Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

M (Čt, 22. 10. 2020 - 14:10)

Né, holky si myslej, že se počůrali maj u toho stejný pocit jako při čůrání, ale je to sekret, najdi si squirt na internetu a uvidíš.

Návštěvník (Čt, 22. 10. 2020 - 16:10)

No, ono je něco jiného na to koukat na internetu a něco jiného to zažít. Opravdu se při uvolnění při orgasmu počůráš.

Návštěvník (Čt, 22. 10. 2020 - 08:10)

Ale počůrání při sexu není mokrý orgasmus.o

Xxx (Čt, 22. 10. 2020 - 07:10)

Je karanténa a chlapi bez partnerek se budou honit na doktorce. Natalie budeš mít práci! Tady bude Matláků jak nasráno!

Klára (Čt, 22. 10. 2020 - 07:10)

Už jsem vyčůraná a dělám snídani. Měla jsem plnou pipinku a tak jsem to dělala hned prudce proudem do záchodu a mokrý zadeček, ale papírem jsem se osušila. Niki byla taky a čůrala podobně a taky hodně. Večer jsme se krásně s Liborem vypipinkovala, on mi nejprve udělal masáž nožiček a masíroal mně chodidla a okolo kotníků a přes patu na prsty a mezi prsty a zase zpět a bylo to nádherný a pak pokračoval až nahoru k pipince a já už byla moc vzrušená a on mi zkoumal pipinku a hladil mně po ní a bylo to tak krásný, že jsem to chtěla víc a víc a až už jsem uudělaa orgasmus z toho a úplně jsem se vášnivě odzbrojila a udělala jsem se hned ještě jednou a jednou a to bylo tak silný, že jsem se trochu tou láskou počůrala a Libor to všechno mokrý slízal a byl tak vzrušenej ,že mi postříkal pipinku a bříško a pak jsme se objali a usnuli. Krásný.

Mike (Čt, 22. 10. 2020 - 07:10)

Klárko já už nevím, vždycky mne odzbrojíš něčím navíc,co nečekám. Jejda,jak já bych ti rád masíroval nožičky, čistý i uchozený, a pipinku a kdybys mně tak krásně počůrala při vyvrcholení to by byl vrchol vrchol slasti. Nádherný probuzení jako vždy!

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 23:10)

Asi nemají záchod nevim

No, (St, 21. 10. 2020 - 23:10)

určitě ne útrapy. Možná nějaká porucha tam bude, teda popisovaná. Ale proč z nich dělá sociálně a duševně zaostalé?

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 23:10)

Ja vidím asi i nějakou retardaci nebo zaostalost jak chodí pořád na nočník a když už čůrá venku tak většinou zas po sobě.Možná jsou chudí a nemají záchod. Čůrání ano ale tohle určitě není pravda

Job1 (St, 21. 10. 2020 - 20:10)

Nevím zda je ta Klára skutečná nebo není. Dočetl jsem to celý . Občas drsný, občas honivý nebo romantický, ale sálá z toho nějaká skrytá křivda, útrapy a špatný zážitky. Jako časová osa životního příběhu z už prožité reálie třeba dříve.

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 22:10)

Kde vidíš křivdu útrapy a špatný zážitky?

Puluj (St, 21. 10. 2020 - 22:10)

Správný odhad. A Klárka je reálná z prožitých skutečných střípků života a reálná pro toho,kdo ji jako reálnou bytost chce přijímat.

Návštěvník (Čt, 22. 10. 2020 - 08:10)

Ano, to je hezky řečeno

Klára (St, 21. 10. 2020 - 18:10)

Dnes byl takový všední a pracovní den. Ségra měla výuku on line a já jsem se snažila zpracovat úkoly do školy ,abych měla zítra víc času na Martinu, co přijede za Helenkou ohledně té chaty a pak se staví u nás. Možná půjdeme na houby a nebo se podíváme na koníčky nebo stihneme oboje. Dnes jsme s Nikou čůraly venku jen jednou odpoledne, byly jsme trochu na vzduchu a na sluníčku a ona tam venčila Ťufíka ,aby si dopřál zelené trávy . V jednu chvíli popošla kousek stranou, že bude čůrat a vyhrnula sukni a stáhla kalhotky a už jí to z pipinky hned čůralo do trávy pěkným pramínkem a já jsem se připojila a šlo mi to taky hezky, ale méně intenzivním proudem, protože se mi chtělo jen normálně a ještě bych to vydržela. Libor chvíli odpoledne uklízel venku v přístřešku a jinak se ještě držel víc doma ,ale už je dobrej. Mamča dnes byla unavenější, ale jinak je taky ok. Zítra bude v lese a přes den víc čůrání a Martina jak ji znám tak se klidně vyčůrá s námi taky a když má plnou pipinku, tak umí taky čůrat pěkně hodně.

Natalie (St, 21. 10. 2020 - 19:10)

Taky jsem měla pracovně náročný den,ale jinak než ty. Teď si už užívám klídek. Mějte se!

Mike (St, 21. 10. 2020 - 18:10)

Já jsem u vás myšlenkama celý den.. Zítra krásně čůrejte a dejte to i s Martinou. Už jsi psala, jak jí to minule hezky šlo. Ještě rostou houby u vás? Není už pozdě na ně? Stále čtu to tvoje ranní romantické probuzení. Nemá chybu.

Nikola (St, 21. 10. 2020 - 18:10)

Liborovi přišel ten nočník. Ale budeme ho reklamovat protože je pro něj malý. To se vám nepovedlo.

Klára (St, 21. 10. 2020 - 18:10)

Niki sem nikdy nebíše, srandičkáři !

A (St, 21. 10. 2020 - 18:10)

ty zase neexistuješ, legrando !

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 14:10)

Ji.tak hezky čůrej a napiš.

Reklama

Přidat komentář