Reklama

Pánské punčocháče

(Pá, 3. 1. 2020 - 17:01)

Já nosím punčocháče každé ráno od značky peasil a kupují je u Číňanů a vůbec se nestydím že si je kupují ale od evony si spíše objednám dámské silonky tak i punčocháče podle toho zrovna co chci já nosit minule jsem si objednal spíše leginy ale dají se tak vytáhnout že s nich uděláte i punčocháče klidně jsou dobré a síla je přibližně 100 den a je v nich fajn není v nich zima to je hlavni když máte třeba punčocháče a jdete k lékaři tak většinou se musíte vysvlect do půl těla a punčocháče m, zůstanou a chlupy také nejsou moc vidět jelikož mám nohy oholene aby se punčocháče moc netrhaly a vůbec s tím nemá žádný problém když děti vidí že rodiče nosí punčocháče tak je bez jakýchkoliv dalších problémů také nosí a jsou spokojeni jak rodiče dětí tak i samotné děti a. Je jedno jestli holka či kluk velké nebo malé děcko.

Nikto (Pá, 20. 12. 2019 - 09:12)

Najväčší blok máme v sebe. Možno je to pozostatok z detstva, keď sme ich nosili nie vždy dobrovoľne. O výhodách, myslím niet čo diskutovať.

Návštěvník (Čt, 12. 12. 2019 - 22:12)

Přesně tak. Při sportu, v zimě pod kalhoty a i jindy pro pohodlí nosí punčocháče hodně chlapů a bohužel se za ně stydí. Není důvod.

Tirolak (Čt, 21. 11. 2019 - 10:11)

Taktiez ich nosim. Ale kupujem si damske, nakolko su lacnejsie. A len v telovej farbe. V jeseni a na jar mi stacia 20 DEN. A ked uz sa teplota blizi okolo 0 a slabsie minusove teploty tak si obliekam aspon 60 DEN. A ked je viac pod minus tak podobne ako v minulosti. Cize klasicke vrubkovane. Su uz aj teraz pre dospelych bavlnene so zmesou. Ale opat len telove resp.hnedej farby.

Nerozhoduje (Čt, 21. 3. 2019 - 16:03)

Punčocháče. Vždy musím mít

Milan (Ne, 8. 9. 2019 - 10:09)

Ráno už je chladněji a tak punčocháče už taky musím mít. Dokud nejsou mrazy, tak nosím kraťasy a teď k nim už i silonky. Zatím jen slabé tělové, protože odpoledne když jdu z práce, tak je zase už poměrně teplo, ale když se bude ještě více ochlazovat, tak přidám na síle (70 DEN) a pak už přijdou na řadu dlouhé kalhoty a pod nimi zase slabé silonky, jako každý rok.

Honza 51 let (So, 9. 3. 2019 - 20:03)

Když jdu v zimě na bazén nebo do sauny, mám na sobě punčocháče, nebo spodky, a to i když se jedná o převlíkání v společné šatně. Zatím se mi nezdá, že by to někomu vadilo. Pánové, jaké máte vy zkušenosti?

Marcela (St, 27. 2. 2019 - 22:02)

Manžel je normalně nosí a je mu to jedno jestli má krajkové nebo barevné červené žluté nebo klidně ružové a mě to vzrušuje a přijde mě to sexy

Dáša (Čt, 28. 2. 2019 - 08:02)

Ten môj ich síce nosí tiež, no stále ich považuje za kus ženského oblečenia. A je ochotný si obliecť iba telové, hnedé alebo prípadne šedé. A aj to iba vtedy, ak mu poviem aby si ich obliekol. Myslím si, že pančucháče v nejakých pastelových farbách by si na seba nedal.

Marcela (St, 27. 2. 2019 - 14:02)

Ano manžel je nosí ale pouze moje taky mu je kupuju damské nemám stím problém

Dáša (St, 27. 2. 2019 - 16:02)

Tiež ich musím manželovi kupovať ja. On by si ich sám od seba nekúpil. Kúpila som mu aj pánske, ale v poslednom čase už kupujem iba dámske. Sú lacnejšie a dostanem ich kdekoľvek.

Věra (Pá, 8. 2. 2019 - 10:02)

V Kiku kupuji také punčocháče svým klukům, 14 a 17 let, sice silnější, ze směsového materiálu, bavlna s PES a elastanem, a kluci i já jsme s nimi spokojeni, dobře se nosí a dost vydrží. Nemusím zdůrazňovat, že od kluků, hlavně při sportování dostávají dost zabrat. I cena je přijatelná, můžu doporučit.

Boban (Pá, 15. 2. 2019 - 14:02)

KIK mohu jen doporučit. V současné době mají matné punčocháče Janina 20 den v tělové a černé barvě za velmi výhodnou cenu. Nakoupil jsem a vyzkoušel, jsou pohodlné a příjemné na nošení.

kik (Pá, 22. 2. 2019 - 17:02)

Preferuju silonky F&F z řady LUXURY. Prodávají se v Tescu za velmi přijatelnou cenu v síle od 40DEN do 200DEN, obsahují hodně lycry, takže krásně drží tvar, nelezou, hodně vydrží, mají lehce masážní účinek a ještě se krásně lesknou. V zimě i v létě nosím nejradši 40DEN (nejvíc se lesknou), abych docílil úplného skrytí chlupatých nohou (hlavně na jaře a v létě ke kraťasům) oblékám si více vrstev, radši patery 40DEN než jedny 200DEN. Levnější varianta je troje silonky ze základní řady, přes to dvoje Luxury

Iva (Pá, 8. 2. 2019 - 11:02)

Věro a kdo punčocháče nosí přes zimu víc, ty nebo kluci? Protože já mám taky kluka, 13 let, který když vidí, že je v zimě nosím pod kalhoty, tak si je v pohodě oblékne i on. No když si všimne, že já už je nenosím, tak si je do školy taky už nechce vzít.

Návštěvník (Čt, 7. 2. 2019 - 20:02)

nej

Jano (Út, 15. 1. 2019 - 13:01)

Minulý týden jsem koupil v Lidlu výborné punčocháče zn. Esmara za 70,-Kč. Jsou vhodné pro nás co máme problémy s nohama - jsou podpůrné 40 DEN a zesílená špička. Zatím jsem velmi spokojen, neboť již dlouhodobě používám silonky s podpůrnými účinky a ty co jsem kupoval nejčastěji od firmy Aries - Relax nebo Relaxa přestali vyrábět a tyto se zdá, je plně nahradí. Ty od Aries byly sice tenčí jen 20 DEN a daly se nosit i v létě ke kraťasům a nebylo to téměř vidět a byly i snesitelné. Tyto z Lidlu jsou sice silnější, ale jde především o jejich podpůrný účinek, nikoliv zda jsou a jak moc na noze vidět. Mají tmavší i světlejší odstín a nikde na obale se neuvádí, že jde o výrobek pouze pro ženy. Po týdnu nošení je mohu opravdu doporučit.

Axel (Út, 15. 1. 2019 - 22:01)

Taky jsem si koupil, černé a pearl, zkoušel jsem je jen krátce a zdají se použitelné. Na léto do sandálů používám Aries Avicenum Fashion 20 a 15, ty jsou nenápadné, ale drahé - přes 200 Kč, je zas pravda, že dost vydrží. Kromě toho jsem objevil v Kiku Janina Stützstrumpfhose 40 den, měli jen černé, teď v nich chodím, pod kalhoty černá nevadí, jo a stojí 43 Kč. Sice nejsou moc hladké, tedy aby po nich kalhoty dobře klouzaly, ale za tu cenu to stojí.

Marie (Čt, 10. 1. 2019 - 08:01)

Tady kupuji manželovi: https://cz.unilady.eu/puncochy/kolekce-puncoch/panske-puncochy.html

Boban (So, 12. 1. 2019 - 17:01)

Ještě větší výběr pánských punčocháčů je na: puncochyeshop.cz
Doporučil bych některé z Glamory nebo z Adrianu

Reklama

Přidat komentář