Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Žaneta (So, 17. 10. 2020 - 19:10)

Ahojky Klárko. Já jsem dnes zašla taky do lesa a nasbírala jsem mnoho klouzků a bedel a tak před chvílí jsem snědla smaženici a zítra z bedel budou řízky a pozvu i rodiče a budeme hodovat. Přiznám se,že jsem taky musela na malou v lese, byla jsem venku skoro tři hodiny a domů bych to nestihla. Tak jsem počůrala mech a taky vydatně, že by tam mohla vyrůst nějaká pěkná houba. Moč má v sobě hodně živin a tak se přijdu podívat na to místo za týden, jestli tam něco nevyrostlo. Je to kousek od rozcestníku mezi smrčky .

Mike (So, 17. 10. 2020 - 19:10)

Klárko nevadí,že nebylo mnoho čůrání venku, mně poteší jakýkoliv tvůj příspěvek a to ,že jsi a že se ozýváš. Věříš mi? Tak se budu těšit zítra. Ten Zanzibar musel být nádherný, tak až si to budetepouštět doufám,že nebudeš smutná.

Návštěvník (So, 17. 10. 2020 - 17:10)

Strašně smutný tahle diskuze. Nejhorší je, kdyby to tady četl člověk, který neví o co jde a myslel si tak, že opravdu lidi, kteří mají chřipku chodí na nočník, nebo močí po zahradě, po ulicích nebo mají plínky. :(

Puluj (So, 17. 10. 2020 - 20:10)

Naopak je strašně smutné, že vy nejste v reálu. Většina rodin ,co má i odrostlejší děti tak tuto vyměšovací nadobu má pro nutný případ u nich v pokoji. To neznamená, že ji musí pravidelně použít. Naopak .

Návštěvník (So, 17. 10. 2020 - 14:10)

Ve dvanácti na nočník ? A ta starší jak pořád močí po zahradě a po nohavicich no to bude IQ tykve.

Holkočůr (So, 17. 10. 2020 - 14:10)

Se ségrou když jsme byli malí tak jsme v noci měli nočník pro případ. Já asi do patnacti a ona podobně. Dnes jsem viděl chcát holku ,ale byla daleko a viděl jsem na bobku její zadek a že z něj dolů něco teklo,ale nechal jsem to tak.

XS (So, 17. 10. 2020 - 12:10)

Jako na nočník v tolika letech ?? To si dělá někdo spiš srandu.Možná jsou slečny zaostalý ale to by sem zase nepsala ta starší. Představte si jak osmnáctiletá holka řekne ve škole ze byla na nočníku,tak by asi každý vyprskl smíchy a smáli by se ji celý roky.A když už jako čůrají venku tak zase pořád po sobě po nohavicich.spiš fantazie nějakého muže co je sám a tohle vůbec nikdy neviděl.

Hynek (So, 17. 10. 2020 - 14:10)

A proč by se jim měli smát? Tyto věci jsou běžné jen se o nich příliš nemluví a nepíše.

Anni (So, 17. 10. 2020 - 14:10)

Asi nosiš plínky protože to na ten nočník ani nestihneš borečku

Návštěvník (So, 17. 10. 2020 - 07:10)

Přesně tak. Dvanáctiletá slečna a nevyčůrala se do nočníku!!!! Pochvala!!!!Obecenstvo chválí!!!!

Simona (So, 17. 10. 2020 - 09:10)

Mně je 17 a mám nočník v pokoji ikdyž ho skoro nepoužívám, ale kdyby bylo kritický tak s tím nemám problém.Loni když jsem byla nemocná tak jsem v noci do něj chodila a tak se mi taky můžeš smát.

Helča (So, 17. 10. 2020 - 11:10)

Mám kluka a holku 8 a 11 let a když leží s chřipkou a podobně mají automaticky nočník po ruce. Mám pocit,že Návštěvník nemá děti nebo je úplný trotl.

Natalie (So, 17. 10. 2020 - 11:10)

Souhlasím.

Návštěvník (So, 17. 10. 2020 - 07:10)

Za to já Nikolu chválím taky.

Klára (So, 17. 10. 2020 - 06:10)

Šla jsem se vyčůrat a dělám kafe a pro Niki bylinky. Měla jsem pipinku plnou a tak jsem čůrala hodně až za mnou přišla ségra a taky to hned pustila do záchodu větším proudem. Venku už nečůráme,je tam a chladno. Dnes opravdu budeme s Liborem odvážet ty nepotřebný věci a bordel a pak se uvidí. Ségra mi řekla,že byla v noci ještě jednou na záchodě a že se nebála když je tozsvíceno a nočník nepoužila a za to ji chválím.

Mike (So, 17. 10. 2020 - 08:10)

Dobré ráno Klárko. Hele toho blbečka co se posmivá Nikole,toho ignoruj. On neví, co ona prožila a tak může dělat chytrých. Hezky čůrejte a přeju hezký den a pozor na sychravo venku.

Pozorovatel (Pá, 16. 10. 2020 - 22:10)

Děkuji, že jste toho provokatéra odtud smazali- Z....., co by asi mohla Klára a spol. zítra dělat? Asi nás povzbudí nějakou loužičkou,ale snad mají dělat větší úklid a odvoz nepotřebných věcí. Do toho Schandau bych tedy moc nelezl Libore... A ještě vzkaz Bertíkovi...ty jsi natěšenej na tu holku v Jáchymově,že budete spolu čůrat, na 99% si myslím, že tam pojedeš zbytečně. Jestli jsem se spletl, pak smeknu.

Bertík (Pá, 16. 10. 2020 - 22:10)

To dopadne dobře, mám intuici. Dám echo.

Návštěvník (Pá, 16. 10. 2020 - 22:10)

Souhlasím.

Klára (Pá, 16. 10. 2020 - 18:10)

Jsme na chaloupce a byly jsme chvíli na houbách ale ne moc, protože jsem nejprve chtěla ségru nechat doma,ale byla smutná a tak jsme šly jen po rovině a ne do stráně a něco jsme našly. Ale hub máme dost z léta i nasušených a tak už moc na ně chodit nebudeme. Hospůdku máme zavřenou a tak budeme doma. Odjeli jsme až po obědě, protože jsme ještě dopoledne měli on line výuku a ikdyž jsme chtěly se ségrou ji bojkotovat, mamča nás nenechala odjet a tak máme všehny věci pohromadě a i úkoly na zpracování. Niki stále čůrá často jak má ty čajíčky a tak jsme cestou zastavili ,protože potřebovala rychle a hned u auta stáhla kalhotky a už jí to teklo, ale tak blbě, že si počůrala jednu nohavici, protože čůrala nakřivo a nedívala se na si pipinku jak čůrá. Já jsem to vydržela až na chaloupku a pak jsme čůraly obě hned u plotu a já už to měla vydatnější a větší loužičku a Niki za tu chvíli čůrala taky znovu a rychle, ale jen menší loužičku. Odpoledne na houbách jsme čůraly ještě jednou a jí se chtělo zase hodně tak jsem ji víc pozorovala jestli ji to třeba nebolí jako při zánětu a říkala že ne, ale hned jak stáhla kalhotky už to šlo rychle pipinkou proudem ven. Má to světlý vodový a nevyčůrá hodně, ale nevydrží to a musí rychle. Já jsem čůrala normálně a asi bych vydržela až domů, protože jsme nebyly daleko. Niki tam na noc sice bude mít u sebe nočník,ale ví, že se svítí do rána na záchodě a tak si dojde ,když bude muset. Libor sondoval jestli bychom se nepodívali zítra do Schandau ,ale je to takový rizikový a tak tam asi nepojedeme. Miška chce přijet,ale maminka ji nepustí samotnou vlakem kvůli bacilovi a tak se Míša ji snaží přemluvit,aby ji dovezla a my jsme nabídli, že ji zase dovezeme zpátky. Tak zatím nevíme jak to bude, ale mamča se s maminkou Mišky spřátelila a rády se taky uvidí. Mně by to bylo moc líto, kdyby nepřijela, teď tady můžeme být na chaloupce dlouho až do konce měsíce, jen já mám ještě šest povinných jízd a tak budu muset do Mimoně a to se nějak zorganizuje. Libor ,že mně tam odveze a přiveze zpět a já vím, že bude chtít někde se mnou čůrat, ale když bude hodně chladno ,tak mu radši řeknu, že zajdem na náš nový baráček a já se mu vyčůrám v koupelně nebo na dvorku za větrem, vypipinkujeme se a pojedeme. Nechci taky moc nastydnout. Dnes ani tady moc zima nebyla, bylo pod mrakem a chvíli sprchlo, ale šlo to a tak jsme čůraly i venku. Niki mi taky vaří čaj z bylinek jako má ona, no jo, to budu mít taky pipinku brzy plnou a v noci budu muset taky jít na malou. Tak si vezmu jen jeden šálek.Topíme si v krbových kamnech a je to moc příjemné.

Reklama

Přidat komentář