Reklama

Děti a punčocháče.

Hana (St, 14. 10. 2020 - 09:10)

Předtím moje děti nosili punčocháče dětské normálně už pod kalhoty a doma je také nosí normálně bavlněné s laclem a vůbec se nestydí je nosit ale syn chtěl zkusit i silonove punčocháče že je ve škole na nikom vydel tak jsem mu koupila 40 denní a a normálně je nosí akorát si musel vždy vzít i trochu silnější ponožky protože mu boty bili moc velké nosí ady to měl číslo 34 když měl ty silonove punčocháče tak mu bota byla moc velká. Ale když má punčocháče bavlněné tak boty mu byli akorát.

Jana (Pá, 9. 10. 2020 - 11:10)

No to záleží jen na tobě co jsi vezmeš jestli punčocháče nebo spodky a nebo termo prádlo. Poradit ti mohu vezmi si punčocháče a nemusíš si brát už ponožky. Záleží jestli se za punčocháče nestydis.

Návštěvník (Čt, 8. 10. 2020 - 15:10)

https://www.strawpoll.me/21068709
Zítra jdu ven, začíná být zima, a já nevím co pod kalhoty, rozhodněte za mě.

Maja (Ne, 4. 10. 2020 - 14:10)

Tiez mam syna v takom veku a tiez nosi pancuchace bez problemov. Uplne tenke silonky mu sice nedavam, ale vzdy ked mu pancuchace nachystam alebo poviem, aby si ich obliekol, tak posluchne. Tiez si myslim, ze je to zo zvyku. Vacsinou nosi bavlnenu klasiku. Aj do skoly, aj na von.

Jana (Ne, 4. 10. 2020 - 10:10)

Syn od miminka až do teď a to mu je už 15 let a stále nosí punčocháče naučil se nosit i silonove punčocháče jakou koliv sílu a v zimě nosí normálně bavlněné dětské punčocháče a vůbec mu to nedělá žádný problém s nošením i když punčocháče mají třeba i obrázky. Prostě je tak naučný.

O (Ne, 4. 10. 2020 - 10:10)

Jaké punčocháče by jste dali menšímu dítěti A jaké třeba staršímu. Menšímu Dítěti od 0 roku až do 9 let. A pak od 10 let až 17 let.

Jana 0 (St, 30. 9. 2020 - 12:09)

Ona tvoje mamka ví proč máš nosit plenky s punčocháči tak se nezpouzej a nech si pleny s punčocháči dávat a jednou uvidíš že pleny ti dávat nebude budeš mít pouze dětské punčocháče teď se punčocháče už hodně hodí řekni tvojí mamce že budeš chtít pleny pouze se zimní kombinézou i ve 12 letech jse dá nosit náš syn s dcerou ji nosili až do 18 let s plenkami a punčocháči dcera mi jednoho dne řekla že pleny nechce a to jí bylo 14 let ale za to syn si plenky užíval dosti dávala jsem látkové pleny se svrchnimi kalhotky syn za de udělal třeba i 8 plenek měl je skládané po 4 kusech a výměna punčocháču ani nemluvě nikdy to proteklo do nich jak do punčocháču a zimní kombinézy já jsem si myslela že je z venku mokrý od sněhu ale bohužel byl celý durch mokrý a posrany měla jsem chatu na horách a byl z kamarádem venku ale on míval taky pleny tak přišli oba tak jsem je nahnala do koupele pánové celý vysvlect do naha byla to velmi větší koupelna tak větší vana když jsem děti prebalovala tak měla udělaný velký přebalovací pult dvojitý aby se vedle sebe vešly obě dvě větší děti tak když se kluci umyli tak jsem je dala na přebalování a vždy mi teď pomáhá s přebalováním i dcera ta už je dospělá osoba. Syn se nikdy neodplenkoval má pleny stále byli jsme na různých místech u lékařů psychologie, psychiatrii měl i speciální lázně kde větší děti učí odplenkovat to taky nepodařilo nevím kde je co špatně. Prostě nevím jak to bude dělat v dospělosti zatím ještě dítě 12 let. Dceři jsem teď řekla až ho jde prebalit do čistých plenek ale řekla jsem jí až mu jich dá tak šest látkových plen se svrchnimi kalhotky a čisté bavlněné punčocháče s bodyckem přes punčocháče. Tak dcera ho tedy prebalila a dala mu prý místo 6 plen tak 8 látkových plen s vším všudy a batoleci punčocháče já mám taky připraveno jako snídaně v kojenecka láhví a krupicna kaše v misce dcera byho prý nakrmila ale musí odejít tak jdu do pokoje uvazu mu brindak a začnu ho krmit tak jsem ho do krmila teď byl oběd a zase kaše ale v kojenecké lahvi a chtěl abych tu láhev držela tak jak chtěl tak to dostal a plenky co ho dcera ještě ráno přebalovala tak jsem ho už teď prebalila na odpočinek aby byl v suchu dala jsem jen 3 látkové pleny s jednorázovkou v bavlněných punčocháčich mu bylo teplo tak jsem mu dala silonove punčocháče 20 denní přes pleny a pak zpět bodyčko ale růžové. Tak docházeji látkové výměny oken a punčocháče teď vše ale nejdřív punčocháče dám přát je jich dvacet a plenek asi tak padesát musím říct dceři aby když ho prebaluje aby nedávala tolik plen mezi nohama stačí jen tři nebo čtyři pleny tak se hold bude víc prebalovat a prevlekat punčocháče musí vydržet aspoň 4 dny pokud je nepomocil.

Z (Čt, 8. 10. 2020 - 16:10)

Z

Janka (Ne, 27. 9. 2020 - 11:09)

Tvoje mamka asi ví proč ti má dávat pleny a punčocháče ty jsi dítě vím že ti je dvanáct let ale pokud jsi dítě tak ji musíš poslouchat co řekne ona a ne ty.

Z (Ne, 27. 9. 2020 - 12:09)

Z

O (Ne, 27. 9. 2020 - 11:09)

A koukám že si nikdo popletl téma tady to je o punčocháčích a ne o plenkách a nebo obuvi.

N (Ne, 27. 9. 2020 - 11:09)

Tak punčocháče prostě musím mít a jednorázové pleny také mamka nikde sehnala zebrovane dětské punčocháče tak je prostě musím nosit i s plenkami nejdříve mi dá pleny a punčocháče a pak bodyčko které má na zádech zip abych si pleny nesundal a na punčocháče dostanu ještě funkční Kalhoty a to je na mne pohled 12 lety kluk v punčocháčích a plenkách a funkční Kalhoty na sobě a ještě mi dá dětské boty já mám číslo 38,5 ale musím se narvat do 36,5 abych mohl mít dětské prestige teď jsem s mamkou na nákupu a teď jsem se pocural a pokadil na schval aby mne mohla prebalit protože koupila asi 4 balíky plenek.

Z (Ne, 27. 9. 2020 - 12:09)

Z

N (So, 26. 9. 2020 - 10:09)

Zdravím všechny dáváte dětem punčocháče bavlněné menším a větším teď když se nám trochu ochladilo já jsem musel mamku už včera poslechnout a pod tepláky jsem si musel vzít už bavlněné punčocháče i když jsem nechtěl musím se povolit všemu pod punčocháčích nemám ani slipy ani trenky ale jednorázové plenky celý den a noc aby mladší sestra v tom nebyla sama tak se mamka takto rozhodla to udělat sestře je 4 roky a mne 12 let když jsme v obchodě tak nás mamka normálně prebali v kabině pro malé děti co nosí plenky a punčocháče nechci to tak s plenkami ale musím to mít punčocháče bych normálně bral si dávat i když mne mamka obléká ale pleny jí nevisvetlim aby mi je nedávala už jsem jí prosil mamko plenky nechci prosím ale ona je jiného názoru prostě mi dá pleny s bodyckem a punčocháče a teplakovou kombinézu nebo nikdy i funkční Kalhoty na punčocháče co jí mám říct když plenky nechci.

Z (So, 26. 9. 2020 - 11:09)

Z

N (Po, 21. 9. 2020 - 08:09)

Taktéž spím doma úplně nahaty vyhovuje mi to ale vždy ráno jsou připraveny bavlněné punčocháče abych se mohl obléct a pak jdu do koupelny tam už teta čeká s plenkami na mne i když je nechci ty pleny jednou mi říkala že když budu nosit punčocháče tak mi bude dávat pleny že to k tomu patří ale já si myslím tak u malých dětí co normálně nosí plenky a veškeré dětské oblečení ale ne pro mne když mi je 13 let.

Z (So, 26. 9. 2020 - 11:09)

Z

Tip (Pá, 18. 9. 2020 - 12:09)

https://www.youtube.com/watch?v=yLljUZKkTDc&ab_channel=Unuo

Návštěva (Pá, 11. 9. 2020 - 18:09)

Buď rád že je máš a také že tě nikdo zkontroluje že je máš na sobě vůbec taky bych to chtěl aby mne nikdo kontrolu udělal že každé ráno mám silonove punčocháče 20 denní pod kraťasy zatím mi to nevadí takto nosit horší je to když náhodou dostanu i plenky to musím být úplně nahý a čekat úplně na všechny svrchní a spodní prádlo jak plenky tak i punčocháče.

Nikto (St, 16. 9. 2020 - 00:09)

A nie je ti pri tom obliekaní zima? Blbečku.

Reklama

Přidat komentář