Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 12:10)

"Mně se chce něco říct..."

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 09:10)

Natalie,kde jsi? Matlouš už má pnutí a ty nikde. Nebo chceš aby se udělal bez tebe? Honem do služby!

Matlák (Út, 13. 10. 2020 - 09:10)

Holky dáte mi čuriní budu mít mam pnutí jak klarká pude nebo holka když dělat curani má já musím uhonit vyteklýho chce do ní moc

Klára (Út, 13. 10. 2020 - 07:10)

Libor odjel s maminkou na tu kontrolu,jsem tady sama a snídám. Niki odešla do školy ale bude od zítřka doma. Čůrala jsem s Nikou jen na záchodě, byla jsem tam dřív a tak jsem to pustila a ségra přišla a musela chvíli počkat než se vyčůrám a tak trochu přešlapovala a ruku na pipince,protože byla taky plná a pipinka jí už chtěla nutně čůrat taky. Vydržela a nepočůrala se a hned to po mně vypustila taky rychlým proudem ven. Budu zase přebírat materiály ze školy on line a nějak to přežiju než se všichni vrátí.

Mike (Út, 13. 10. 2020 - 08:10)

Tak dnes mám taky volno a tak polehávám. Ještě využiju toho, že budeme mít otevřenou hospodu a tak zajdu ne večer ,ale v poledne na nějakou českou dobrotu a pivo. Vidím, že jste měly vydatný čůrání po ránu, já taky, to tak bývá. Mně by zajímalo, když jseš třeba zabraná u něčeho na počítači a chceš nutně čůrat, jestli si třeba neulevíš přímo u něj. Jedna známá co má teď home office tak mívá videodiskuze a nesmí odejít a tak to řeší tak, že je dole jen v kalhotkách a pro kritickou situaci má u sebe nádobu a do ní to nepozorovaně pustí u počítače. Já si myslím, ale že stejně to musí být poznat ,protože když čůráš, tak se i v obličeji tváříš jinak, ale prý to tak dělá.Co ty na to?

Karolína (Út, 13. 10. 2020 - 09:10)

Já na to někdy u kompu tak zapomenu, že se mi chce pak šíleně čurat. Máme na okně džbánek na zalévání kytek, jednou jsem ho vzala a dala si ho mezi nohy a vyčurala jsem se u kompu do něj, abych nemusela letět na WC. Výjimečně to tak někdy udělám a pak to nenápadně donesu na WC vylít až když skončím . Do tý doby to mám schované pod stolem. Je to pohodlné, ale musím se trefit a tak když do něj čurám mám celou pipinku v něm , aby mi to neteklo mimo.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 10:10)

Ty jsi čuně. Kdyby tě viděla maminka, tak ti naplácá na holou a počítač ti vezme. Kolik ti je prosímtě roků ,že si neumíš dojít slušně na malou na záchod?

Karolina (Út, 13. 10. 2020 - 10:10)

A proč? Nikomu tím neškodím. 15.9.2005

ha (Po, 12. 10. 2020 - 23:10)

Babiš detected

Honza (Po, 12. 10. 2020 - 22:10)

Myslím, pokud to píše chlap, že námět bere ze svých představ a detaily možná z každodenního pozorování nějaké rodiny v sousedství, možná i rodiny své nebo někoho blízkého. Tím čuráním musí být posedlý, nebo ho prostě baví to, jako to tu někoho zajímá. Já mám taky dvě dcery a když byly malé, taky jsem je musel dávat čurat, zvednout je a podržet ve vzduchu, aby to neměly v botičkách. Ale nikdy jsem nic jako vzrušení přitom necítil. Prostě normální záležitost, nic, o čem by mě napadlo, že si někdo vede deníček a dává to k lepšímu v diskusi, jako je tato. Když se to proloží nějakými sexuálními aktivitami a tím, že holky jsou vlastně dospělé, může to vzbudit zájem, co je to vlastně to pipinkování.

Jana (Po, 12. 10. 2020 - 23:10)

Vím, kdo to píše, znám jo od základky s líbila jsem se mu a měli jsme spolu románek. Ale vím proč to píše a taky vím ,že není posedlý čůráním holek a je úplně normální a velmi úspěšný člověk. Už jsem to tady psala, když půjdeš dozadu. Znáš ho i ty, ale to není podstatné. Nevíš nic, čím si musel projít v minulosti.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 10:10)

Tebe asi vyučovali v parlamentu, co? Aneb příspěvek vo hovně.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 12:10)

Přesně tak. Příspěvek k ničemu.

Pozorovatel (Út, 13. 10. 2020 - 11:10)

Jana nemusela bý vulgární, ale mně ten její noční a ranní příspěvek se také nezdá ,že by byl o ničem.

Mirek (Út, 13. 10. 2020 - 12:10)

Souhlasím.

Asi (Út, 13. 10. 2020 - 12:10)

ji dost svědí, ale zase chce být tajemná a tak občas zarozumuje.

Jana (Út, 13. 10. 2020 - 10:10)

Aha. Jestli je můj příspěvek vo hodně tak ty máš v hlavě totálně nasráno!

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 11:10)

AHA

Honza (Po, 12. 10. 2020 - 23:10)

Proč to teda píše? Nevím, jak daleko musím jít dozadu, abych to zjistil. Pochopím, že se tím jen baví po koronavirových večerech. Vždyť já jsem sem zavítal taky jen proto. Ale tohle vlákno je fakt dlouhé. Třeba chce udělat radost těm, co to rádi čtou, třeba se u toho udělají a upustí od pronásledování čurajících holek po českých luzích a hájích.

Jana (Út, 13. 10. 2020 - 08:10)

Já jsem to Honzo vůbec nevěděla, že sem píše a dívala jsem se sem spíše náhodou a tohle mne zaujalo a já jsem ho v tom textu poznala. První reakce údiv ale postupně mně ten příběh vtáhnul. Zeptala jsem se ho na to přímo, on mi potvrdil,ze je to ono a proč a jaké jsou motivy. Musel bys nalistovat stranu 22, tam to začíná. Já velmi dobře znám jeho rodinu a i rodiče, kteří už tu bohužel nejsou a co za tím je. Nikdy po mně nechtěl takové praktiky alias Libor s močením, ale když jsem musela na záchod venku, tak se mu to líbilo, ale nešel do takových extrémů. Mohu si myslet, že se jen brzdil a měl to v sobě , ale to snad holka pozná. Kdyby to byl nějaký vesnický buran a IQ tykve, tak bych ho klidně zde prozradila. Já si ale jeho práce a toho co dělá natolik vážím, že jeho identitu nikdy neprozradím.

Reklama

Přidat komentář