Reklama

Nosit na přání přítele plenky?

Miroslav (Ne, 13. 3. 2011 - 11:03)

Měl jsem kdysi přítelkyni která byla ochotná to s plínkama zkusit a potom nakonec souhlasila s pravidelným nošením, kdy je asi rok prostě nosila a používala pořád, jako kdyby byla inkontinentní. Moc rád na to vzpomínám, oba jsme si na to že plínky nosí hodně zvykli a skoro to pro nás začalo být normální. Rozchod nakonec přišel kvůli něčemu úplně jinému, každopádně když jsem ji viděl dva měsíce po něm, tak plínku ještě měla. Bohužel jsem neměl odvahu se zeptat, proč je ještě nosí.

Dežo (Út, 8. 3. 2011 - 09:03)

drž píču Aranko, nebo ti dám dělo!

a ven!! (Út, 8. 3. 2011 - 08:03)

Tady není erotickký chat, padejte na chat nadržený magoři.

Tomáš (Út, 8. 3. 2011 - 07:03)

Pavle, určitě takové ženské jsou, fakt si zkus napsat inzerát, myslím, že jich bude docela hodně, jen se o tom nikde moc nepíše. Já takovou poznal, byla to naše tělocvikářka, taková rázná baba skoro až chlap, na lyžáku mi nevyšlo místo k nikomu do pokoje, tak jsem musel spát s ní. První ráno jsem se probudil v počuraných plenkách a ona se divila že si nic nepamatuju, že jsem se v noci pokakal a musela mě budit a převlíkat a že naštěstí s sebou vozí pro jistotu pleny protože skoro v každé třídě se najde někdo, kdo má tyto potíže. Pak viděla počuranou plínku a ptala se jak dlouho se mi to stává - no bylo jasné, že si to vymyslela, šlo na ní poznat že ji to nějak přitahuje, myslím že jako úča dost riskovala ale já měl takové divné mrazení a byl jsem něco mezi vzrušením a tranzem - prostě jsem se nějak rozhodl že ji v tom podpořím, vykoktal jsem že se mi nehody stávají poslední dobou často a že plínky nosím ale tajím to před mámou a na lyžák jsem si je nebral aby to nezjistil nikdo ze spolužáků. No bylo jasné co potom následovalo, celý lyžák jsem se plínek už nezbavil a učitelka mě přebalovala. Po návratu se dokonce spojila s mámou a vysvětlila jí jaké mám potíže, takže jsem plenky nosil ještě asi další 4 měsíce, s mamkou tam už chybělo to erotické dusno ve vzduchu ale zase jsem si užíval tu ostudu i to, že mi měnila plínky ve společném pokojíčku se ségrou. Ale pak už mě plínky dost omezovaly tak jsem přes prázdniny zapracoval na zlepšení a už se k nim nevrátil. Každopádně vyprávím to proto, že některé ženské tohle fakt mají v sobě a mít k dispozici bezbranného mladého kluka v plínce jim nějak dělá dobře.

Madam Carmen (Po, 7. 3. 2011 - 19:03)

Mám to podobné jako Pavlova partnerka, i když můj počuránek to prožívá teprve rok. Myslím že dominantních žen, které raději než důtky používají dětský zásyp není zase tak málo. Problém je spíš v tom, že muži, kteří holdují infantilismu jsou většinou starší, oplácaní a pokud se jim líbí ženská dominance, chtějí být zároveň oblékání do šatiček a hrát si na holčičku. Jestli ale může být něco antierotického, tak je to pro mne pohled na stokilového chlapa v punčocháčích, růžové sukýnce a v počuraných plínkách. Proto jsem pátrala spíš mezi normálními submisivy, kteří jako důkaz své oddanosti jsou ochotni podstoupit i tu regresi do plenek, i když primárně jim nejde o to, ale o podřízenost. Ideální jsou na to mladí kluci, kteří jsou hodně tvární (a nadržení) a kteří se v tom stejně jako Pavel nakonec najdou. Pavle tobě bych zkusila přes nějakou BDSM seznamku najít vhodnou dominantní partnerku,myslím, že s trochou trpělivosti by si tvůj inzerát vyvolenou našel.

Pavel (Po, 7. 3. 2011 - 18:03)

Ona samozřejmě různé milence měla, my už spolu potom ani nespali, většinou mě jen udělala rukou při koupání nebo přebalování. Problém byl spíš v tom že mi kvůli tomu poslednímu dala kopačky. Ale je to pár měsíců a už s ním není, občas zajdem na kafe, vždycky se zeptá, jestli se ještě počurávám a jde vidět, že ji to pořád vzrušuje, tak to snad třeba ještě půjde, no rád bych. Ale musí si v tom udělat pořádek ona, já mám jasno :)

Honza (Po, 7. 3. 2011 - 08:03)

Pavle mels to vyresit tak, ze ona by mohla sukat jiny chlapy a pritom by zustala s tebou. Kdyz jste spolu byli 6 let tak to nemohlo bejt zas tak uplne o nicem, ne?
Prichazela by ti domu omrdana nekym jinym, tobe by se to libilo taky a bylo by.

Pavel (Ne, 6. 3. 2011 - 16:03)

Já to měl opačně a po přečtení pár diskuzí si říkám co by za to asi jiní dali. V 19 jsem si našel starší atraktivní partnerku která byla dominantnější takovým tím silným mateřským stylem, potřebovala partnera o kterého by se starala a který by na ní byl závislý. Úplně nejvíc ji braly na mužích plenky. Ze začátku jsem souhlasil spíš jen ze zvědavosti ale pak jsme si na to hodně zvykl a i mě samotného to vzrušovalo. Nakonec jsem plenky nosil pravidelně asi 6 let a doma jsem měl dominatní partnerku která měla ve všem hlavní slovo a starala se o mě jako o takové větší dítě. Bohužel po šesti letech mi řekla víceméně něco v tom stylu že to bylo moc fajn, ale že už má pocit že ji to nenaplňuje a že by raději zkusila vztah s opravdovým mužem. Od té doby mám problém - kvůli dlouhému nošení plenek už je potřebuju nosit doopravdy - sice se nepočurávám pravidelně a pokaždé, ale nemám to pod kontrolou natolik, abych si bez plínky troufnul. To by asi problém nebyl, zjistil jsem, že ženy jsou k tomu chápavé, jedné jsem v začátku chození přiznal že jsem inkontinentní a nosím plínky a vzala to bezvadně. Problém je, že já už mám plenky zafixované se sexuálním vzrušení a dle mých zkušeností je skoro nemožné najít ženu, která by tyto praktiky byla ochotná dělat a v normálním vztahu jsem po dřívější zkušenosti trpěl. Takže zpětně trochu lituju, sice jsem si nádherně užil ale teď to nemám a asi nikdy už mít nebudu a to že budu asi do konce života jen onanovat při vzpomínce na bývalou známost mi přijde dost smutné.

nam (Pá, 25. 2. 2011 - 16:02)

podle mě bys mĚla ŕíct ne, já je nosit nebudu tak si je vem sám a skus si to !!!!

Radek (Po, 21. 2. 2011 - 21:02)

Tomu nevěřím - já to zatím dokonale ovládám ,ale nic by se nemělo přehánět!!! Nosit je od rána do večera a přez noc asi nebude nejlepší, ale co - máme přece dost rozumu na to, abychom si uvědomili případné následky a byli smíření s tímto riskem...
Mě osobně to nevadí a už se toho vzdát nechci, takže Lucii chápu :-)

hola (So, 19. 2. 2011 - 13:02)

Nejsem vůbec znechucená-jen jsem přidávám svůj názor a ten je jiný-vzdala se kvůli příteli své osobnosti to může udělat jen nezkušená holka nebo blázen s klapkama na očích-no snad nebude mít s toho velkou společenskou a zdravotní újmu.

Radek (So, 19. 2. 2011 - 12:02)

Já sem chodím číst a...Přesně tak - už jsem to tu několikrát napsal, když se mi něco nelíbí, tak o tom nemluvím a blbě to nekomentuju. S Luckou také souhlasím a líbí se mi její obětavost a taky věřím, že její přítel ji bude mít jako svou "jedinou" nebál bych se nevěry! Protože toto mu jen tak někdo nedá a on si to jistě uvědomuje a váží si ji - znám to z vlastní zkušenosti :)
Radek

Bodlinka (Pá, 18. 2. 2011 - 17:02)

Já sem chodím číst a musím říct, že Lucku obdivuju.

A vy znechucení - tak sem nelezte.

hola (Pá, 18. 2. 2011 - 10:02)

Nemyslím si, že by Lucku...nemá pocit ale ostatní ho vidí jak je stále posraný jako malé děcko-tohle není běžná věc zde jsou hranice překročeny...

Radek (Čt, 17. 2. 2011 - 23:02)

Souhlasím...

Mamba (Čt, 17. 2. 2011 - 21:02)

Nemyslím si, že by Lucku partner poslal k šípku. Partnerku, která mu vyšla takto vstříc si naopak bude velice hýčkat a neopustí ji, protože věřím tomu, že ji možná dlouho hledal...a obětovat lidskou důstojnost? Každý má nastavené jiné hranice, co je pro někoho nepřípustné, pro druhého může být přijatelné a nemá pocit, že by ztrácel důstojnost..

xko (Čt, 17. 2. 2011 - 12:02)

Moc ti fandím

Léňa (Čt, 17. 2. 2011 - 12:02)

Ano je, stejně jako já, ale úchylka není nemoc :D

Honza (Čt, 17. 2. 2011 - 11:02)

Tvůj přítel je úchyl a měl by se léčit.

Léňa (Čt, 17. 2. 2011 - 11:02)

Já nevím, ale vy s tím všichni naděláte. S přítelem toto praktikujeme už pár let, tedy spíše já. Nosím na jeho přání plenky a používám je jako malé dítě a on se o mě stará. Neuvěřitelně to spestřilo a prohloubilo náš sexuální život. Přítel se mě také neustále láskyplně věnuje. Nikdy jsem si nepřipadala více štastná.

Reklama

Přidat komentář