Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Út, 20. 10. 2020 - 12:10)

Tak za chvilku pojedu s Liborem a on na mně počká na baráčku. Jsem ráda. Asi budeme i čůrat spolu,tak si nechám čůrání naplnit a udělám to někde cestou nebo až doma před jízdama jestli to vydržím.

Jejda, (Út, 20. 10. 2020 - 13:10)

To já bych ti krásně zastavil na lesní cestě, stáhnul bych ti kalhoty a kalhotky a odhalil pipinku, hezky bych tě posadil,ty bys začala čůrat a já počkal až se vyčůráš, a pak bych byl tak hotovej, že bych ti to krásně udělal až bys naříkala rozkoší

Návštěvník (Út, 20. 10. 2020 - 13:10)

Asi bys ji to neudělal, ty fantasto. Jsi totiž holka!

Návštěvník (Út, 20. 10. 2020 - 14:10)

No a co, že je holka? Ta co jí to píše je zase kluk! To snad víš-

Matlák (Út, 20. 10. 2020 - 11:10)

Mám uhonil vyteklýho jak aneta byla počuruní dala hodně já taky mi šlo

oliver (Út, 20. 10. 2020 - 09:10)

Přeji Klárko dobré ráno. Moc děkuji za včerejší okamžiky s tebou. Doufám, že se toi pavouček pro štěstí líbí a Liborovi to snad nevadí. Kdybyste někdy potřebovali na chalupě pomoci,tak umím truhlářské a tesařské práce.

Žaneta (Út, 20. 10. 2020 - 08:10)

Klárko dobré ráno. Já myslím,že jestli Libor už nemá teplotu a je skoro fit,že tě rád doveze a víš jak to je,ono se mu líbí,když čůráš a za tu dobu než tam dojedete a vrátíte se tak se vyčůráš minimálně jednou ,spíš dvakráta on asi bude se chtít pomilovat ,když budete sami. Tak se neboj.Zkontrolujete i domečky jestli je vše vpořádku. Ve vlaku muže být víc bacilů než v autě. Tak to promysli a úspěšné jízdy!

Klára (Út, 20. 10. 2020 - 13:10)

minimálně 96x.

Mike (Út, 20. 10. 2020 - 08:10)

Klárko dobré ráno, dnes se povaluju jako Libor, mám volno. Tak hezky čůrej a vyčůrej něco velkého jako ráno. Pa.

Klára (Út, 20. 10. 2020 - 08:10)

Jsme krásně vyčůraný s Nikou s on a bude mít v 8 15 výuku,já dnes ne,ale zpracuju materiály ze včera. Libor už brzy přijde dolů na snídani a je skoro dobrej. Ráno jsem čůrala na záchodě a pipinka mi proudila vydatně až jsem ji měla celou mokrou i okolo. Nika čůrala taky hodně a pak když byla že se jí chce i to druhý a tak jsem ji nechala a ona se sama v klidu vykadila. Dnes mám v Mimoni jízdy a nechci,aby Libor mně tam vezl když mu není úplně dobře, stačí když mně hodí tady kousek do Rumburku a já pojedu vlakem,ale on chce jet se mnou že mně doveze tak uvidíme.

Mirek (Út, 20. 10. 2020 - 05:10)

Chybuju,Anetko, trága.

Aneta (Út, 20. 10. 2020 - 04:10)

Jsem se počůrala.

Mike (Út, 20. 10. 2020 - 08:10)

jéje a jak se to stalo Aneto?

Aneta (Út, 20. 10. 2020 - 09:10)

Vzbudila jsem se a to prostě nešlo vydržet. Vstala jsem ,že doběhnu na toaletu, ale už jsem celá čůrala ,nešlo to zadržet ani rukou na pipině a doběhla jsem na záchod úplně počůraná až jsem se musela osprchovat, měla jsem počůraný celý nohy, mokrý kalhotky jsem vyhodila. Asi jsem nastydla včera na procházce s pejskem. Dost mně to pak bolelo v pipině jak jsem se pochcala s prominutím. Dávám si brusinky.

Mirek (Út, 20. 10. 2020 - 05:10)

Anežka,to se může stát. Žádná tráva. Kolik ti je roků a jak se to stalo? Jsi nemocná nebo jsi něco slavila?

Fido (Po, 19. 10. 2020 - 23:10)

22.05 a 22.06 nepsala zdejší Nikolka.

Pozorovatel (Po, 19. 10. 2020 - 23:10)

Samozřejmě, to je fejk. Nikola sem totiž nepíše vůbec.

Puluj (Po, 19. 10. 2020 - 21:10)

Vidím ,že fenomén Janoskouškových má stále větší přesah. V pozitivním smyslu adt.

Kluk (Po, 19. 10. 2020 - 19:10)

Já tam byl taky, jen na nádraží. Jen jsem Klárko myslel na tebe a zase jsem jel zpátky. Slíbil jsem , že nebudu obtěžovat . Jen jsem chtěl být blízko v tom místě jak jsi ty na chvíli.

Klára (Po, 19. 10. 2020 - 18:10)

Jsme doma a relaxujeme. Libor je bez teploty trochu kašle, ale je lepší. Odpoledne jsem se potkala s Oliverem jmenuje se jinak a je mu skoro čtyřicet, ale je to sympaťák a asi se mu líbím,ale jen jsme si chvíli povídali a dostala jsem od něj ručně sestaveného pavoučka pro šťěstí. Moc krásný. Ve čtvrtek přijede Martina za Helenkou a úředně udělají ten nákup chatičky a na ní se taky těším . Miška přijede asi až v sobotu a taky se není moc těším. Dnes jsme už venku nečůraly,jen na záchodě a tak víc o čůrání zase příště.

Reklama

Přidat komentář