Reklama

Děti a punčocháče.

vrána (Út, 29. 12. 2020 - 14:12)

Jo, pod to se podepíšu. Obě děti, kluk i holka si vezmou punčocháče pod kalhoty úplně bez problémů, když vidí, že já si je už roky celou zimu oblékám taky.

Mária (Po, 21. 12. 2020 - 06:12)

Nejdůležitější je že na ty punčocháče máte peníze, v nynějších opařeních je máte kde koupit, na internetu určitě.

Venca (St, 16. 12. 2020 - 11:12)

Imbecilum kretínum - úchyl nasprostastý.

??? (Út, 22. 12. 2020 - 00:12)

Píšeš to blbě a navíc kreténismus není úchylka nýbrž stupeň duševní poruchy

Matka (Út, 15. 12. 2020 - 12:12)

Můj syn nechtěl také nosit punčocháče tak jsem mu koupila termo spodky ale ty měl pouze dvakrát ale na jednou řekl že si vezme punčocháče že pár děti ve škole také nosí normálně bavlněné punčocháče ve škole tak dneska si je vzal. Prý 6 kluků ve třídě je mají tak si vzal dětské bavlněné punčocháče ale bylo na nich pár obrázků asi medvídci tak uvidím s čím přijde ale dám mu příště i slabé jestli bude chtít. A doma dříve používal tepláky bylo by lepší aby doma chodil i v punčocháčích ale to zase záleží na něm do ničeho nutit nebudu. Ono mu je 13 let to je ještě přeci dítě. Manžel je zmrlik a také nosí normálně punčocháče pod kalhoty každé ráno on má ale kompresní punčochové kalhoty ale já si jako žena beru také punčocháče každé ráno a vždy je mi fajn akorát že já mám výhodu že si holim nohy. A syn a manžel mají ochlupení syn zatím tolik nemá......

Jarka (Út, 15. 12. 2020 - 14:12)

Nevím jak vy ale já kluka aby se v punčocháčích dobře cítil tak 2 krát do měsíce holím protože mu tam narostlo trochu chmýříčka a stěžoval si že ještě nechce punčocháče odložit . Punčocháče doma nosí na holé tělo bez spoďárů .... prostě mu to takhle vyhovuje a mě to nevadí a co budu povídat podle mě mu ty punčocháče sluší.

Petra (Út, 15. 12. 2020 - 12:12)

Kluci používají funkční prádlo. Jen nerozumím tomu ochlupení. Oni si neberou spodary.

N (Po, 14. 12. 2020 - 11:12)

Co natom že má dítě plenky a punčocháče to snad vadí a že ho mamka prebaluje to je špatný přeci se dítě samo nenamaze a nezapudruje a nevlozi pleny já vím že toto jsem nepatří ale co nadelate že když chce dítě plenky a punčocháče.

Návštěvník (Po, 14. 12. 2020 - 17:12)

Imbecil ............

Nikto (Út, 15. 12. 2020 - 11:12)

S tým sa dá iba úplne súhlasiť.

Paní (So, 5. 12. 2020 - 13:12)

Syn má doma také silonove punčocháče s 20 den a v tom rozkroku že nemá ani trenky či slipy aby mu to vetralo to přirození no já tedy nevím co mu větrá v silonovych punčocháčich spíš si myslím že se zapari v nich a pak ho na konec musím vždy sundat punčocháče a použít bohužel plenky na noc hodně namazat mastí a zasypat hodně pudrem a aby si pleny nemohl sundat tak mám úpravene gumové kalhotky a zapnu zámkem a dám mu overal a dnes ráno jsem mu sundala pleny pocurany a chtěl jiný tak je dostal ale s gumovimi kalhotky a bavlněné punčocháče dětské klasické už ne ty silonove punčocháče nechtěl a přes punčocháče dost dobře dětské bodyčko které je upraveno pro větší dítě.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 15:12)

Imbecil ............

P (Pá, 4. 12. 2020 - 14:12)

Ano přesně tak každé dítě si vezme co chce ale chodit doma v silonovych punčocháčich a pod nimi nic nemít je blbý aspoň to dlouhé tričko aby si vzal. Syn to takhle nosí také s FS dlouhým tričkem říká když si vezme silonove punčocháče tak prý mu vrozkroku

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 14:12)

Koukam že jste nějak nedokončil komentář .... tak mu prý v rozkroku ?

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 14:12)

Když je doma jen se mnou tak to neřeším ,to je běžně jenom v tričku a nebo jenom v punčochách a nátělníku a nebo tričku ... krátkým .Dlouhý má samozřejmě taky ale ty nosí jenom na ven a do školy.

Marie (Čt, 3. 12. 2020 - 11:12)

Na takového vola jako N.N. není třeba reagovat.

Vlaďka (St, 2. 12. 2020 - 16:12)

Ahojte ,můj syn už má skoro 14 . Ale vypada tak na 12 od malička doma rad nosi punčocháce to je sice v pořádku ale on má nejraději slabý silonky pod ktré si nebere spodáry ,ty nejsem schopna na něj dostat. Mě to až tak nevadi ale občas ke mě chodí na navštěvu sousedka a to si myslim že je nevhodné aby se producíroval v podstatě nahej .Samozřejmě má ve svem šatniku i bavlněné punčochače ale ty si bere v zimě na ven pod kalhoty.Rikala jsem mu aby si vzal alespoň dlouhé tricko ale to odmítá protože jak řika že takhle se citi pohodlně a kdyz se hecne tak si vezme kratký který mu nic stejně nezakreje .Nékdy si myslim že schvalně provokuje.

N.N. (St, 2. 12. 2020 - 17:12)

Jo a kde vzal ty tenké silonky? Nejsou to náhodou tvoje? A jak to, že ti to nevadí? A kde asi viděl chodit někoho v silonkách bez kalhotek? Určitě tak chodíš doma taky. Takže když se začneš doma chovat jako solidní máma, a ne jako vyzývavá rajda, tak se určitě změní i chování tvého syna.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 11:12)

Slabé silonky které doma běžně nosí jsou samozřejmě jeho ,nevidím problém v tom aby je nosil nechávam mu volnost v čem chodí .Kde je psáno v čem po doma chodime ....?Navíc v jeho věku .Je pořád ditě. Já si pod punčocháče kalhotky normálně beru ale nepokládam se za puritánku .

N (Út, 1. 12. 2020 - 12:12)

Držte ho dva a obléct ho do nich a pak ho pustit dávat normálně ty dětské bavlněné punčocháče a po prdeli.

Reklama

Přidat komentář