Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

sardanapal* (St, 16. 12. 2020 - 17:12)

... jsme naprogramováni ...
Jediným programem je ošukat co nejvíce samic a obechcat cokoliv ve svém okolí ...

sardanapal* (St, 16. 12. 2020 - 16:12)

Koukám , taky jeden "nebešťák" (vůl , jak anděl) ...

Návštěvník (Ne, 13. 12. 2020 - 13:12)

Zrak a sluch v kontextu smyslové stimulace a integrace

Autoři: MUDr. Martin Kučera, Mgr. Kateřina Fritzlová --- http://www.drmag.cz/?p=200&lang=cs

Návštěvník (So, 12. 12. 2020 - 20:12)

MUDr. et. MVDr. Jozef Škarda PhD --- Kreativita --- https://www.milost.tv/m/mm3tQmVIw

jan (Čt, 10. 12. 2020 - 12:12)

Tak jsem doma. Tento způsob konce mě prozatím minul. Jdu naproti jinému. Jenom doufám, že nebude tak strašný, jako je tomu zde. j

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 22:12)

https://zbrojnice.com/wp-content/uploads/2020/11/Vienna.jpg

Návštěvník (Čt, 26. 11. 2020 - 17:11)

Louis Pasteur byl francouzský biolog, chemik a lékař, jeden z nejvýznačnějších vědců 19. století. Člen Francouzské akademie přírodních věd, Francouzské akademie lékařských věd a Francouzské akademie. Vystudoval chemii na École normale supérieure v Paříži. Zakladatel nových vědeckých oborů stereochemie, mikrobiologie a imunologie. ---- Hojně citován byl jeho výrok stavící se proti údajnému rozporu mezi vědou a vírou: „Poněvadž jsem hodně studoval, věřím jako bretoňský sedlák. Kdybych byl studoval ještě více, věřil bych jako bretoňská selka.“

Nejsemjehovista (St, 25. 11. 2020 - 20:11)

Bible: "Ale nyní bez Zákona spravedlnost Boží zjevena jest, osvědčená Zákonem i Proroky. Spravedlnost totiž Boží, skrze víru Ježíše Krista, ke všem a na všecky věřící. Kdež jest tedy chlouba tvá? Vyprázdněna jest. Skrze který zákon? Skutků-li? Nikoli, ale skrze zákon víry. Protož za to máme, že člověk bývá spravedliv učiněn věrou bez skutků Zákona."

Nejsemjehovista (St, 25. 11. 2020 - 20:11)

Bible: "Neboť v Kristu Bůh usmířil svět se sebou. Nepočítá lidem jejich provinění a nám uložil zvěstovat toto smíření."

Nejsemjehovista (St, 25. 11. 2020 - 20:11)

Bible: "Jestliže teď napravíš své srdce a vztáhneš své ruce k Bohu, jestliže dáš ruce pryč od ničemností, nepřipustíš, aby ve tvém stanu přebývala podlost, tedy pozdvihneš tvář bez poskvrny, budeš jak odlitý z bronzu, nepocítíš bázně, zapomeneš na trápení, bude ve tvých vzpomínkách jak voda, která uplynula. Nadejde ti věk jasnější nad poledne, chmury obrátí se v jitro.“

BIBLE (St, 25. 11. 2020 - 20:11)

"POKOJ PŘEVYŠUJÍCÍ KAŽDÉ POMYŠLENÍ."

BIBLE (St, 25. 11. 2020 - 20:11)

„Netrapte se žádnou starostí, ale v každé modlitbě a prosbě děkujte a předkládejte své žádosti Bohu. A pokoj Boží, převyšující každé pomyšlení, bude střežit vaše srdce i mysl v Kristu Ježíši.“

Návštěvník (St, 25. 11. 2020 - 16:11)

"Děsivý příběh z Valdic: Čtyřicet chlapů tam židlemi umlátilo vězně, který je znásilňoval a brutálně týral."

ubasute (Út, 24. 11. 2020 - 10:11)

co naděláš, všichni vyměkli

Homodawinista (Po, 23. 11. 2020 - 17:11)

Odpouští hříchy a zadarmo ? To jeho služebníci už ve středověku odpustky prodávali , to byli jiní kabrňáci .

Velvyslanec (Ne, 22. 11. 2020 - 23:11)

Steve já teda hledím ;), myšleno v tom spojení jak jsi vystupoval v minulosti... Je to o Kristu, On je Pán Pánů a Král králů, On je první i poslední, znáš Ho ?, Na tom kříži umřel i za Tebe, volal k Bohu dokonáno jest, to dokonáno bylo i Tebe, dáš mu šanci člověče ?...nic to nestojí, celé je to zadarmo, nezasloužená milost a láska našeho nebeského Otce k nám, šel tak dalece že poslal svého jediného Syna aby zemřel za nás, za každého z nás, podmínkou je jenom víra a pokání z našich hříchů, obrácení se z našeho hříšného života a následování Jeho, jak je dobré byt v Jeho náručí, spočívat v Něm, nic na světě nedokáže tohle předčit, to máš možnost prožít vnitřně silně natolik že to změní vše...jen Ho popros aby přišel do Tvého života, dal se Ti poznat jako živý Bůh, odpustil Ti každý hřích a dal Ti poznat nebeského Otce, dal Ti věčný život..jsi Mu tak nesmírně drahý člověče...

Steve (St, 25. 11. 2020 - 17:11)

Ich verstehe Nix ... :-D Nešlo by to napsat nějak lidověji a pochopitelněji? To je jen jakési náboženské papouškování co zde tvoříš ... nic konkrétního. Nerozumím této řeči.

Mě nemusíš nic nabízet ... už to dávno znám a jsem Katolík ... už teda jen teoreticky - neprovozuji aktivně křest'anský život, nemám zájem - jen samé příkazy a co se musí či nesmí ... svazuje mne to. Užívej si to milý velvyslanče v plné míře když ti to dělá dobře a jseš tomu dychtivě propadlý. Já jsem byl věřící jen z domácí povinnosti ... Jsem i dokonce biřmován. (Graubnerem ve Štramberku r.1996) Nikomu neberu co ho baví aktivně či dokonce fanaticky ... jeho problém - můj životní styl je zcela jiný a nehodlám na něm nic měnit, jsem s ním spokojen. Ohledně náboženství a nauky jsem toho zažil hodně. S PánemBohem. ;-) Chytej si rybičky prosím jinde ... Danke Schon.

Nejsemjehovista (St, 25. 11. 2020 - 20:11)

"""""""nemám zájem - jen samé příkazy a co se musí či nesmí ... svazuje mne to""""" -------------------------------- V tvém případě tě svazuje pouze nebiblické učení ŘKC, s korán líbajícím papežem. (Umíš si představit jak Ježíš Kristus líbá korán? Já tedy ne.) To záměrně nebiblické učení zničí každého. Rozdíl je pouze v tom, že někdo řekne a dost, a díky Bohu odejde od Zla. Ježíš Kristus řekl: "Pojďte ke mně všichni, kdo se namáháte a jste obtíženi břemeny, a já vám dám odpočinout. Naleznete odpočinutí svým duším. Mé jho netlačí a břemeno netíží." ----------------- Jestliže jsi tedy byl obtížen břemeny, tak jsi nebyl u Stvořitele života ale u Otce lži. ------------- Ovocem Božího Ducha je radost, pokoj... u ŘKC (pod vedením Otce lži) je opak. Ježíš Kristus řekl: "Pokoj vám zanechávám, svůj pokoj vám dávám."

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 23:11)

Odpouští hříchy a zadarmo ? To jeho služebníci už ve středověku odpustky prodávali , to byli jiní kabrňáci .

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 18:11)

https://youtu.be/y1HOuZly_ho

Reklama

Přidat komentář