Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Puluj (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

Souhlasím. Klára a ostatní se v diskuzi neztrácejí ani když je zde přehršel nicneříkajicích komentářů. Autor nepíše na kvantitu a diskutující také ne. Dokonce se včera připomněla i Miška. Martina už je v kontaktu s Klárou i osobně. Příběh běží dál.

Sedmnáctý (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

Já se v ději orientují spolehlivě. Tihle týmy okolo ignaciuse stačí prostě nečist a ignorovat

Puluj (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

Samozřejmě. Admin ty nicneříkajicí bláboly mimo nosné téma stejně maže.

Jitka (Ne, 11. 10. 2020 - 22:10)

Holka podle mne čůrá venku jen tehdy když musí a pak je to jedno kde, hlavně někde v zákrytu. Jestliže Klára chodí domů stejnou cestou tak si asi naučila občas odskočit na bezpečném místě tam.

Šišmiš (Ne, 11. 10. 2020 - 20:10)

Klárko kde čůráš nejraději venku když nejdeš ze školy? Myslím, že zítra viadukt s loužičkou asi nebude, jedině že bys to udělala kvůli mně,ale to nemohu po tobě chtít.

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 18:10)

Nevíte co je s Matlákem, jak se vyjádřil,že je nemocnej. Mně ty jeho cancy chybí. Ty vole aby nechytil toho covidbabiše,prej tyhle s handicapem nemusí i přežít.

Natalie (Ne, 11. 10. 2020 - 19:10)

Taky se o něj bojím. Pomáhala jsem mu ,aby se uvolnil i přesto,že se mi tady někteří posmívali. Snad se ozve až mu bude líp.

Návštěv (Ne, 11. 10. 2020 - 19:10)

On se zase objeví. Jen mu klesne horečka tak bude mít takový pnutí že bude uhoní vyteklýho u první čůrací holky.

Ignacius (Ne, 11. 10. 2020 - 19:10)

"Boěthiovy spisy by vám možná daly jistou představu."
"Ach, bože," "Není divu, že stále tápete, ženštino nemravná.

Holkočůr (Ne, 11. 10. 2020 - 18:10)

Pánové, prožil jsem neopakovatelný zážitky. Včera s novou holkou,kterou znám pár dní a vůbec se nebránial divokýmu sexu a po orgasmu byla ochotná i se vychcat a pustila to přímo v posteli a já jsem to z její pipiny lízal a ráno jsme si to zopakovali. Neměl jsem babu od léta až včera natvrdo.

Klára (Ne, 11. 10. 2020 - 15:10)

Ty příspěvky v poledne nejsou ode mne,nic takového nestuduju. Dnes je tady víc recesistů jak koukám. Pojedeme za chvili domů. Čůraly jsme venku na zahradě, když jsme vyklízely ty věci. Je tu dnes pod mrakem a chladno,tak vyrazíme za chvíli. Pipinky máme prázdné a tak to domů snad vydržíme.

Ignacius (Ne, 11. 10. 2020 - 16:10)

„Jaká nehoráznost!" Požádám obchůzkáře Mankuska, aby přestal honit mě a vydal se v jednom uz jeho vydařených převleků, aby dostihl pravého pachatele. Neb zneuctít cizí nick si zaslouží, pekelná muka.

Boby (Ne, 11. 10. 2020 - 16:10)

Tak si už připravuj ohňovou lázeň. Ty tady zneuctíváš diskuzi a to si zaslouží víc než pekelná muka.

Ignacius (Ne, 11. 10. 2020 - 18:10)

"Teď jste trefil do černého. Dokonce hned dvakrát a doslova. Jednou do mého krku a jednou do kukly. Doufám, že mě za tu kuklu odškodníte. Takové se už dneska nedostanou. Byla zhotovena v malé továrničce v Anglii, kterou zničila Luftwaffe. Tehdy se šuškalo, že Luftwaffe dostala příkaz zničit továrnu proto, aby podryla britskou morálku, neboť Němci viděli v ukořistěném filmovém zpravodaji takovouhle kuklu na samotném Churchillo-vi. Pokud vím, může jít o tutéž, kterou měl na sobě Churchill v onom týdeníku. Dá se rovněž nosit jako šála.

Myrna (Ne, 11. 10. 2020 - 16:10)

Pánové!!! vysvětlím, abyste měli možnost ještě zvážit další kroky, které hodláte ohledně mého spolužáka udělat. Na váš popud již pracuje New Orleánská policie....On nevědomě cítí, že musíí nějak ospravedlnit svůj nezdar intelektuála a harcovníka nových myšlenek, chce-li se aktivně podílet na kritickém společenském hnutí. Uspokojivý sexuální styk by nejenže očistil jeho tělo, ale i Tvou mysl. Zoufale potřebuje sexuální terapii. Obávám se — poučena klinickými případy podobnými Tvému — že je na nejlepší cestě stát se psychosomatickým invalidou jako Elizabeth B. Browningová. Právě proto s eocitnul na této diskuzi, kde očekává, že mu bude stejně jako jiným pomoženo. M. Minokoff

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 15:10)

Já si to myslel, že to není tvůj rukopis,to se pozná. Jen oliver na to nalítnul, ale ten tu není dlouho.

Fido (Ne, 11. 10. 2020 - 15:10)

Dnešní příspěvky nejsou ode mě. Jednak o čurání nepíšu tímto způsobem a jednak tak brzo nikdy nevstávám :-))

pro Markétu: (Ne, 11. 10. 2020 - 14:10)

od Martiny: Rozhopsal se Ignácius rázně na boku, až konečně ucítil, jak mu hrdlem stoupá říhnutí, ale když pak v jeho očekávání otevřel ústa, vyšel z nich jen nanicovatý pšouk. Hopsání nicméně přivodilo jiný fyziologický efekt. Ignácius si osahal lehké ztopoření směřující k prostěradlu, podržel na něm ruku a zůstal nehybně ležet, rozvažuje, co dál. V téhle pozici, s červenou flanelovou noční košilí vykasanou na prsa a mohutným břichem zabořeným do matrace, uvažoval s jistým smutkem nad tím, jak se jeho někdejší koníček po osmnácti letech proměnil v pouhý mechanický fyzický úkon prostý všeho vzletu fantazie a vynalézavosti, jež mu svého času dokázal vdechnout. V jednu dobu povznesl svého koníčka takřka do výšin umění, když jej pěstil s dovedností a zápalem umělce a filozofa, učence a gentlemana. Dodneška měl v pokoji schováno několik pomůcek, jichž tehdy používal; gumovou rukavici, kousek hedvábného potahu ze starého deštníku, kelímek lubrikačního krému. Jejich ukrývání, když bylo po všem, se však posléze stalo příliš skličujícím.

Ignácius pumpoval a koncentroval se. Konečně se dostavila kýžená vidina, důvěrně známý zjev velké a oddané kolie, kterou dostal, když chodil na střední školu. „Huf!" Ignácius málem slyšel Rexův hlas. „Huf! Huf! Grrh!" Rex byl dočista jako živý. Jedno ucho měl svěšené. Hlasitě funěl. Přízrak přeskočil plot a hnal se za klacíkem, který čirou náhodou přistál uprostřed Ignáciovy prošívané deky. Když k němu zrzavobílý kožich doskákal, Ignáciovy zraky se rozšířily, zašvidraly a zavřely se a Ignácius padl vysíleně do svých čtyř polštářů, doufaje, že má v pokoji nějaké papírové kapesníky.

Markéta (Ne, 11. 10. 2020 - 14:10)

Takže doufám že první krok bude ten,že Admin smaže tyto nehorázné příspěvky Ig.. jako to už udělal naposledy před dvěma dny. Děkuji

Pozorovatel (Ne, 11. 10. 2020 - 14:10)

Je to zcela jednoduché. IP lokaci a adresu jsem již předal příslušným orgánům. Myslím,že v Ostravě bude brzy šlumec.

Reklama

Přidat komentář