Reklama

masturbace v práci

Dáda 7 (Pá, 22. 3. 2019 - 15:03)

Proč by to mělo být blbí,jste mladí,plní života a každý zážitek se počítá,pokud je ti sympatický?

Iva (Pá, 22. 3. 2019 - 07:03)

Občas si to v práci dělám opatrně aby si toho nikdo nevšiml a koukám, že asi nejsem sama. Asi jsem to minulý čtvrtek přehnala a všiml si toho kolega. Nahodil takový chápající úsměv a prohodil, jestli nepotřebuju pomoct. Ani jsem to nedodělala. A od té doby se mě stále ptá. Už jsem to přestala dělat a přemýšlím co mu říct.

luci (Pá, 22. 3. 2019 - 21:03)

Je to jen na tobě , buď ho pošli někam , ne

luci (Pá, 22. 3. 2019 - 21:03)

Nebo přistup na jeho návrhy.

Dáda 7 (Pá, 22. 3. 2019 - 14:03)

Normálně toho využij a prostě si s ním zašukej,vždyt na tom přece nic špatného není,tedy pokud to není nějakej plesnivej dědek.

Iva (Pá, 22. 3. 2019 - 15:03)

Není, jemu tak max. 26. Mě je míň. A není to blbý?

Zuzka (Pá, 22. 3. 2019 - 13:03)

Nahlaš ho za sexuální obtěžování, jak je dnes moderní. Přece si nenecháš líbit tu jeho nabídku. Takové chování je potřeba vymýtit, chlap na to nesmí ani pomyslet.

Steve (Pá, 22. 3. 2019 - 15:03)

Proč by ho měla nahlašovat pokud jsou oba spokojeni? Pokud se domluví a bude vše slušně dle domluvy, tak nevidím důvod k žalobě. (nemusí jít vyloženě o sex, ale jen o masturbaci)

Zuzka (Pá, 22. 3. 2019 - 17:03)

Spokojen by byl jen on. Nemá se jí co nabízet a měl jít pryč a ne ještě čumět. Jakékoliv takovéto a další podobné pokusy je potřeba potírat a vymýtit ze společnosti. Nakonec by to stejně chudák odnesla, že by ji ošukal. Žena je vždy oběť chlípných chlapů.

Tomáš (So, 19. 1. 2019 - 07:01)

No čau. No já dělám na recepci a při niční je pěknej klídek a flákačka.Tak se v práci taky občas udělám a je mi fuk kde to je.Ale vetšinou si ho vyhoním na chodbě v křesle.Je to nádhera a honit v práci nepřestanu.

Ilona (St, 30. 1. 2019 - 05:01)

Čau kolego
Tak to mas pravdu. I ja obcas pri nocni.
:-)

Tomáš (St, 30. 1. 2019 - 07:01)

Čau Ilčo. A dosáhneš orgasmu, když si ji honíš v práci?

Jajko (St, 31. 10. 2018 - 14:10)

Jo jo,taky si to obcas udelam...ty si ale kunda

Milan (Út, 30. 10. 2018 - 14:10)

Jo jo,taky si to obcas udelam...Jarko, tak hlavně si u toho nesmíš zamokřit židli. A jak dlouho ti to trvá?

jojo, (Po, 29. 10. 2018 - 20:10)

Byly časy, kdy se v práci...genderových kryplů je dost.

FILIP (Po, 29. 10. 2018 - 10:10)

Ahoj.Taky sem napisu.Jeden cas jsem delal v jednom mencim hotelu.Pri denni byl docela fofr,ale nocni byla supr.Jednou vecer prselo a prisla sefova.(Ze se mi libila a nejen me nemusim rikat.)No a byla rozzurena ze ji prestalo ject auto a ze cela zmokla.Vsiml jsem si ze prez halenku a podprsenku prosvitaji jeji bradavky.Nadherne male tmave flicky.Nemohl jsem se vynadivat.Najednou si vsimla ze se ji divam na prsa. Neco zamumlala a odesla.Ja sel po svem.Kdyz odchazela,zavolala na me ze uz jde.Ja sel sni ke dverim a znova jsem se koukl,ale to už měla pres sebe jinou halenku a vruce destnik.Kdyz odesla,ja sel do satny a tam sem si to musel udelat.Pak pokazde,kdyz jsem ji vydel. Na ten pohled,nikdy nezapomenu.

Mirek (Ne, 4. 8. 2019 - 09:08)

Zdar Filipe, kolego:-)
Mě se stalo něco podobného.
Dělám nočního hlídače a šéfová se mi líbí.Občas jsem si to šel udělat do šatny, či toaletu. Jednou večer bylo asi 9 jsem potkal šéfovou u výtahu jak zbírá věci ze země co jí spadli. Šel jsem jí pomoct to sebrat.Jak jsme obá klečeli kouk jsem jí do výstřihu. Nádherný pohled a myslím si že ona to asi věděla, že tam pokukuji. Ale nešlo tomu odolat. Pak jsem šel a ona šla taky a řekla. Dík a klidnou směnu. Já šel po svém a ona odešla. Po chvilce jsem se šel vychcat a na záchodě bylo rozsvíceno. Pomyslel jsem si zas někdo nechal rozsvíceno. Vychcal jsem se a při mytí rukou jsem si řek. Nikdo nikde, všichni v prdeli, jdu se udělat.Protože jsem myslel na její nádherný prsa. A během chvilky jsem honil. Asi za 3 minuty jsem se vystříkal.Ňák jsem se při honění nekrotil. Pěkně se to na záchodu rozlíhalo to hoňení a já ještě polohlasem říkal to byli kůzlátka, Jani, už budu, už to pude ven to je nádherný, Jani, hoň mi ho a takové ty věci a př vyvrcholení jsem řek Jani, šéfová moje,už budu,uuuužžž achhh. Když bylo po všem, odešel jsem. Ani nevím zda jsem zhasnul. Sedl jsem si a dal kávu z automatu. Asi po 4 minutách ze záchodu vyšla šéfová. Ukrutně jsem se lek a už jsem věděl že mě slyšela, že budu mít výpověď. Ona se taky zarazila mezi dvěma když mě tam viděla. Ale nic neřekla jen se na mě koukla. Bradavky jí trčeli pod tričkem jak 2 anténky a slabě byli vydět i dvorce jak rýsujou své okraje. Pohled nádherný. Prošla kolem mě a povídá. Hm, tak už opravdu naschledanou a odešla. Při výplatě jsem měl o 5 tisíc víc. Ani nevím proč a výplata se mi pak zvedla o 1 tisíc. Ale do dneška se před ní stydím.
To je tak ňák vše.
Jo a na záchodě, ani v šatně si to už radci nedělám.

Jarka (Po, 29. 10. 2018 - 09:10)

Jo jo,taky si to obcas udelam v kanclu. Většinou při noční směně.To jsem tam sama a je klid.Je to takové mé odrágování.Jarka

Adam (St, 29. 8. 2018 - 13:08)

Byly časy, kdy se v práci...V dnešní době sexuálního harašení už v práci chlapovi nezbývá nic jiného, než ta masturbace. Takže ti ani nemusí být líto, že děláš z domova. Asi už o nic nepřijdeš.

hasek70 (Út, 5. 12. 2017 - 22:12)

Tak dej meilAhoj Dano,jestli rada masturbujes,muzem na skype rad se ukazu,moje skype je rudinek70,ok,kdyz tak se ozvi
,

Reklama

Přidat komentář