Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Pulec (St, 21. 10. 2020 - 18:10)

a kolik má segra let a co ak se máš ted už v suhu

Ančulaa (Čt, 22. 10. 2020 - 06:10)

Ahoj,
teď nad ránem už v suché. Přes noc jsem to tam pustila :) . Ještě mám "zážitek" z dnešního rana, máme záchod v koupelně, mamka sundala plínu, ale že segra se sprchuje a ona nemá čas moc čekat tak jestli potřebuji na zachod nebo mi může dat rovnou další plenku. Vcelku se mi chtělo a nechtěla jsem to všechno pod kalhotama nosit od rána tak mě napadlo jestli bych nemohla jít na nočník co máme schovanej po bráchovi ještě, teď už chodí na wecko... Mamka ho tak přinesla, problém to řešilo a asi když můžu čurkat do plínek proč by nešel nočník. Ségra mě na něm zahlédla tak se jenom usmála. Ta ostuda a neschopnost před sestrou mě právě taky dost vzrušuje. Ne třeba v tu chvíli ale jak na to pak myslím. Sestra ma 13 ale teď se už pomalu dostává do role nejstarší. Musím třeba chodit dřív spát, ono když tě při tom poplácá po plínce, tak o tom nejde moc diskutovat. Sestře to taky vyhovuje, částo mě jen tak propíchne jestli jsem suchá, ať mám suchou noc, nebo se zjeví při přebalování.

CD95 (So, 24. 10. 2020 - 15:10)

Takže tobě se líbí ta ostuda? A líbí se ti i když tě do té plenky někdo nutí a ty děláš to divadýlko, že jí nosit nechceš? A s pokaděním se obrať na Kikinu, ta je na to expert. A už jsi kakání vyzkoušela? A láká tě i nějaké děstské oblečení? Protože třeba do školy to pak můžeš vyřešit tak, že si vezmeš body. To ti okraj plenky nevyjede z kalhot/sukně.

Ančulaa (So, 7. 11. 2020 - 20:11)

Ahoj,
dlouho jsem se neozvala, tak co je nového.
Pokakaní jsem dlouho odkládala. Bála jsem se, že pak budu hodně špinavá. Buď jsem na to neměla naladu nebo to prostě nešlo. Vhodna konstelace byla až teď ve středu. Citila jsem že to nebude úplně řídké, mamka se měla vrátit tak za hoďku takže ideální. Smrděla jsem asi slušně protože si toho všimla i segra. Normálně jsme se bavily a najednou mi zničehonic sáhla na zadek a pak jak ucítila nadílku tak se jenom ušklíbla a šla volat mamce. V tu chvíli jsem se styděla šíleně. I jsem trochu brečela. Mamka se pak ptala proč jsem se pokadila, tak jsem řekla, že jsem myslela, že to vydržím než přijde a nevydržela. Jenom se usmála a řekla, že jsem ale trdlo. Potom mě ještě pomohla umýt a řešila, kdyby se mi někdy takhle zase chtělo tak to mám nějak řešit a ne se pokakat. Prostě jak by mi bylo tak pět.
Už se tak nějak i ustálil můj denní režim. Mamka mě vždycky přebalí rano, jak se vrátí z prace, pak ještě odpoledne, večer a než jdu spát. To jdu i vždycky na záchod, jinak spíš čůrám do plínek a všichni si na to tak nějak zvykli.

jij (Ne, 15. 11. 2020 - 12:11)

Co na tvoje pokakání říkala ségra?Zopakuješ si to ještě někdy?Ví to i někdo jiný kromě mamky a ségry že nosíš plínky?Jaké plínky nosíš ty drynitesky pro dospělé nebo se vejdeš do pampersek?

Sabinka (Po, 9. 11. 2020 - 08:11)

No vidíš, že jsi to zvládla. Jaký to byl pro tebe pocit když ses pokadila? Chápu, že ti bylo asi trapně když ti ségra sáhla na plnou plínku, ale časem na to budeš určitě vzpomínat jako na vzrušující zážitek. Jak dlouho jsi byla v té pokaděné plence?

Martin (Ne, 8. 11. 2020 - 21:11)

Ahoj, to se ti chtělo asi hodně. Zopakuješ si ještě to pokakání? V jaké to bylo poloze?

Pulec (Ne, 8. 11. 2020 - 17:11)

ahojky tak jak je

Eva (Po, 19. 10. 2020 - 15:10)

Blahopřeju a i závidím...

Kuba (Út, 13. 10. 2020 - 20:10)

Jak je může nosit do školy když jsou zavřený

Martin (Út, 13. 10. 2020 - 21:10)

Tak to už nějak nesleduji.

Kikina (Po, 12. 10. 2020 - 19:10)

Už to není vtipný :0)

Eva (Po, 12. 10. 2020 - 18:10)

Nikdo tu neporadí?

xxx (Po, 12. 10. 2020 - 12:10)

Zdravím plenky nenosím ale líbí se mi počůrané holky takže kdyby si nějaká holka chtěla pokecat tak bych byl rád [email protected]

maru (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

Ahoj nemám odvahu se pocuravat na veřejnosti ale hrozně mně to láká
Myslíte že existuje způsob jak se stát inkontinentální a nevadí že to nepůjde vzít splátky jsem pro to definitivně rozhodnutá
Děkuju za všechny odpovědi Maruška

Pulec (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

Tak klidně napiš na [email protected] a poradim

Eva (Ne, 11. 10. 2020 - 19:10)

Nikdo nic víc neporadí?

Kuba (Ne, 11. 10. 2020 - 19:10)

Jsem ti dávál mail kam můžeš napsat co chceš vědět a odpověď určitě dostaneš

Kuba (Ne, 11. 10. 2020 - 15:10)

A to vás víc vzrušuje mít počůrané kalhoty víc než počůranou plenku?

Návštěvník (Po, 12. 10. 2020 - 00:10)

Miluju počuranou plenku a moc.

Reklama

Přidat komentář