Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 16. 10. 2020 - 23:10)

K nájmu si musíš započítat služby, energie atd.

Martin (Pá, 16. 10. 2020 - 23:10)

Tady opatrně. Nezapomeňte na majitele nemovitosti. Danění nemovitosti, nahlášení provozovny, označení provozovny, elektrika, teplo - odečty z daní, atd.

Návštěvník (Pá, 16. 10. 2020 - 23:10)

Přesně

Sany11 (Pá, 16. 10. 2020 - 21:10)

Milco, jestli mas volnych kolem 2500-3000 mesicne, tak si pronajmi kancelar. Tam uz je topeni a mas to v cene. Koukni se do realit pod kolonku" komercni"

Miluna (Pá, 16. 10. 2020 - 22:10)

Teda Sany to je supr nápad.Tohle mi nenapadlo.A to se fakt smí že si to člověk pronajme a může tam chodit bydlet? Jako že to nepoužije na úřední věci.Tohle by mi přesně stačilo taková místnost,kam bych si jezdila do soukromí.Jen škoda že bydlim na kraji Písku a tohle vše mam asi dál a musela bych tam busem ale řešení by to bylo.

Sany11 (Pá, 16. 10. 2020 - 22:10)

Tak jasne, ze se to nema, ale nikdo te tam kontrolovat nebude, akorat bys tam nemela asi byt pravidelne, myslim v noci, to by bylo napadne.

Radši anonymní (Pá, 16. 10. 2020 - 23:10)

Řešení to je, protože byty jsou nehorázně drahé. A v této době se dá makléři nakukat, že máš práci z domu, ale doma odpoledne a večer nemáš na práci klid. Pak by stačilo tam natahat třeba letáky z obchodů, aby to vypadalo, že děláš nějakej průzkum trhu po mobilu. Je to trochu o ústa, neměli bychom tě k tomu navádět, ale když budeš vše platit podle smlouvy, tak si na tebe nikdo nic nevezme. Jen otázka zní, jak dlouho ty večerní, noční odchody bude Sergej trpět.

Miluna (Pá, 16. 10. 2020 - 19:10)

Tak sem koukala Martine na inzeráty a tady v okolí kde bydlim žádná jiná garáž neni.Je to až v jinym konci města kam bych musela jezdit busem a nemohla bych odsuť odcházet pozdě večer.Ale budu sledovat kdyby se ještě něco uvolnilo blíž protože na to bych měla ale musela by tam být zásuvka na elektriku.Jo 19:16 to jsme tam byli ale na chvíli a všichni v rouškách jsme se sešli.Ale nechat si tam děti ještě nechtěji,přitom děti by k nim chtěli ale babi řekla že radši ještě ne.

Radši anonymní (Pá, 16. 10. 2020 - 19:10)

Pozdě večer choď spát. Ne do garáže. Zbytečně si neoslabuj imunitu. Jo tak to už chápu jak si to myslela s tou návštěvou u babi. A jak tady píšete o té garáži, tam kam chodíš si nějaký přímotop pořídit nemůžeš?

Miluna (Pá, 16. 10. 2020 - 19:10)

Tam jak chodim tak tam neni zásuvka ma elektriku tak to nemam kam zapojit:-( Přitom elektrický topiče mam.A jít spát dřív to je to právě co mi Sergej nenechá.Neni tu volná místnost kde bych mohla spát.On chodí spát dlouho a často ani nemůže spát když neni v práci,tak mi to ruší a nikdy mi i ten spánek začne vyčítat.S nim být denně v zimě 24h to se fakt nedá..já nevim jestli mi to opravdu už nepřivede do hrobu.Sem v pasti kvuli dětem,kvuli jejich škole,nemůžu se nikam hnout na nějakou ubytovnu.A nemá to konce:'(

No, (Pá, 16. 10. 2020 - 20:10)

na ubytovnu jsi nikdy nechtěla jít, nebyla ti dost nobl, to jim tady nezapomeň říct. A proč už teď nepracuješ na plná úvazek? Poprve v životě se pár týdnů staráš o děti a už jsi v pasti, no jo.

Miluna (Pá, 16. 10. 2020 - 20:10)

Kdyby se na mě on vysral šla bych oslavovat.Je mi takhle kvuli němu! Vyhodit ho nemůžu když tu má trvalej pobyt a sama vypadnout na tu ubytovnu taky nemůžu.Jestli tomu neříkáš past tak já nevim!

Martin (Pá, 16. 10. 2020 - 19:10)

Trochu jsem se nechtěně převtělil v ženu. Neboj, furt jsem chlap, jen už prd vidím.

Martina (Pá, 16. 10. 2020 - 18:10)

Ještě čtvrtá možnost, jít sebou seknout na psychinu a ode všech si odpočinout a pátá možnost pronajmout si SVOU garáž, v Písku asi za 1500, koupit si někde v bazoši válendu, ekektrický topítko a jít se ulejvat od rodiny přes zimu tam.

Miluna (Pá, 16. 10. 2020 - 17:10)

Ty vole kdyby nebyl ten spíčenej vir tak vše mohlo být jinak!! Ještě ty fotky jak ho ukazujou na fotkách tak vypadá jak zeměkoule propíchaná jehlama!!! Ty vole babi mi tam nechce,tak se jí ptam jestli nemůžu být u nich aspoň ve sklepě tak mi řekli jen že sem blázen!! A že tam ani nemaji místo že tam maji kolo a nějaký věci.Jo nepomůže mi nikdo,neni už jak!!! Alici mam daleko a ani na fb neni,tak kdoví co tam je.Ota u rodičů..Nemmam kam jít.Tohle je začátek ještě něčeho horšího než bylo přes léto!!!!!! Kurva!!!!!! Do hajzlu!!!!

Martin (Pá, 16. 10. 2020 - 18:10)

Uklidni se a přemejšlej. Kde je řešení? Mít peníze. Kde je tak sehnat? Práce ve fabrice na plný úvazek s ubytováním. Ok, děcka budou muset k bábině, ale stejně si myslím, že tam velmi často jsou. Koukal jsem do minulosti. Peníze a svůj byt chceš x let. Ale jediný co pro to děláš je, že říkáš Já chci! Takhle se byty neshánějí. Ono to uteče a za chvíli ti bude táhnout na 40. To chceš se pořád doprošovat někoho o bydlení? Máš dobrou fyzičku, práci na 8 hodin zvládneš, 8 hodin se vyspíš a 8 hodin budeš mít sama pro sebe - zjednodušeně řečeno. Budeš svou paní. Teď budu tvrdej, ale napíšu to. Nemysli si, že jsou chlapi zvědaví na hiv pozitivní ženu. Jako ty máš děs z koronaviru, já mám děs z hiv +. Nechtěl bych takového člověka ani jako spolubydlícího. Tak už otevři oči. Ženská jedna zoufalá, ty máš na výběr dvě věci. Zůstat se Sergejem nebo jít pracovat na plný úvazek. Co je pro tebe horší zlo? Ještě třetí možnost. Nějaká seznamka pro hiv +, kde by se tě někdo byl ochotnej ujmout. Ale co děti?

Miluna (Pá, 16. 10. 2020 - 18:10)

A to je to právě to co nemůžu kvuli dětem.Jinak bych tohle udělala už dávno práce s ubytovnou.Ale ten vir všechno zkurvil že právě kvuli tomu už nejsou děti u babi!! Byli u ní naposledy na konci srpna.Od té doby tam nemůžou.Před chvílí sem s babi mluvila v telefonu a děti tam nechce protože babi s dědou sami byli před týdnem s rizikovou osobou!:-( Takže ani na blbej týden k nim jít ještě děti nemůžou.Natož abych vypadla já někam na ubytovnu.Pro mě by bylo jediný řešení mít něco místo garáže kde je teplo.Jedině tak bych to nějak přečkala.Jednu blbou místnost kde je teplo! Ale kvuli plesnivej zimě už mam po garáži.No tak si budu brát rybářskou stoličku a budu chodit opět po panelákách.Mě nic jinýho už nenapadá:'(

Radš anonymní (Pá, 16. 10. 2020 - 19:10)

Psala jsi, že jste tam byli počátkem října. Ale nekopu do tebe, třeba sis to neuvědomila ".Babička byla naměko jak děti přes měsíc neviděla.
2. Říjen 2020 - 21:25"

Demeter z Čobo… (Pá, 16. 10. 2020 - 17:10)

Černý K...Y! !!!!

Miluno (Pá, 16. 10. 2020 - 17:10)

dobrý. Moravák by ti mohl pomoci se čtvrtkou, s další Bianka, Mia by taky mohla něco přihodit, takkéž Sany a ostatní. Já nevím, že je to už dávno nenapadlo.

Reklama

Přidat komentář