Reklama

masturbace v práci

Pavel (Pá, 9. 3. 2018 - 05:03)

Ano, bohužel se mi to stalo...poměrně nedávno...líbí se mi jedna kolegyně v práci a mám takové tušení, že ani já ji nejsem lhostejný...ono je vdaná a já ženatý a upřímně řečeno, nemám v plánu tlačit na pilu. Ale hormonům asi sotva poručím?...Přiznám se, že čas od času si o přestávce spolu trochu nevinně zaflirtujeme...teď posledně byla nějaká jiná...začala mě vzrušovat více, než kdy jindy a celý den už od rána mě furt provokovala...Na konci dne u kafe si sedla naproti mě, zapálila cigaretu jako vždy a začala zase provokovat...a mít takový dvojsmyslný narážky. Nestalo se vůbec nic akorát já cestou domů zabloudil na WC byl jsem vzrušenej jako puberťák, představil jsem si ji, jak tam sedí nahá předemnou s tou cigaretou a hezky se usmívá...měl jsem tak silnej orgasmus až se mi zatmělo před očima...:-) Obavám se, že jsem tam asi nebyl naposledy...

René (So, 3. 3. 2018 - 19:03)

S šéfovou často společně mastrubujeme u ní v kanclu. Práce hezky utíká, ale sáhnout na sebe nenechá a mě se také nedotkne.

zuzka (So, 3. 3. 2018 - 19:03)

Já jsem taky dřív...jooj Zuzka.... ja by som inak reagoval :)

Pedagog (So, 3. 3. 2018 - 11:03)

Já jsem taky dřív...To muselo být hned po vystudování mateřské školky

Zuzka (So, 3. 3. 2018 - 09:03)

Já jsem taky dřív masturbovala v práci. Dělala jsem v jedné malé prodejně a když bylo volnějc,tak jsem si četla,byla na noutbuku,nebo jsem si třeba hrála s prsama. V létě když jsem měla tryčko tak když mi stáli bradavky,tak to bYlo vydět. Občas jsem tak provokovala jak ženy,tak muže.No a občas jsem prostě nevydržela a musela jsem si to udělat.Vzpomínám si že jednou když jsem byla pěkně rozjetá, vstoupil do obchodu ňáký pán a u pultu se mě ptal zda je vše v pořádku. Já odpověděla ano,proč? Ale přitom jsem se kousala do jazyku. Když odešel,tak jsem se pěkně dodělala.Jo jo,to mi bejvalo 20 let. :-)

Petr (Pá, 23. 2. 2018 - 15:02)

Dnes mi celý den tuhne penis. Musím si ho v autě vždycky vytáhnout ven a pohonit. Ani mi nevadí že jezdím po městě a je mi vidět do auta. Už se těším na večerní orgie. Večer si ho pohoním před miláčkem a půjčím jí ho na hraní...

Klárka (St, 14. 2. 2018 - 23:02)

Čauky děcka
Já právě...ahoj.. predstavil som si ta.. juuj . to je krasne len pomysliet na to :)

Jan (Út, 13. 2. 2018 - 05:02)

Ahoj je tu někdo ? Taky bych...Já rád . ráno provádím uvolnění...

Tomas (Po, 12. 2. 2018 - 16:02)

Ahoj je tu někdo ? Taky bych rad pokecal o masturbaci v práci

Steve (Čt, 9. 2. 2017 - 18:02)

No je to jasnej kluk :-D Asi chce bejt zajímavej ... ale to divadlo mu moc neprochází.

Honza (Čt, 9. 2. 2017 - 13:02)

Dneska ji mam poradne...A proc ze sebe delas holku? Kazdej vi ze si kluk

To ja jen jednou v praci.Zrovna jsem sel do satny vymenit zarovku a tam naka pani masturbovala ve sprse.Ja volal,pozor,vchazi muž udrzba a ona asi neslisela.Tak jsem musel pak jit a uklidnit se.

Tomas (Út, 9. 1. 2018 - 03:01)

No to koukam, co se to tu...Ja bych rad

Tomas (Út, 9. 1. 2018 - 03:01)

ahoj je to moc vzrusujici si...Wau

Tomas (Út, 9. 1. 2018 - 03:01)

Tak spolu ,vazne.nadherna predstava

Tomas (Út, 9. 1. 2018 - 03:01)

ahoj všichni...Super

Tomas (Út, 9. 1. 2018 - 03:01)

sedim v pocitacove mistnosti,...skoda

Tomas (Út, 9. 1. 2018 - 02:01)

Zcela náhodou jsem našla...prave jsem cetl Tvuj prispevek a nadhrne jsi me vzrusila,takze ....

Tomas (Út, 9. 1. 2018 - 02:01)

Dva dny jsem neměla čas ani...Vzrusujes me

Tomas (Út, 9. 1. 2018 - 02:01)

To já klidně popíšu....Ju

Tomas (Út, 9. 1. 2018 - 02:01)

Zase se nudím a nedámi,...Chtel bych Te nekdy videt s tou prupiskou

Reklama

Přidat komentář