Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 14. 10. 2020 - 22:10)

Ty šukáš ve tři odpoledne před webovou kamerou, když se vedle v pokoji učí dvě šestnáctileté děti?

nene (St, 14. 10. 2020 - 22:10)

puritáni nejsme a sex máme rádi. Jenže všechno má svoje meze a inteligentní člověk se podle toho chová. Jenže to by jsme po Miluně chtěli moc, inteligence houpacího koně.

Miluna (St, 14. 10. 2020 - 19:10)

Vy si zase ze mě děláte prdel ale nemůžu za to! Kdybych se nezesvětlila tak moje pravá barva vlasů je přesně jako Marfuši.Už mi během života i lidi Marfušo říkali.Ale nemůžu za to! A dnes mi chyběl už sex,tak sem se udělala společně přes webku s jednim rusem.Udělala sem to po prvý tohle.Bylo to zajímavý.Jen škoda že neuměl česky.Ale mi dostávalo když se honil a říkal Miluna a koukali jsme jeden na druhýho.A že ho měl.Nevim přesně kolik ale tenhle 20+ měl určitě.

Návštěvník (St, 14. 10. 2020 - 20:10)

Poslyš, to tam děláš před dětma?

ZNÁŠ JI (St, 14. 10. 2020 - 20:10)

je to hovado. A na děti přece nikdy nebrala ohledy, viz. soulož se "zpívající" Alicí.

Návštěvník (St, 14. 10. 2020 - 20:10)

Jo, to pamatuji, ale přece jenom mě to vždycky překvapí ta její tupost a lhostejnost.

povídka, která… (St, 14. 10. 2020 - 17:10)

Jituna jako Marfuša? Popřemýšlíme...

podoba (St, 14. 10. 2020 - 19:10)

je čistě náhodná :))))))

Andrea (St, 14. 10. 2020 - 16:10)

Otiku, někdo fungovat musí, živí mě to.Ráďo, máš pravdu, práce mě baví

Ota (St, 14. 10. 2020 - 15:10)

To se divim že ještě fungujete když se všechno zavírá.

Andrea (St, 14. 10. 2020 - 14:10)

Ano,na letišti

Andrea (St, 14. 10. 2020 - 14:10)

Také mě čeká pár nočních 12ctek

Radka (St, 14. 10. 2020 - 15:10)

Tak ty můžeš být ale ráda že práci máš a ještě takovou která tě baví.

Návštěvník (St, 14. 10. 2020 - 14:10)

Ty jsi taky na letišti, viď? Manžel teď tři dvanáctky za sebou. L

Ota (St, 14. 10. 2020 - 11:10)

Ono nic jinýho Miluško nezbývá než trpět.Buď budeš trpět bez Sergeje a denně vstávat buhví kam a nebo se Sergejem snášet jeho nálady ale zároveň víš že peníze máte.Úplně nejlepší varianta pro tebe,Sergej v práci ve které je spokojenej.Ale kdoví jestli ještě někdy takovou práci najde.Dneska je venku příšerně,psa by člověk do toho nevyhnal.

Návštěvník (St, 14. 10. 2020 - 13:10)

No vidíš a my musíme do práce, ty programovej trpiteli.

Miluna (Út, 13. 10. 2020 - 19:10)

19:00 a ty si kdo? Asi zase nějakej anonym co si dělá prdel viď.On to tady od Sergeje nikdo nezná takže to píšeš zbytečně..19:04 tak nejdřív by mi asi pomohli rodiče,klukovo táta a já bych se zkusila taky snažit i když nevim jak bych zvládala ale ten svuj klid tady je tak krásnej.Ještě se to může zvrátit jestli pujde do práce ale jestli nepujde tak co z takovýho života jakej teď s nim mam.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 19:10)

Milčo, a rodiče to ví že ti mají pomoct? Je fajn, že už na něj nežárlíš, že se o něj zajímá asi krajanka. Asi si budou rozumět víc. Jsou si bližší mentalitou.

Miluna (Út, 13. 10. 2020 - 19:10)

Ty tomu příspěvku věříš? Kde by se tu vzal někdo kdo ho zná když sem mu nikdy o téhle diskuzi neříkala.Tak určitě by mi rodiče nenechali totálně bez peněz i kdybych pak musela něco dělat na plný úvazek.Teď si tak říkam že budu moc jet občas i k Alče,jestli mi tam bude chtít.Jen občas na návštěvu.Aspoň něco.I když on určitě zas bude mít kecy když budu chtít odjet.Jak se chlapa zbavit,chlapa bez pomoci jinýho chlapa.Tohle je nejhorší.Pořád mi to žere v hlavě protože ten svuj klid je tak krásnej když tady neni.

Návštěvník (Čt, 15. 10. 2020 - 00:10)

Milčo, ty pořád uvažuješ špatným směrem. Neuvažuj nad tím, že ti rodiče pomohou. Už ne. Jsi dospělá žena. Dlouho dospělá. Takže ne že ty od Sergeje odejdeš a rodiče ti dají peníze ale budeš muset dělat na celý úvazek, ale když už chceš svůj klid, tak musíš na to jít opačně. Začít pracovat na plný úvazek (děti tě doma přes den nepotřebují), našetřit si peníze aspoň na dvě kauce a najmout si svůj byt. Pro sebe a děti. Rodiče už do svých nálad netahej, už jim věnuj klid. A jestli do práce na plný úvazek nechceš, tak ber Sergeje, jeho přítomnost, jeho nálady jako práci. Placenou. Investoval do tebe hodně. Ale rodičům už dej pokoj. Vytrpěli si s tebou svoje, tak je nech být.

Reklama

Přidat komentář