Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Čt, 15. 10. 2020 - 15:10)

Tak já to vidim přesně jako ty když se nadtim zamyslim.Myslim si že to jsou lidi kteří se toho ve zkutečnosti tak bojí že si zlehčujou realitu a radši tomu nevěří a další křičí za svobodu jak píše Lalla protože se nechtěji omezovat.A tim když ta opatření dodržuje jen půlka tak to nemá ten efekt který by měl být.Takže to za ně odnašíme všichni za popírače a nedodržovače.Peterková s její skupinou žijou v přesvědčení že je to celosvětový plán na změnu řádu.Že nás chtěji očipovat a že po vakcínách ochrneme a že budeme v totalitě pod kontrolou a že vlády jsou spojení a dostávaji rozkazy od šílenců co chtěji změnu světa.Nějaký nejbohatší rodiny a Bill Gates nebo jak se to píše.No já tomu nevěřim ale přijde mi to strašný kolik to ovlivňuje lidí.

Návštěvník (Čt, 15. 10. 2020 - 16:10)

Miluno, nečti nesmysly a věnuj se dětem.

Návštěvník (Čt, 15. 10. 2020 - 15:10)

Správně jsi to napsala, Die. Chyby udělali především neukáznění lidi a řvouni, kteří se považují za bojovníky za zachování svobody. Ti stejní, kteří z této nešťastné situace dělají politiku místo aby táhli za jeden provaz. Zdravím, Lalla

Návštěvník (Čt, 15. 10. 2020 - 15:10)

Těsně vedle. Chybu udělala vláda. Babiš sám přiznal, že neměli tolik uvolňovat restrikce. Ale že vláda vyslechla přání lidu a lid prý chtěl na dovolenou. Takže může za to vláda, ale Babiš to hodil na Lid. Prchal má asi průšvih.

Sany11 (Čt, 15. 10. 2020 - 16:10)

Ono je to tezke, ja bych tedy ve vlade nechtela byt ani omylem. (tedy, ne ted, ani kdy jindy.)
Nemuze se zavdecit vsem, kdyz je tu tolik"odborniku" na epidemie , nejaky ten blazen jako Peterkova, pak sousta rvounu ,kteri jen chteji zviditelnit, aby si pekne pripravovali pudu pro politickou karieru, atd. atd. At udelaji, co udelaji, vzdy to bude spatne. Jsme opravdu divny narod.

M. (Pá, 16. 10. 2020 - 00:10)

Ono je to jinde jinak??? To není o národu, to by češi byli na celém světě. To jak se lidi tady chovají, tak se chovají všude.

Sany11 (Pá, 16. 10. 2020 - 09:10)

Mas pravdu, ja to porovnavam jen s Nemeckem, tam mi to prijde trochu lepe zvladnute. :) I ti lide snad tolik nevyvadeji. Ale take jsou celkem vykolejeni.

Návštěvník (Čt, 15. 10. 2020 - 15:10)

Jak myslíš:) Jenže lidé by neměli být ovce a měli by používat vlastní rozum. IMHO.

Miluna (Čt, 15. 10. 2020 - 14:10)

Alešku,Di,Sany a ostatní co říkáte na Peterkovou? Sleduju její Fb a podala ještě s nějakym Robertem Šmukem na vládu trestní oznámení.Mě už ta společnost a všechno co se děje přijde šílený.Tyhle lidi si stojí za svou pravdou ale nadruhou stranu vidíme jak nákaza přibývá a chtěji stavět polní nemocnice,pomoc Němců.Já už mam pocit že koukam na nějakou Schyzofrenii.Společnost je rozdělená,co člověk to opačnej názor.Už mi to přijde strašný.Teď bez Sergeje mam čas na videa tak hodně koukam ale nestačim se divit jak to všechno pokračuje.

DI (Čt, 15. 10. 2020 - 14:10)

Sany jak se máš, jsi už v pořádku a zdravá ?

Sany11 (Čt, 15. 10. 2020 - 16:10)

Di, Fernando, dekuji za optani. :) Uplne ok se necitim, ale funguji. Nasmlouvala jsem si docela dost prace, tak to musim udelat, i kdyz bych nejradeji lezela v posteli. Do toho obcas uvarit taky nekdo musi a tak.

Sany11 (Čt, 15. 10. 2020 - 16:10)

Di, Fernando, dekuji za optani. :) Uplne ok se necitim, ale funguji. Nasmlouvala jsem si docela dost prace, tak to musim udelat, i kdyz bych nejradeji lezela v posteli. Do toho obcas uvarit taky nekdo musi a tak.

Fernando (St, 14. 10. 2020 - 23:10)

Sany, jak je? Nestůněš?

Luboš (St, 14. 10. 2020 - 23:10)

Miluna nikde nepsala že zrovna v 15h odpoledne,to si vycucáváš z prstu.Ani nepíše o dětech že se zrovna učili.Nějak si předěláváš text:). A webová kamera to nic neni.Nějaký páry to chodí dělat reálně vedle dětí do pokoje.Zalezou si,zamknou se,nevim co z toho děláte:)

Návštěvník (St, 14. 10. 2020 - 23:10)

Tak ve dvě? Lepší? Neučily se ale četly si? Lepší? Tak jako reálný pár by se ti líbila Alice a Miluna a zpívání, když byl Románek s Miluninou mámou a dětma vedle v tom pokoji. Což, proti gustu tvému a tvých dětí, žádný dyšputát.

Návštěvník (St, 14. 10. 2020 - 23:10)

Jsi hloupá, hádavá nána.

Návštěvník (Čt, 15. 10. 2020 - 00:10)

ano :))))

Luboš (St, 14. 10. 2020 - 21:10)

Vyste na hlavu,děláte jak kdyby jste nic nikdy nedělali:). Já zase žasnu jaký jsou zde puritáni a ještě se jí tak blbě ptáte,jako kdyby neměli dva pokoje.

Návštěvník (St, 14. 10. 2020 - 22:10)

Ty šukáš ve tři odpoledne před webovou kamerou, když se vedle v pokoji učí dvě šestnáctileté děti?

nene (St, 14. 10. 2020 - 22:10)

puritáni nejsme a sex máme rádi. Jenže všechno má svoje meze a inteligentní člověk se podle toho chová. Jenže to by jsme po Miluně chtěli moc, inteligence houpacího koně.

Reklama

Přidat komentář