Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Puluj (Po, 12. 10. 2020 - 20:10)

Moje přání Kláro pro tvou maminku - nechť je vše dobré a lepší.

Natalie (Po, 12. 10. 2020 - 19:10)

Taky myslím na tvoji maminku,ale snad je a bude dobrá. Hezký večerní pelíškovaní! Být tebou,já bych ho chtěla i do pipinky na dobrou noc....

Klára (Po, 12. 10. 2020 - 19:10)

Nakonec budeme dnes spinkat tady u mamči a Niki z toho byla úplně nadšená. Asi se jí po mně přece jen stýskalo, ale mamča neříkala, že by pro mně plakala a jestli v noci tajně do polštáře tak to neví, ale zase by mi to ségra řekla. Budeme tady ,protože ráno pojede s Liborem na tu kontrolu do Liberce a tak bude vstávat dřív. Snad to dobře dopadne. Dnes jsme už čůraly jen na záchodě a třeba bude zajímavější čůrání zítra. Ségra bude mít zítra naposledy školu a tak to je skvělý a mamča chce odjet na chaloupku a tak to bude suprový, protože tam budeme moci zůstat až do konce měsíce, protože pak bude i týden normálních prázdnin. Jen na tu autoškolu sem budu muset dojet a Libor mně sem doveze říkal a tak to bude fajn. Mohla bych i z chaloupky vlakem. Už se těším do pelíšku s Liborem ,ale budu taky u Niki chvili, protože je vidět,že mně potřebuje jako přítomnost hlavně večer než jde spát.

Žaneta (Po, 12. 10. 2020 - 19:10)

Mamince Klárko přeju ať se vám vpořádku zítra vrátí domů. A zdraví je teď důležité. Vidíš, co dělá tady ten virus. Nejlepší je zmizet někam do přírody na chaty nebo chalupy mimo města.

Peťas (Po, 12. 10. 2020 - 16:10)

Šel jsme za holku, co evidentně potřebovala na záchod a nevšimla si mně a když si sundala oblečení a začala chcát tak si mně všimla, ale jen se potočila a chcala dál, ale zase jsem jí viděl zadek a jak jí to chčije dopředu. Byl jsem na vyhonění a když odešla tak jsem si ho v kalhotech u toho místa jen stáhnul a přidržel v tom napětí a byl jsem a vytekl jsem se do kalhot,ale vidět to nebylo. Pak jsem si to její mokrý místo co vychcala vyfotil na památku

Pavlína (Po, 12. 10. 2020 - 17:10)

ty holce při tom čůrání muselo být hrozně a to ti vůbec nevadilo, úchyle!

Anička (Po, 12. 10. 2020 - 17:10)

Já bych utekla. Já bych se radši počůrala než takhle.

? (Po, 12. 10. 2020 - 17:10)

Třeba ji to vzrušuje jako ty holky tady.A tady není úchyl nadávka.

Klára (Po, 12. 10. 2020 - 13:10)

Niki přišla ze školy a půjdeme domů za mamčou na oběd. Libor půjde taky. Niki přišla a klasicky hned čůrala venku v rohu, ale neměla to tak kritický a já jsem se vyčůrala s ní ,ale taky spíš středně hodně protože jsem byla víc dopoledne kolem desáté po kafi. Zítra dopoledne pojede Libor s mamčou do Liberce na kontrolu,tak si ji tam snad nenechají. Kdyby jo,tak Nikolou nenecháme tam samotnou a bude spinkat tady na domečku ve svém pokojíčku.

oliver (Po, 12. 10. 2020 - 14:10)

A vyčůrala by ses se mnou? Asi ne,když jseš zadaná....

Si tu, (Po, 12. 10. 2020 - 12:10)

někdo dělá prdel nebo to má bejt jako na dálku? Co? Já nemůžu, ty vole, tohle né! Natálie ty jsi kurva bez práce! Je Covid a tak tu honíš kluky? Mně fakt vomejou z toho.

Matlák (Po, 12. 10. 2020 - 12:10)

Já jak moc rad byla Natalká a mam jak uhonila vyteklý do mně já měl moc vyteklý jak čuriniá dala ven moc teklo s ní taky měl moc venku

Natalie (Po, 12. 10. 2020 - 12:10)

Matláku už buru rychle čůrat, mák minisukýnku,modrou a bilý kalhotky a pod nima plnou pipinu a chce se mi hodně. Už už už už jsem na bobečku, už musím,už.Už ...ještě to teče...ještě ....už to bude,ještě trochu čůrám, už to je hotový a loužička pode mnou venku.

Návštěvník (Po, 12. 10. 2020 - 12:10)

Ty jsi fakt štětka na zblití. A my Matláci se tvou trapností dobře bavíme.

Já, (Po, 12. 10. 2020 - 12:10)

na to čumím taky jako debil. Ta holka jestli není kurvíš tak si může honit kluky po placené telefonu. Jestli je teda už plnoletá.

Návštěvník (Po, 12. 10. 2020 - 17:10)

Tohle je Irenka. Bude tu teď se mnou bývat. Ona je masérka a herečka. Jo herečka... Kurva je to!

Návštěvník (Po, 12. 10. 2020 - 18:10)

Kurva hoši...

Libor (Po, 12. 10. 2020 - 18:10)

Však vaší píču jsem taky neviděl a věřím, že ju máte.

Návštěvník (Po, 12. 10. 2020 - 18:10)

Já dobře vím, co jsi. Jsem si to nechala zjistit. Kurva si.

Ty vole, (Po, 12. 10. 2020 - 12:10)

ty vole,cotoje ????? Mně vomejou. To je vojeb jako prase !

Reklama

Přidat komentář