Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Matlák (Po, 12. 10. 2020 - 11:10)

Holky dáte mi čuriníáu ,mám pnutí jak po tom když už nemam nemoc chci aby šla holka do curani já moc uhonil vyteklýho

Klára (Po, 12. 10. 2020 - 06:10)

Už jsem vyspinkaná,protože jsme včera s Liborem usnuli brzy v pelíšku když jsme se pipinkovali a hodně jsme si hráli a zkoumali,co naše těla mají nejraději. Taky jsme čůrali ve sprše a já roztáhla hodně nožky od sebe a pustila to ve stoje a on mně ale moc čůrat nenechal a když jsem to pustila,tak mi pousou v pipince jazykem tu čůrací dírku zacpával, ale ten můj tlak čůrání jak se mi nutně chtělo, ten to protlačil a pak to měl Libor najednou všechno v puse a na obličeji a to se mu líbilo. Teď jsem čůrala na záchodě a měla jsem plný bříško po noci a tak to šlo rychle ven z pipinky proudem dolů do záchodu a už je mi dobře. Udělám snídani a pochytám zase výuku a úkoly ze školy. Niki je s mamčou vedle doma a přijde sem ze školy a tak jak ji znám bude hned chtít čůrat. Ona taky chodí o velký přestávce ve škole a třeba i ještě jednou,ale když má oběd a napije se víc, tak cestou domů se jí chce víc a víc čůrat To já znám taky. Tady se někdo ptal,co bych chtěla dělat a studovat. Studovat dál nechci,chci být s Liborem a chci se věnovat malování a taky vyrábět květinové dekorace a jediné,co bych chtěla studovat nekdy později a udělat si certifikát někdy třeba za 10 let je mít poradnu z oblasti mykologie,ale na to se ještě necítím. Je to strašně těžké, ale baví mně to.

Žaneta (Po, 12. 10. 2020 - 09:10)

To musí být krásný to vyrábějí květinových dekorací a i malovat by mně bavilo,ale nemám na to talent. Moc ti závidím v dobrém Libora a váš vztah. Já to mám složitější. Ale čůrání mám po ránu stejný jako u ty. Taky hned a musí to jít rychle přes pipinu tlakem ven.

Natalie (Po, 12. 10. 2020 - 08:10)

Klárko moc bych ti přála ať se ti sny splní. Ale to studium mi taky připadá složité. Třeba se mýlím.

Takže (Po, 12. 10. 2020 - 08:10)

nedělat, nechat se živit od Libora, kterej taky nedělá nebo od maminy, která taky nedělá? Tedy vy jste sbírka.

Návštěvník (Po, 12. 10. 2020 - 08:10)

To bys musela holčičko nejprve vxstudovat přírodní vědy na Karlově universitě, abys mohla být mykoložka. Bez urážky, to není jen o nějakém sbírání hříbků a na to myslím nemáš.

Mike (Po, 12. 10. 2020 - 08:10)

Dobré ráno ,opět mně potěšilo tvé ranní kouzelné probuzení s čůracími vzpomínkami. Pohodový den!

Honza (Po, 12. 10. 2020 - 00:10)

Jen taková úvaha. Možná nějaký chlap nemá co na práci, tak se baví tím, jak jsou čtenáři tohoto vlákna dychtiví přečíst si další stránky čuracího deníčku. Proto pod pseudonymem Klára píše, jak čurá tu na zahrádce, tu na dvorku, tu v lese, střídavě s kamarádkou nebo s Liborem. Líčí, jak prudký byl proud moči, jak vypadala loužička, kdo byl dřív hotov, jestli čurala rovně nebo šikmo, jestli na stehnech nebo na kalhotkách zůstaly nějaké kapky, jak měla potom hezky vyprázděnou pipinku a že si ucvrkne si i při souloži. Jak chodí na houby, i když ten týden nerostou, jak se jí strašně chtělo už v autoškole, a všichni mu to žerou a těší se na další příspěvky. Boha jeho, 496 stránek!

Návštěvník (Po, 12. 10. 2020 - 05:10)

A ty si myslíš, že by to bylo dílo jednoho kluka nebo dívky? Toto vlákno patří mezi 3 TOP nejsledovanější vlákna Doktorce a přispívá sem velký počet čtenářů ať souhlasnými nebo kritickými ohlasy. Já patřím mezi ně. Tady jde v tomto případě o víc než jen příběh nějaké močící dívky. Přečti od strany 22 a to včetně odborných analýz a rozhovorů.

Kluk (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

Klárko omlouvám se za vše. Byl jsem v sobotu v Mikulášovicich, ale neodvážil jsem se tě navštívit,jen jsem projel a chtěl jít na houby ale bylo mi tak z toho nanic a špatně, že jsem to nedokázal a vrátil se zpátky domů. Mám tě ve svém srdci, ale nebudu tě obtěžovat. Pokusím se to zvládnout, ale nemám zatím sílu se seznámit s dívkou.

Co (Ne, 11. 10. 2020 - 22:10)

se to tu objevilo za diskuzi je na pěst. Kde je Klára a třeba i Matlák, Kluk nebo i Martina?

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

Klára pochcala Libora, matlak má koronu, klukovi jeblo a Ignacius je jenom další trol.

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

Ty nevíš kdo to je? Fakt? A ať si každý tady čte koho chce. Nebo si jde na soukromou diskuzi.

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

Já vím kdo je kdo. Velmi dobře to vím...

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

Já vím kdo je kdo. Velmi dobře to vím...

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

To je dobře. Mám dojem, že dnes už lidi nevědí, kdo to J.K.T. byl.

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

Libor nestíhá. Válcují ho lidi kolem Ignácia, mě to baví.

A co tě (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

na tom baví? Že kurvíš diskuzi na vlákně jemu a jiným lidem? A to má být nějaký přínos? Co tím sleduješ ?

Igoš (fake) (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

obdržel jsem Tvé pohoršlivé psaní. Vážně si myslíš, že mě zajímají Tvá laciná střetnutí s podobnými podlidmi, jako jsou zdejší přispěvatelé? Snad v každém Tvém dopisu nalézám nějaký odkaz na ubohost Tvého soukromého života. Napříště se prosím omez na diskusní otázky a podobně; tak se alespoň vyhneš oplzlostem a urážkám.

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

????? běž si lehnout ty diskuze

Reklama

Přidat komentář