Reklama

tanga

Katka (Čt, 24. 6. 2004 - 11:06)

No já jsem tanga taky vyzkoušela a spokojená jsem nebyla ani trochu. Kromě zařezávání, na které se asi zvyknout dá mi připadá, že normální kalhotky aspoň trošku zeštíhlí a vytvarují zadek, kdežto tanga jsou v tomto směru na nic - ne-li situaci zhoršují. Kdo nemá ideální vypracovanou prdelku tanga by podle mě nosit neměl. Je fakt, co tady psal někdo předtím, že pohled zezadu na holky v tangách je někdy příšernej. Zvýrazňuje to "kotel" ale i "kotýlek":-)

Andrea (Pá, 11. 6. 2004 - 13:06)

No, musim rict, ze tanga na chlapech se mi fakt nelibej a na zenskejch taky ne ....myslim, ze tak 10ti% zen slusi. Navic mi to neprijde vhodne - chodit do satny (treba na aerobic) v tangach - asi jsem puritanka - ale fakt se mi to nelibi ... ty, co to nosej, se na sebe jeste nekoukly zezadu do zrcadla :)

Jana (Po, 24. 11. 2003 - 11:11)

Na tanga je třeba si zvyknout, pak je to v pohodě. A taky je pravda, co už někdo napsal, že pokud Ti nějak vadí, je třeba si koupit větší číslo. Např, já mám normální kalhotky S, tanga klidně i L. Při menstruaci je to v pohodě, tampony + speciální slipovky do tang.

Janina (Po, 24. 11. 2003 - 11:11)

Já vím,že se jedná o dámský tanga,ale co váš názor na tanga u kluků,přece už se taky dělají? Líbí se vám to? Mně docela jo.

ivka (So, 24. 5. 2003 - 02:05)

Mileno, mám stejnou zkušenost. Tanga jsem úspěšně vyzkoušela kvůli partnerovi, ale brzy jsem zjistila, že víc vzrušující je chodit rovnou "bez". Už se zase těším na horké letní dny.

DARA (Čt, 22. 5. 2003 - 15:05)

pisete ze je to hrozna vyhoda v létě-kdyz je teplo-neni mi to prilis jasne

Návštěvník (Pá, 1. 11. 2002 - 03:11)

Jestli někoho tady tanga řežou mezi půlky, ať si zkusí větší velikost:). V létě a k přilehavému oblečení je to rozhodně to nejlepší, co znám. Navíc kamarád tančí balet a tanga - tedy suspenzor - nosí už asi od 9 let! A je v pohodě.

Návštěvník (Út, 17. 9. 2002 - 21:09)

Já si v nich připadám jako nahá. Když jsem je vyzkoušela, začala jsem v létě chodit "dole bez" a je to ještě víc vzrušující - ten pocit, že se to provalí ....

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2002 - 14:09)

Lenko, ja taky nosim tanga dost dlouhoa nemam zadne problemy.Zvykl jsem si na prouzek vzadu.I kdyz to trosku vadilo, vyhody v lete jsou obrovske.P.

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2002 - 16:09)

Jine spodni pradlo nenosim, tanga u me vyhrala na cele care. I kalhoty, sukne apod. s nimi lepe vyniknou , nez s normalnimi kalhotkami. Je ale nutne, aby byli z prijemneho materialu, v zadnem pripade krajka.....:-)

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2002 - 16:09)

Nevím holky,myslím,že tanga vymysleli chlapi, aby se na naá mohli dívat. Jsou přece strašně nepraktické!!! Zařezávají se strašně mezi půlky !!! A jak pod nima nosit vložky? Fakt nevím. A nejsem žádná stará panna! Je mi 23 a přesto nejsem s tangy spokojená, snad jen jako erotická předehra.

Návštěvník (Po, 12. 8. 2002 - 08:08)

Alčo,díky za povzbuzení.Už jsem si trochu zvykla , je to docela fajn.Dokonce mám pocit, že je to lepší než normální kalhotky.Ahoj

Návštěvník (St, 31. 7. 2002 - 16:07)

Lenko,ja jsem mela taky podobne pocity.I po vyzleceni jsem citila vzadu prouzek asi 2-3 hodiny.Ted je to po dvou letech absolutni soucast meho ja a nosim tanga i na spani. Ve vedrech je to nejlepsi obleceni jake muze byt.Pod kalhoty i saty idealni!Nosim tanga i jako plavky ale taky v zime.Nemela jsem jediny zdravotni ani kozni problem.Muzu jenom kazde doporucit.Alca

Michal (Ne, 14. 11. 2021 - 11:11)

Alco.
Jak jsem jednou zkoušel tanga už nic jiného nenosím i zimě je nosím

Pavel (St, 15. 12. 2021 - 08:12)

Také je nosím v zimě

Návštěvník (St, 31. 7. 2002 - 14:07)

Zkusila jsem kalhotky tanga nosit, ze začátku je to až vzrušující, ale mám-li je celý den ,tak mě dřou a začínají být nepříjemné. Je to jen na zvyku ?Jaké máte pocity?Také by mě zajímalo,jestli jejich nošení je zdravé.

Reklama

Přidat komentář