Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Anonym (Pá, 16. 10. 2020 - 17:10)

Miluno,asi se ti vrací zlo, které jsi před tím roznášela ty,co lidí si se natrapila

Miluna (Pá, 16. 10. 2020 - 16:10)

To neutáhnu Martine.Dyť já vydělam 6 tisíc.Já bych potřebovala najít místnost tak za tři tisíce.Nemůžu se s nim ještě rozejít když nemam vyřešenýho nic.Je to strašný prostě ale to je všechno zkurvená past tahle situace.Teď už nepujde být ani v té garáži.Já potřebuju jen nějakou místnost do jara a pak bych řesila víc jestli už to bude lepší s virem a lepší podmínky k řešení.Alice neodpovídá.Neni tady ani na fb neni.

Anonym (Pá, 16. 10. 2020 - 15:10)

Moravák tě nechce?Tak jo nalákej víš na co a on povolí ne?

Miluna (Pá, 16. 10. 2020 - 15:10)

Ne že nechce ale vše stáčí na sexuálno což mi rozhodně nepomůže.Uvítala bych kdyby se chopil iniciativy a pomohl mi něco najít nebo se nabídl že mi nějak pomůže ale jeho kecy o tom jak by si semnou pohrál atd.mi nepomůžou:'(

Martin (Pá, 16. 10. 2020 - 15:10)

Ty jsi na hlavu??? Proč by ti nějakej chlápek, co chtěl jen vidět tvou pipinu něco hledal??? Nebo ti dával prachy? A děti bys strčila do škol na Moravě??? V klidu si sedni, vezmi si prášek na uklidnění a přemýšlej. Ale ne nad blbostma. Ženská, neštvi! Přemejšlej, ok?

Miluna (Pá, 16. 10. 2020 - 16:10)

U moraváka sem to myslela tak kdyby kouknul přes internet na volný byty tady u mě a nabídl se mi třeba čtvrtkou pomoct a mohl by sem jezdit.Ale nic takovýho nenabídl,takže je to k prdu i s nim.Nějaký psaní o sexu mě nezajímá a teď v téhle situaci už vůbec ne.

Miluna (Pá, 16. 10. 2020 - 15:10)

Až děti pujdou nějaký den k babi,můžu Aličko přijet??? Prosim prosim já tady s nim být nechci,aspoň na prostřídání.Já se bojim že to nevydržim;'(..psala sem to moravákovi ale je to zbytečný.

Martin (Pá, 16. 10. 2020 - 15:10)

Miluno, rozejdi se s ním. Nespoléhej na nějaké kamarády, spolehni se jen na sebe. Snad jsi schopná vydělat asi 25 tisíc abys mohla zaplatit kauci a první nájem. A jestli tě Sergej napadne? Aspoň máš jasnej důvod ho poslat k čertu. Ono si nedělám iluze, že se během zimy stejně napadnete. Řekni mu to na rovinu, že tě láska přešla, když se jen doma válí a chceš s dětmi pryč, nějaké tajné odcházení, to si snad děláš prdel.

Miluna (Pá, 16. 10. 2020 - 15:10)

Jak to do jara vydržet??? Tohle je strašný jak nejde být venku.K tomu on se chce vrátit zítra!! Hned se mi udělalo hůř.Tohle už neni žádnej život kvuli viru a zimě a ještě zpátky on.Já nevim jak to vydržet:'(

Miluna (Čt, 15. 10. 2020 - 22:10)

Kdy ten ksindk zmizí co myslíte? Jestki na jaře uz to budee normálnějš8? Co myslite? Ať se můzu rozejít.

áááá (Pá, 16. 10. 2020 - 00:10)

zfetovaná Miluna opět, haha.

M. (Pá, 16. 10. 2020 - 00:10)

Jestli se chceš rozejít, tak to udělej hned. Jsi dospělá, nenech za sebe rozhodovat cizí lidi. Ale pořádně přemýšlej, kdo tě bude živit? Ještě nikdy ses dlouhodobě sama o sebe nestarala. S Alicí nepočítej, ta bude ráda, když ji Jirka vezme zpět. A s kým budeš šukat? Kdo ti pomůže živit děti? Přemýšlej, hodně přemýšlej. Je fajn že píšeš. A je skvělý, že Sany se ozvala.

Miluna (Pá, 16. 10. 2020 - 01:10)

Alice je ráda že se ho zbavila ale s ní nepočítsam.Teď neni vjhodný něco řešit a delat změny,je krize s virem a zima.Ale pomalucku polehoucku.Mam dvě verze buď byt na tajňačku a makat a s nim ještě na oko být a nebo přímo rozchod ALE kdo mi pomůže před jeho vyváděnim? Jeszli z toho nenajdu cestu ven tak mě čeká ta sebevražda.Já tu stejne do stáří být nechci.Tohle je jen vydr6et kvuli detem a to chci jeste kvuli nim vydržet ale sílu to chce.Jem mam jasno jak on mi nechybí.Něco jinýho s nim bylo když byl ještě normalni zivot ale tohle co bylo minulý měsíce u už neni život.Stejne mi někdy jen prudí.Vim že az přijede že mi bude zase hůř.

di (Čt, 15. 10. 2020 - 15:10)

Já Peterkovou nesleduji, ale myslím že je teď situace dost vážná a není čas na hádky. Připadá mi že půl národa pořád říká že je to jen chřipečka a nějaký podvod a odmítají nějaké opatření. Další půlka dodržuje opatření ale je to jen půlka tak to nemá efekt. Chybu udělal premiér ale i ostatní politici. Dneska jsem viděla premiéra v televizi a nevím jestli má rýmu ale měl slzy v očích.

Miluna (Čt, 15. 10. 2020 - 15:10)

Tak já to vidim přesně jako ty když se nadtim zamyslim.Myslim si že to jsou lidi kteří se toho ve zkutečnosti tak bojí že si zlehčujou realitu a radši tomu nevěří a další křičí za svobodu jak píše Lalla protože se nechtěji omezovat.A tim když ta opatření dodržuje jen půlka tak to nemá ten efekt který by měl být.Takže to za ně odnašíme všichni za popírače a nedodržovače.Peterková s její skupinou žijou v přesvědčení že je to celosvětový plán na změnu řádu.Že nás chtěji očipovat a že po vakcínách ochrneme a že budeme v totalitě pod kontrolou a že vlády jsou spojení a dostávaji rozkazy od šílenců co chtěji změnu světa.Nějaký nejbohatší rodiny a Bill Gates nebo jak se to píše.No já tomu nevěřim ale přijde mi to strašný kolik to ovlivňuje lidí.

Návštěvník (Čt, 15. 10. 2020 - 16:10)

Miluno, nečti nesmysly a věnuj se dětem.

Návštěvník (Čt, 15. 10. 2020 - 15:10)

Správně jsi to napsala, Die. Chyby udělali především neukáznění lidi a řvouni, kteří se považují za bojovníky za zachování svobody. Ti stejní, kteří z této nešťastné situace dělají politiku místo aby táhli za jeden provaz. Zdravím, Lalla

Návštěvník (Čt, 15. 10. 2020 - 15:10)

Těsně vedle. Chybu udělala vláda. Babiš sám přiznal, že neměli tolik uvolňovat restrikce. Ale že vláda vyslechla přání lidu a lid prý chtěl na dovolenou. Takže může za to vláda, ale Babiš to hodil na Lid. Prchal má asi průšvih.

Sany11 (Čt, 15. 10. 2020 - 16:10)

Ono je to tezke, ja bych tedy ve vlade nechtela byt ani omylem. (tedy, ne ted, ani kdy jindy.)
Nemuze se zavdecit vsem, kdyz je tu tolik"odborniku" na epidemie , nejaky ten blazen jako Peterkova, pak sousta rvounu ,kteri jen chteji zviditelnit, aby si pekne pripravovali pudu pro politickou karieru, atd. atd. At udelaji, co udelaji, vzdy to bude spatne. Jsme opravdu divny narod.

M. (Pá, 16. 10. 2020 - 00:10)

Ono je to jinde jinak??? To není o národu, to by češi byli na celém světě. To jak se lidi tady chovají, tak se chovají všude.

Reklama

Přidat komentář