Reklama

tanga

Sandra (Ne, 20. 12. 2015 - 02:12)

Rozumím této připomínce....Přesně nemají jeno tenonkou šňůrku ...

Zdeněk2 (Ne, 20. 12. 2015 - 01:12)

Rozumím této připomínce. S tangy sice nemám osobní zkušenost, ale tanga mohou mít v rozkroku širší nebo užší pásek, takže v tomto případě námitky proti tenké šňůrce ustupují do pozadí. Jiná věc je, že jsou i ženy, které chodí naostro a taky se dokáží s třením půlek vyrovnat.

Sandra (So, 19. 12. 2015 - 23:12)

Tak nic jiného nenosím. Jenom tanga a absolutní spokojenost. A ano krajka dře ...

žena (So, 19. 12. 2015 - 23:12)

Je vidět, že jste moderní...No ono to není neslušné, ale nechutné:-) Zkus nosit přes celý den šňůrku v zadnici..Zapařené půlky se o sebe třou a fakt to je dost hnus. Stačí se zeptat doktorů, partnerů a jiných zůčasněných. Proto to je prostě fuj.

Zdeněk2 (So, 19. 12. 2015 - 22:12)

Je vidět, že jste moderní děvčata nezatížená středověkými předsudky. Když se vám tanga líbí, není důvod, proč byste je nemohly nosit a nějak se v tomto směru omezovat. Není na tom nic nevhodného nebo neslušného. Ani Marcelu nemusí přivést do rozpaků, když si tanga oblékne jako jako plavky, které naplno zdůrazní její postavu.

Krista (So, 19. 12. 2015 - 21:12)

Já měla tanga od dvanácti se souhlasem rodičů.

Petra (So, 19. 12. 2015 - 18:12)

bylo me 13 a kupovala jsem si je tajně ,aby máma nevěděla .Prala jsem si je sama večer,aby máma na nic nepřišla.Jednou mě vyzvedla ze školy na nákupy už nevím jsem si pro něco dřepla a všiml si toho okamžitě.Strašně se smála .

Marcela (So, 19. 12. 2015 - 18:12)

Já zas nezapomenu,jak máma...to si taky pamatuji na dovolenou jsem sikoupila vykrojené dvoudílné plavky po oblečení doma před zrcadlem mě taky kleplo máma mě je zakázala nosit .Bylo to moje první vyholení do plavek.

Nina (St, 16. 12. 2015 - 10:12)

Přesně si tu dobu pamatuji...Já zas nezapomenu,jak máma přišla s tangovejma intimkama.Pořád mít něco připláclýho v pipině!A nebo zařízlý riflový kraťásky!Každý se za mnou otočil,ale dobře mi to nedělalo,spíš jsem se styděla.Jenže jsem musela být kočka,tak jsem to musela zkousnout.Jak jsme byly všichni blbí!

Hana (So, 12. 12. 2015 - 18:12)

Mě se tanga úplně zhnusily...Přesně si tu dobu pamatuji bylo to na škole a včíchni jsme je nosili a hodně vytažený.Moje první byly černý bavlněný a vzdu malej trojuhelníček.Matku málem kleplu dyž to našla v pračce.

jirka (So, 12. 12. 2015 - 11:12)

Až budu mít krámy, tak já...Po menstruaci ne. Jen ten vonavy nazloutly flicek od pipinky.

V. (Pá, 11. 12. 2015 - 23:12)

Ahooj holky,miluju použité...Až budu mít krámy, tak já se vykrámuju na spoďáry a pak ti je pošlu k očuchání a olízání, abys věděl, jak moje veverka smrdí při krámech.

Zuzka (Pá, 11. 12. 2015 - 18:12)

Mě se tanga úplně zhnusily...Jé,co bych za to dala,kdybych je v tomhle věku měla!Já tanga miluju,ale první jsem měla až v šestnácti a musela jsem si na ně vydělat.

Nina (Pá, 11. 12. 2015 - 13:12)

Zkusila jsem kalhotky tanga...Mě se tanga úplně zhnusily díky rodičům.V roce 2000 to byl absolutní hit,tak jsem je musela mít taky.Každý den,a to mi bylo jedenáct!Nenáviděla jsem ty kalhotky pořád v zadku.Nějaké doma sice mám,ale málo kdy si je vezmu.

jirka (Út, 9. 6. 2015 - 17:06)

Ahooj holky,miluju použité...Tak to jsme na tom stejne. Neskutecne me ty jejich pouzite gatky voni a vzrusuji.

Jirka (Po, 8. 6. 2015 - 23:06)

Ahooj holky,miluju použité kalhotky-tanga,vzrušuje mě když můžu ke kalhotkám čichat,lízat je a onanovat přitom..která z Vás holky by jste mi prosím poskytli nebo prodali své použité kalhotky?napište mi na email:[email protected]

Můžu (So, 18. 4. 2015 - 16:04)

Tak to jsi nějaký...tě ujistit vůbec nic.

Mám (So, 18. 4. 2015 - 16:04)

Já jsem se tanga nikdy...to stejné,je to jenom na zvyku.Každý říká,že by mu to vadilo,ale pokud je nosíš stále,tak si na to zvykneš.On tedy někdo říká,že jsou od toho záněty,já je nosím denně,jen když mám menzes,tak klas.kalhotky,jinak tanga a musím zaklepat,nikdy jsem žádný zánět neměla.

Jindra (So, 18. 4. 2015 - 15:04)

Je to jen pro bukvice. Tak to jsi nějaký divný,že se ti nelíbí tanga na ženách.Mimochodem,nosí je dobrá polovina žen,je na tom tedy něco divného?Už ve více diskusích jsi se takto vyjádřil,a pořád nechápu co má společného nošení tang,a u žen ještě obzváště,s homosexualitou.

pepa (St, 15. 4. 2015 - 08:04)

Já jsem se tanga nikdy...Je to jen pro bukvice.

Reklama

Přidat komentář