Reklama

Pánské punčocháče

Honza 51 let (So, 9. 3. 2019 - 20:03)

Když jdu v zimě na bazén nebo do sauny, mám na sobě punčocháče, nebo spodky, a to i když se jedná o převlíkání v společné šatně. Zatím se mi nezdá, že by to někomu vadilo. Pánové, jaké máte vy zkušenosti?

Marcela (St, 27. 2. 2019 - 22:02)

Manžel je normalně nosí a je mu to jedno jestli má krajkové nebo barevné červené žluté nebo klidně ružové a mě to vzrušuje a přijde mě to sexy

Dáša (Čt, 28. 2. 2019 - 08:02)

Ten môj ich síce nosí tiež, no stále ich považuje za kus ženského oblečenia. A je ochotný si obliecť iba telové, hnedé alebo prípadne šedé. A aj to iba vtedy, ak mu poviem aby si ich obliekol. Myslím si, že pančucháče v nejakých pastelových farbách by si na seba nedal.

Marcela (St, 27. 2. 2019 - 14:02)

Ano manžel je nosí ale pouze moje taky mu je kupuju damské nemám stím problém

Dáša (St, 27. 2. 2019 - 16:02)

Tiež ich musím manželovi kupovať ja. On by si ich sám od seba nekúpil. Kúpila som mu aj pánske, ale v poslednom čase už kupujem iba dámske. Sú lacnejšie a dostanem ich kdekoľvek.

Věra (Pá, 8. 2. 2019 - 10:02)

V Kiku kupuji také punčocháče svým klukům, 14 a 17 let, sice silnější, ze směsového materiálu, bavlna s PES a elastanem, a kluci i já jsme s nimi spokojeni, dobře se nosí a dost vydrží. Nemusím zdůrazňovat, že od kluků, hlavně při sportování dostávají dost zabrat. I cena je přijatelná, můžu doporučit.

Boban (Pá, 15. 2. 2019 - 14:02)

KIK mohu jen doporučit. V současné době mají matné punčocháče Janina 20 den v tělové a černé barvě za velmi výhodnou cenu. Nakoupil jsem a vyzkoušel, jsou pohodlné a příjemné na nošení.

kik (Pá, 22. 2. 2019 - 17:02)

Preferuju silonky F&F z řady LUXURY. Prodávají se v Tescu za velmi přijatelnou cenu v síle od 40DEN do 200DEN, obsahují hodně lycry, takže krásně drží tvar, nelezou, hodně vydrží, mají lehce masážní účinek a ještě se krásně lesknou. V zimě i v létě nosím nejradši 40DEN (nejvíc se lesknou), abych docílil úplného skrytí chlupatých nohou (hlavně na jaře a v létě ke kraťasům) oblékám si více vrstev, radši patery 40DEN než jedny 200DEN. Levnější varianta je troje silonky ze základní řady, přes to dvoje Luxury

Iva (Pá, 8. 2. 2019 - 11:02)

Věro a kdo punčocháče nosí přes zimu víc, ty nebo kluci? Protože já mám taky kluka, 13 let, který když vidí, že je v zimě nosím pod kalhoty, tak si je v pohodě oblékne i on. No když si všimne, že já už je nenosím, tak si je do školy taky už nechce vzít.

Návštěvník (Čt, 7. 2. 2019 - 20:02)

nej

Jano (Út, 15. 1. 2019 - 13:01)

Minulý týden jsem koupil v Lidlu výborné punčocháče zn. Esmara za 70,-Kč. Jsou vhodné pro nás co máme problémy s nohama - jsou podpůrné 40 DEN a zesílená špička. Zatím jsem velmi spokojen, neboť již dlouhodobě používám silonky s podpůrnými účinky a ty co jsem kupoval nejčastěji od firmy Aries - Relax nebo Relaxa přestali vyrábět a tyto se zdá, je plně nahradí. Ty od Aries byly sice tenčí jen 20 DEN a daly se nosit i v létě ke kraťasům a nebylo to téměř vidět a byly i snesitelné. Tyto z Lidlu jsou sice silnější, ale jde především o jejich podpůrný účinek, nikoliv zda jsou a jak moc na noze vidět. Mají tmavší i světlejší odstín a nikde na obale se neuvádí, že jde o výrobek pouze pro ženy. Po týdnu nošení je mohu opravdu doporučit.

Axel (Út, 15. 1. 2019 - 22:01)

Taky jsem si koupil, černé a pearl, zkoušel jsem je jen krátce a zdají se použitelné. Na léto do sandálů používám Aries Avicenum Fashion 20 a 15, ty jsou nenápadné, ale drahé - přes 200 Kč, je zas pravda, že dost vydrží. Kromě toho jsem objevil v Kiku Janina Stützstrumpfhose 40 den, měli jen černé, teď v nich chodím, pod kalhoty černá nevadí, jo a stojí 43 Kč. Sice nejsou moc hladké, tedy aby po nich kalhoty dobře klouzaly, ale za tu cenu to stojí.

Marie (Čt, 10. 1. 2019 - 08:01)

Tady kupuji manželovi: https://cz.unilady.eu/puncochy/kolekce-puncoch/panske-puncochy.html

Boban (So, 12. 1. 2019 - 17:01)

Ještě větší výběr pánských punčocháčů je na: puncochyeshop.cz
Doporučil bych některé z Glamory nebo z Adrianu

Boban (St, 9. 1. 2019 - 16:01)

Co je na tom zvláštního? Mnoho výrobců punčocháče pro muže dělají a také zavádějí punčocháče unisex. Moderní punčochové kalhoty jsou praktické, příjemné, pohodlné, zvláště relaxační mají mnoho výhod pro muže i pro ženy. Nakupuji je normálně v obchodě a prodavačkám říkám, že je chci pro sebe. Protože vysloveně pánské obvykle nemají, nechám si poradit a ukázat a nakonec koupím dámské, jsou i cenově výhodnější. Nebojte se nosit punčocháče, rychle si na ně zvyknete. Skoro celý rok si je beru pod kalhoty jsou rozhodně vhodnější než jégrovky, mohu si zvolit tloušťku podle potřeby. Na dovolené v horách v létě s kraťasy jsem si užíval 15 den matné tělové barvy a nikomu to nevadilo.

co? (Čt, 10. 1. 2019 - 09:01)

užíval? co je na punčocháčích k užívání? buď je potřebuješ, což asi v létě těžko nebo máš sklon k exhibicionismu a to je tvoje věc, lidem je to jedno, mají fakt jin starosti dnes

Honza 51 let (Ne, 30. 12. 2018 - 21:12)

Dlouho jsem si myslel, že pánské punčocháče neexistují. Do 15 let jsem punčocháče nosil, pak spodky. Až na této stránce jsem se dozvěděl, že existují i pánské punčocháče. Nyní nosím na ven převážně spodky, ale i jedny punčocháče unisex. Jak jste se o existenci pánských punčocháčích dozvěděli ? Znáte i konkrétní obchody, kde se dají koupit pánské silonky nebo punčocháče? Pokud si kupujete dámské, přiznáte prodavačce, že je to pro vás-muže, aby vám poradila s výběrem velikostí a značky? Děkuji za váš názor.

Michal (St, 26. 12. 2018 - 13:12)

Jako kluk jsem punčocháče nosil běžně, ale celkem nerád. Asi 3. třídě jsem je odmítl a nechtěl jsem si je oblíknout. Máma mi dala facku a já se rozbrečel. Táta se mne zastal a pověděl ať mi máma koupi spodky(Jégrovky). Já se nemohl dočkat až se zbavím punčochových kalhot. Pak se stalo něco s čím jsem nepočítal. Při převlékaní na telocvik jsem začal závidět těm, kteří je nosili dál. Byl jsem sklamaný, že mi nikdo nezávidí to, že nenosím punčocháče a že mám dospělacké spodky.Nevěděl jsem jak to udělat abych se mohl vrátit k punčochovým kalhotám, styděl jsem se mamce říct aby mi je opět dávala na ráno přes stolek při posteli. Pak se stál zázrak. Přijela k nám teta a donesla balík plnej punčošek po svejch dětech(kluk a holka). Když teta odešla mama řekla co s tím udělám, když je nechceš nosit. Řekla, že se zeptá v práci či někdo nebude chtít, nebo je prostě vyhodí. Vyhodit by je bylo škoda, tiše jsem řěkl, já je budu nosit.

Mirek (Čt, 27. 12. 2018 - 12:12)

Já jsem na tom byl stejně, ne-li o něco hůř. Musel jsem nosit věci po starší sestře protože bylo dle mamky škoda to vyhodit. Byli jsme s mamkou a sestrou sami a tak nebylo peněz nazbyt a já na základce, téměř až do deváté třídy nosil po sestře svetry, kalhoty, zimní bundy a i některé boty. Táta s námi nebyl a neměl se mě kdo zastat. Trenky jsem měl akorát na tělocvik a jinak běžně jsem nosil i některé spoďáry po ségře a punčocháče samozřejmě taky. Nejdříve takové ty vytahovací a později silonky. Ty ale nosili u nás ve škole kluci v zimě taky a já si na ně zvykl natolik, že dnes, kdy již naštěstí nic holčičího nosit nemusím, silonky oblékám zejména pod džíny v zimě zcela běžně a neznám nic lepšího. Jégrovky vůbec nepoužívám - zkoušel jsem termoprádlo a připadal jsem si nějak nabalený a nepohyblivý. Silonky tu tepelnou pohodu zajišťují dostatečně a ani o nich, že je máte na sobě nevíte.

Martin (Čt, 29. 11. 2018 - 22:11)

Nakonec i já jsem manželku přemluvil k tomu, aby nosila punčocháče. Asi tomu pomohlo že byla zrovna nachlazená. Dávám ji klasické silonky, protože u nás jsem dámske punčocháče nesehnal. Bere si je už automaticky. Já si silonky v zimě beru běžně místo pyžama, jelikož kombinaci kalhot a ponožek na spaní nesnesu. Dnes v punčocháčích spala i manželka a přišlo mi to hrozně příjemné, když se manželka přitulila a bylo cítit, jak se naše punčocháče třou o sebe. Máte taky někdo takový pocit? Jsme spolu již 10 let, ale takový sex jsme snad ještě nezažili

Reklama

Přidat komentář