Reklama

Nosit na přání přítele plenky?

Lucka (Út, 15. 2. 2011 - 20:02)

Tak já to Radku zkusím, nejsem to všechno já, ale víceméně: holka by měla být trochu snílek, trošku nervózka co nemá ráda zodpovědnost, spíš menší, no a bohužel asi i s nějakým ne zcela naplněným dětstvím, já třeba zažívám teď to, co jsem nikdy v dětství pořádně nezažila a co mi chybělo, teda péči a zájem.

Radek (Út, 15. 2. 2011 - 15:02)

Marcy, jak jsme spolu dlouho...Ahoj Lucko,
moc pěkný příběh!! Je to opravdu pěkné a rád si to i dovedu představit :)
Dlouho hledám někoho takto zaměřenýho a bohužel nevím, čeho bych si měl všímat, tak pokud by Ti to nevadilo - byl bych rád za nějakou drobnou radu..
Měj se a hodně štěstí a málo studu s plenkama :)
Ahoj Radek (24)

Lucka (Čt, 10. 2. 2011 - 20:02)

Milá Lucko,po přečtení...Marcy, jak jsme spolu dlouho jsem už psala. No a kde přišel k těm choutkám to opravdu nevím, na mne to "vybaloval" tak nějak postupně. Težko říct jak to u člověka vznikne, já bych nikdy nevěřila, že takové touhy můžu mít ale dnes jsem v podstatě vlastně stejný fetišita jako on. A doma samozřejmě mluvím, ale náš vztah je spíš jako taková hra na tatínka a malou dceru. Samozřejmě že pokud potřebujeme řešit něco "dospělého" tak se spolu bavíme i normálně, je to dané spíš tím co mám na sobě, že mi s každou činností jako je třeba koupání, oblékání a podobně přítel pomáhá atd. No a teď jdu odpověďět na ty slíbené maily, omlouvám se za to zdržení.

kecy (Čt, 10. 2. 2011 - 14:02)

ne to ne jen tady někdo potřebuje vést úchylné kecy aby si udělala dobře....

marcy (Čt, 10. 2. 2011 - 14:02)

Milá Lucko,po přečtení jsem docela v šoku,ale každopádně je to věc tvá a tvého přítele...jen by mě zajímalo kde se ty jeho choutky zrodily a jak jste spolu dlouho?To doma ani nemluvíš,prostě se chováš opravdu jak malé dítě?

Martin (Čt, 10. 2. 2011 - 13:02)

Jejda omlou vámse chyba v L pardon

Matin (Čt, 10. 2. 2011 - 13:02)

Ahoj ja pleny nosím proto žese mne tolíbí tak nák jak píše lucka až nato že do ních nedělám potřebu párkrát jsem to udělal tojo ale spíš mne dělá dobře ten pocit mýt plínky ale já mám touhu ji mýt co nejvíc oblečených topak nejdou dát nohy k sobě prostě se mne t líbý problé je vtom chodit a ještě rád dudu mnoho zdaru v plenách

Zuza (Po, 7. 2. 2011 - 19:02)

Obdivuji Tě za Tvou upřímnost tu o sobě takto napsat.Ale s tou velkou potřebou na veřejnosti bych si to rozmyslela, ono to přebalování někde pak nebude zrovna to pravé...

Lucka (Ne, 6. 2. 2011 - 12:02)

Ahoj, omlouvám se všem, hlavně holkám, kterým jsem nenapsala na maily. Byli jsme dlouho s odpojeným internetem, nějaké technické problémy. Večer si k tomu sednu a odpovím na všechny maily.
K otázce Jany, jak se k to mu stavím teď... No nedovedla bych si už svůj život bez plenek představit, nejen proto,že je potřebuji. Začalo se mi to všechno hodně líbit, zjistila jsem, že mě vzrušuje být v roli jako by malé holky, co se počurává. Taky se mi líbí ten pocit mít plenku mezi nohama, v kontaktu s tělem. Bez plenky už bych nikam nešla ani kdyby nehrozily nehody - cítím se bez ní nepříjemně, jako bych byla nahá. Momentálně se učím dělat do nich pravidelně i velkou potřebu,což je trochu komplikovanější, ale už jsem si několikrát troufla to tak udělat i mimo domov a zábrany pomalu polevují, tak pokud všechno dobře půjde, přestanu časem úplně chodit na záchod. S přítelem si doma hodně hrajeme opravdu na tatínka a miminko, mám i nějaké detské oblečení, koupe mě, češe, přebaluje, obléká, mám i nějaké hračky a svůj koutek kde si můžu hrát a postel s ohrádkou, kde občas spím. Hodně jsem toho dostala jako dárek pod stromeček. Je to fajn i proto že jakmile dorazím ze školy domů, můžu vypnout a stát se dítětem bez starostí i povinností, o chod domácnosti, vaření i uklízení a všechno se stará přítel, já si můžu hrát a odpočívat, je to úžasný relax.
Jen se o mé inkontinenci bohužel už ví ve škole a třídní kolektiv se nezachoval nejlépe, ale když odezněly ty první pocity studu, zjistila jsem, že i tohle mě tak trochu vzrušuje, takže jsem vlastně šťastná a spokojená, i když na začátku bych nevěřila, že to může takto dopadnout a že se mi to bude tak líbit.

Jana (Čt, 20. 1. 2011 - 23:01)

Ahoj Lucko, nechtěla bys popsat tvoje zážitky a jak se stavíš k nošení plínek teď, po několikaměsíčním používání? Je zajímavé číst tvoji postupnou změnu, kdy jsi zpočátku měla obavy z počůrávání, ale teď si s tím očividně už hlavu nelámeš. Plánuješ to nosit i do budoucna nebo by ses od toho chtěla někdy odprostit?

pavlínka (Čt, 20. 1. 2011 - 19:01)

...tak to nečni, nepiš o...nesmíš se zlobit, je to veřejně přístupná diskuze, každý si tu zanadává tak jak by si to v reálu nikdy nedovolil, a kolik je vás příznivců, tak 100x tolik je odpůrců, je to přeci jen něco neobvyklého, řešením by bylo pro vás uzavřené stránky, kde si můžete svěřovat své zážitky, pro mě také zcela nepochopitelné, ale jak se říká, každý ujíždíme na něčem jiném... přej a bude ti přáno..

ptubik (Čt, 20. 1. 2011 - 19:01)

Nosila jsem plenky skoro...Ahoj, to ti velmi rozumim, take nosim latkove, hlavne mi jde o ten pocit - tezko popsatelny, ale proste jak uklidnujici, tak vzrusujici. Docela bych rad s Tebou o tom popovidal vic. Kdyz budes chtit, tak napis na [email protected]. P.

Radek (Čt, 13. 1. 2011 - 21:01)

...ne, nebudu - akorát bych toho pak litoval a bylo by mi líto ostatních!

! pro Radka (St, 12. 1. 2011 - 12:01)

Doufám, že mně nebudeš předepisovat, co mám číst a co ne a k čemu se smím nebo nesmím vyjadřovat.

Radek (Út, 11. 1. 2011 - 22:01)

Několik založených......tak to nečni, nepiš o tom a neupozorňuj na svojí pilnost ve vyhledávání a blbýho komentování..
Když tomu nerozumíš a nejsi schopen pochopit touhy druhých, protože sám žádnou nemáš, tak sem nelez.
Ikdybys byl "sebelepší" a "nejinteligentnější", tak mezi "úplnejma blbcema" budeš vypadat Ty jako blbec!!
Takže sem nelez - my si tady rozumíme a když né tady, tak jinde určitě. Nikoho nenutíme a kdo to má v sobě, tak díky této společnosti si přestává myslet, že je jediný/á.
S pozdravem Radek.

! (Út, 11. 1. 2011 - 20:01)

Několik založených diskusí o plínkách na tomto serveru je dílem jednoho úchyláka, který diskutuje sám se sebou a evidentně ho to vzrušuje.

O-O (Út, 11. 1. 2011 - 18:01)

Oni si to tady jen vymýšlí a honí si při tom ptáka! To je vše.

.. (Út, 11. 1. 2011 - 13:01)

děs a hrůza třepe kurníkem!!!!!!!!!!!!!!

och (Út, 11. 1. 2011 - 11:01)

bych nevěřila kolik je úchyláku/ a kolik je stvoření s ženským orgánem co jsou ochotné se stát tím co popisují.. hrozné

Mamba (Út, 11. 1. 2011 - 10:01)

Sama v tom rozhodně nejsi a útoků si nevšímej...Není na tom nic špatného, každému se prostě líbí něco jiného.Určitě lepší než drogy.. Myslím, že by mě to nevadilo nosit na přání plenky ale nevím jestli bych chtěla se počůrávat už nevědomky. Můžeš napsat na mail: [email protected]

Reklama

Přidat komentář