Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 24. 10. 2020 - 16:10)

souhlas. nic tak velkýho tu nebylo sto let.

Návštěvník (So, 24. 10. 2020 - 15:10)

Zase musíš útočit?

Luboš (So, 24. 10. 2020 - 16:10)

Je to směšný jak schovaný hlupáci za anonym se nedrží téma toho o čem se píše ale vždy musí útočit na přihlášený a ještě přes displej poznaji kdo má gumu a kdo ne:)

Miluna (So, 24. 10. 2020 - 16:10)

To je fakt..Nemá cenu buď psát přihlášená a nebo nemá cenu psát s anonymama jak psala Sany.Člověk napíše o Číně a schovanej anonym začne.

Miluna (So, 24. 10. 2020 - 15:10)

Vybombardoval ne ale nějaký postih prostě jo.Vždyť zničili celej svět,to ti připadá normální? Tajili tohle svinstvo a nechali ho roztahat po světě.A zbytek komentovat nebudu,dobře víš že mam nakaženýho.

-Aleš- (So, 24. 10. 2020 - 14:10)

Jestli si představuješ revolucionáře, trička s Che Guevarou atd, tak to je omyl. Miluna má na mysli, že je symbol boje s koronavirem.

Návštěvník (So, 24. 10. 2020 - 14:10)

Já přesně vím, co má její internetem zaplavený mozek na mysli.A ten její boj je fakt úsměvný.

P. (So, 24. 10. 2020 - 14:10)

Co má její mozek přesně na mysli?

asi (So, 24. 10. 2020 - 15:10)

že je zaplavená internetovéjma kecama?

Miluna (So, 24. 10. 2020 - 14:10)

Přesně tak Alešku symbol boje s Koronavirem.

Mia 22 (Pá, 23. 10. 2020 - 17:10)

Kačo, díky za optání, ale o máti nemám, bohužel informace. Ona má mobil na opravě, na návštěvu se nesmí a pečovatelkám nevolám. Stejně by mě to nevzaly, mají tam blázinec tak jak všude jinde, chybí lidé. tAK DOUFÁM, ŽE PRŮBĚH JE POŘÁD MÍRNÝ. oNO KDYBY DOŠLO KE ZMĚNĚ K HORŠÍMU, TAK TO BY MĚ HNED INFORMOVALI.

Miluna (Pá, 23. 10. 2020 - 10:10)

Jenže to déčko musíte brát delší dobu aby fungovalo.Je to dlouhodobý proces,ono se do těla dostává pomalu.Já sama ho teda ještě neberu ale já chodila na slunce tak asi bych taky měla začít.Dětem dávam od září déčko v kapkách co mi doporučil imunolog a pediatrička.Jo Kači já už jako rezignovala nebo jak to říct.Nevim jak je možný že vždy podle písmen odhadneš jak se cítim.Mě se to v hlavě přepíná víš a momentálně cítim takový divný bez pocitů,jako stroj.Jsme celej svět danej napospas čínskej sračce.Rok života v prdeli a nemá to konce.Všimla sem si jak naráz tady na diskuzi se to nám všem přiblížilo uplně ve stejnou dobu.Tady u nás už to maji prodavačky a lidi z baráku a u tety v práci.A to do toho zase svolávaji od Peterkové demonstraci na 28.10..jen to zase zhorší,pak nám přidaji zákaz vycházení z domu kvuli těmhle skupinám lidí.A to se mi o vás všech zdálo dneska.Zdálo se mi že jste udělali sraz a bylo vás tam asi přes dvacet a bylo léto a teplo v tom snu a žádnej vir.Působyl dost hezky ten sen.Docela jasně sem tam viděla Sany,Pils a Fernanda nevim proč.Já na vás koukala z nějaké lavičky.

Návštěvník (So, 24. 10. 2020 - 11:10)

Ano, vitamín D je vhodný užívat už od září. Běžný, pracující člověk, který pracuje v budově ho má nedostatek. A Peterková je nemocná osoba.

bianka (Pá, 23. 10. 2020 - 07:10)

Zdravím diskutující. Sanny, taky si Pánbůh s námi řeknu každé ráno, když se kouknu na statistiku nakažených a nemocných. A od jisté doby nečtu komentáře. Jen čtu Prymulu, co a jak řeší. Protože se rozhoduje z dne na den. A mám v tom nejen já hokej. Káčo, držím se. Mám kousek do přírody a když je slunečno, aspoň na chvíli vypadnu z domova. Ohledně té chemie. Vím, že vzhledem k mému věku ji budu brát taky, dříve nebo později.... Mám lekárničku se základními léky, které si měním po ukončení trvanlivosti. Ale asi mám v těle blok, když jsem viděla blízkého člověka, jak 3x denně do sebe házel plnou hrst té chemie. Představila jsem si, co to v tom těle dělá, jak se ty léky "bijou". :-(. Tak vím, že se mi budou někdy těžko polykat, i když mi třeba pomůžou. Jinak je mně moc líto lidí, kteří v té době musí pracovat, nejvíce se lidé nakazí právě tam. Mí nejbližší to chytli také v práci. Tak snad mají lehký průběh, jak mi tvrdí do mobilu. Svítá... počkám si na to sluníčko, vyjdu ven, snad mě trochu zahřeje.Chci napsat.... dávejte na sebe pozor, ale platí to na ten covid? Tak vám přeji, aby vás zdaleka obešel. Buďte zdrávi.

Kača (Čt, 22. 10. 2020 - 22:10)

A dnes už naposledy, slibuji :). Sany, jak je tobě a tvému muži? Prosím, dej vědět...doufám, že už jste v pořádku.

Sany11 (Pá, 23. 10. 2020 - 00:10)

Ahoj Kaci a vsichni ostatni. Ja nejak nemam posl. dobou moc naladu psat, vcera jsem koukla na video s prof. Flegrem a jestli ma pravdu, tak Panbuh s nami...Nam je tak nejak stridave oblacno, zrovna dneska jsem se stezi dohrabala na zahradu a hodinu tam neco delala. Ale jo, jde to. Vy, kteri musite do prace, to mate horsi. S tim vit. D je to pravda, ze je potreba brat ho. Ja se k tomu musim taky dokopat, vim o sobe, ze ho mam chronicky nedostatek a presto jsem flink a nedbam na to. Jeste jsem vam chtela doporucit kloktani ustni vodou, napr. Listerine cool mint, ta pry toho previta ma spolehlive zahubit a zabranuje, aby se dal mnozil v krku. Tak nekolikrat denne, zvlaste, kdyz se clovek zdrzuje tam, kde by mohl prijit k nakaze, ale i kdyz uz by mel byt nakazeny. Preji vam vsem a vasim blizkym at zustanete pokud mozno zdravi. :) Musime to nejak prestat.

-Aleš- (Pá, 23. 10. 2020 - 15:10)

Pánbůh s námi, pokud místo Prymuly dosadí někoho jako je Flegr :-)

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-flegr-anketa-omezeni-svobody-pohybu-kontrola-dat-mobilni-telefony.A201020_100857_domaci_remy

Návštěvník (Pá, 23. 10. 2020 - 16:10)

To ne :)). Me by hlavne zajimalo, cim Prymulu Babis tak vytocil..Prymula se jak blbec musel na zacatku omlouvat za Babisovi kroky a ted ho Babis odvola. Rano Prymula rekne, ze klidne odstoupi, pak jasne, rozhodne rekne ze ne...cim ho Andrej vytocil? Kdyby ho v dubnu Babis podporil, vsichni by sedeli v lete doma na zadku. Nikdo by k mori nejel. A rousky by se nosily od 1.9. Ti dva maji velke ego a bude jeste sranda...

Návštěvník (So, 24. 10. 2020 - 11:10)

Jestli jde pryč Prymula, musí jít i Minář a Babiš. Jeden si udělal zabijačku. Druhý, dokonce premiér, odmítl jít do karantény, vymlouvajíc se na vysoké stropy. Takže ať si zamete před vlastním prahem. Vidím to jen jako odstranění nepohodlného člověka. A Faltýnek zůstává dál. Odvedl svou práci dobře.

Kača (Čt, 22. 10. 2020 - 22:10)

Ještě k tomu Déčku...ač jsem byla v létě víkendy venku, už v září sem ho měla (krevní testy) nedostatek...velký nedostatek. Minerály v pohodě, vlastně vše bylo skvělé, jen tam vyloženě "řvalo" to červené číslo...Sardinky, makrely, vše možné, co kámoši uloví v Norsku a vejce z chovu jíme běžně, ale mému tělu to nestačí... Takže beru Vigantol a to, co jsem psala Lalle. Bylo mi doporučeno se některým firmám vyhnout a právě sáhnout po doplňcích výživy na stránkách pro kulturisty...oni si prý potrpí na kvalitu, když už do těch těl tolik sypou...;). Nevím jestli na psychiku to je placebo, ale nálada se mi zlepšila výrazně a krevní testy mám už v pořádku. V prosinci jdu zase na minerály kvůli srdci, tak si nechám opět zkontrolovat stav mého osobního déčka :)...Kdyby to šlo, ráda bych se chemii vyhnula, ale na srdce léky brát musím, tak když mi to prospívá, tabletkám se nebráním...

Reklama

Přidat komentář