Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

Láska opadla. Jsi ještě mladý, najdeš si normální ženu. Ale je ti asi jasný, že se bude chtít Alice vrátit. A nakecá ti cokoliv.

Jirka (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

Ja uz jsem Alici ukradenej taky, to uz je konecna. Byl jsem u holicky a strihala mi celkem hezka mlada holka.A kdyz jsem to Alici rekl,nereagovala.Asi uz ji to je jedno.Jak zenska prestane zarlit tak to je konec.A ja mam jen jedny nervy a nebudu se koukat jak obskakuje klacka Radka.Tenkrat od rodiny utekla za prdlim Marianem a ted se mu to snazi vynahradit a kdyz prictu to vse kolem co bylo tak ja na tohle nemam nervy v tomhle zit. Deti chteji jit se mnou,tak to jeste vyresime.I jeji Roman si na me zvykl a chce jit bydlet se mnou,tak si je vemu a ona zustane s Radkem a nepracujou ani jeden.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

Alice už taky nejezdí? Proč? Byla celkem pracovitá.

Jirka (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

Uz si neobnovila skoleni ridicu.Nejak zpohodlnila a nikam se ji nechtelo.Tak nevim co budou s Radkem delat,ale to uz mi muze byt jedno.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

Jich se nezbavíš.

Mia 22 (Út, 13. 10. 2020 - 16:10)

Taky vás holky zdravím.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 16:10)

Proč Jirka opustil svůj kvartýr? Alice se přece nastêhovala k nêmu. Nebo je nějaká změna ? Ale zase se k ni může nastěhovat Miluna :). To si dělam samozřejmě pr...:-)

di (Út, 13. 10. 2020 - 16:10)

Proč raději bez nicku, to kvůli zlým anonymům? Taky zdravím Miu.

Pamětník (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

Zlí anonymové tu byli po celou dobu. Stejně jako podezřívání lidí kdo je kdo. Hodně bych se divila, že Lala by odešla kvůli takový blbosti. Spíš jí to házení hrachu na zeď přestalo bavit. Jako kdysi Miu, Jarina, Kláru, Ivu, apod. Alice stáhla Milunu zpět do sraček, když Miluna sekala chvilku dobrotu. Pamatuju si, jak roztočily Jirkovu výplatu v automatech. Miluna se čertila, že nepozná legraci. Pak to M. vrátila Alici i s úroky. Z kluka se stal zloděj, podřezal se, skončil v blázinci. Jirka si vybral Alici. Má co chtěl. A že dala přednost nemocnému synovi, to je snad pochopitelný.

Jirka (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

Ja nevim,me se proste obe moc libily.Zaslepilo me to.Jednu chvili jsem byl i rad ze jsou jiny, ze to s nima lita a neni nuda,jako s byvalkou, semetrikou. Jenze kdyz pak clovek s nima s obema postupne zil tak jsou obe pochybny.To se pak pozna pri souziti.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

Myslím, že lidi s nimi nemuseli žít, aby věděli, že jsou obě na peníze, mají problémy se sociálním zařazením, jsou znuděné. A to píšu ty lepší věci. Ty šeredné radši ne.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 14:10)

Jestli čteš, psala sem roky. Nick poznáš. Už se tady stejně jako ostatní objeví jen zřídkakdy.

Mia 22 (Út, 13. 10. 2020 - 16:10)

Vyjímečně jsem zareagovala, mám pocit, že myslíš mě. Proto jsem se ozvala .

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 16:10)

jsem nepozornej čtenář, tak mi tohle uniklo. DÍKY ZA VYSVĚTLENÍ

radši bez nicku (Út, 13. 10. 2020 - 16:10)

Zdravím Mio, je to tak, tebe jsem myslela.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 15:10)

ted je v depce celá republika, žádnou co by sem psala, že se přímo na depresi léčí neznám. není tady.Tak sem s tou stránkou, snad mi něco uniklo

Mia 22 (Út, 13. 10. 2020 - 16:10)

Tak to čteš hodně špatně. Několikrát jsem zde psala, co je deprese, dokonce jsem šla o 5 roků dříve do důchodu - invalidního, byla jsem i na léčení v PL. Hodně jsem si o tom psala i s Milunou, jo, napsala jsem toho o depresi zde hodně. Nebyla to stránka nebo dvě, bylo to delší dobu a stránek několik.

teda (Út, 13. 10. 2020 - 14:10)

tady to začíná houstnout. Jirko, reaguješ pořád stejně, všiml sis? Párkrát se vyliješ a za nějaký čas se k Alici vrátíš, pze se ti bude stýskat. Tvé chování se točí dokola jako u Miluny a Alice. To máte společné

Anonym (Út, 13. 10. 2020 - 14:10)

Doufám, že alespoň Ríšu necháš na pokoji

Anonym (Út, 13. 10. 2020 - 14:10)

Miluno,Radka jste zničily s Alicí vy,je to vaše vina.Vse jsi začala ty a budeš za to trpět.Chudák kluk, zničily jsi takhle Jirků, Štefana, rodiče, děti

Reklama

Přidat komentář