Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Brumla (Ne, 11. 10. 2020 - 10:10)

Ahoj, no, zkus si nějaké pořídit a najdi si místo, kam je schováš. Pak už jen počkej na vhodnou příležitost. Záleží i jaké bys chtěla. Přeci jen, dětské se dají lehce obhájit, v případě objevení.

Maruška (So, 10. 10. 2020 - 18:10)

Ahoj je mi 15 a chodím do 9. Třídy
Moc mně láká nosit plenky ale nevím jak to udělat doma hodně se stydím a musí to být důvěryhodné protože máma ráda jezdí po doktorech ale jsem ochotná to udělat a přála bych si aby jsem se nekontrolovaně počůravala a stala se na plenkách závislá pokud se nejde někdo kdo by mi pomohl nebo si o tom chtěl dlouhodobě psát zak zanechte mail.
Děkuju všem co se ozvou

Pulec (Ne, 11. 10. 2020 - 14:10)

[email protected] klidně si popovídam

maru (Po, 12. 10. 2020 - 14:10)

Napsala jsem ti na mail ale neodpověděl si mi

Kuba (Po, 12. 10. 2020 - 15:10)

Tak mi to pošli na instagram @jakub.festr

Kuba (So, 10. 10. 2020 - 21:10)

Ahoj Maruško je mi 19 let a plenky nosím už asi 2 roky si né 24/7 ale tady je můj email [email protected], tak klidně napiš a můžeme si promluvit o tom.

luki (So, 10. 10. 2020 - 02:10)

Ahoj kluk 16 let
Nekdo na pokec přez mail o plenkách?

Katka (Čt, 8. 10. 2020 - 16:10)

Plenky mě taky dost přitahují snad od puberty a možná že i dřív. Jen nevím jak jejich nošení dosáhnout. V 18 ti se asi těžko začnu jen tak z ničeho nic pomočovat. Poradí někdo?

xxx (Čt, 8. 10. 2020 - 21:10)

Tož je to o tom zdali to chceš vyzkoušet jestli se ti to bude líbit nebo ne.
A ono toho jde dosáhnout jen musíš chtít.
Jestli máš zájem si popovídat na tohle téma tak stačí napsat na [email protected].
Na této stránce je hodně chytráků kteří jen chtějí urážet a nic k tomu.

Martin (Čt, 8. 10. 2020 - 20:10)

Tak klidně napiš na [email protected] rád s tebou popovídám. Mimo jiné dříve sem dala návod například Anežka, jak toho dosáhnout, ale kdo ví, kdy se tu zase objeví.

Kuba (Čt, 8. 10. 2020 - 18:10)

Ahoj vždyť na to nepotřebuješ žádnej papír normálně si objednáš plenky a můžeš je nosit dokud budeš chtít.

Brumla (Čt, 8. 10. 2020 - 18:10)

To je na delší diskuzi, a ideálně mimo tady ty nechápající lidi. Pokud máš zájem se o tom pobavit, tak se ozvi na mail ([email protected]).

Tereza (Pá, 9. 10. 2020 - 23:10)

Ahoj ráda bych probrala to samé tak pokud by si chtěl tak taky napiš

Brumla (So, 10. 10. 2020 - 04:10)

Ahoj,
mail tam máš uveden, tak je to na tobě teď.

max (Út, 6. 10. 2020 - 20:10)

Ahoj jsem kluk co he blázen do plen je mi 15 a chtěl bych je začít nosit.

Byl bych moc rád za rady a i za seznameni. Může napsat kluk i holka jsem z Prahy

... (Út, 6. 10. 2020 - 16:10)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je tady nebo jestli sem chodí nějaká holka ze Zlínského kraje která má ráda plenky nebo počůrané kalhotky ? Potažmo to chtěla vyzkoušet ?

xxx (St, 30. 9. 2020 - 11:09)

Zdravím, chtěl bych ti poradit existují takové stránky kde si můžeš plenky vybrat a pak nechat doručit třeba diskrétně na pobočku zásilkovny a tam si je vyzvednout. Například inkoplenky.cz nemusíš řešit žádnou ostudu nic jen si vyzvedneš balík a jsi v klidu.

Daniela (Út, 29. 9. 2020 - 17:09)

Dávejte si pozor na svá přání, většinou to skončí pěknou potupou. Přiznávám, že se mi plenky líbily tak nějak od dětství, zřejmě i díky spolužačce, která se počuravala v noci až do 7mé třídy. I kdyz bych to nikdy nikomu nepřiznala, vlastně jsem ji ty plenky záviděla. Samozřejmě že nebylo co závidět, ale vykládejte to někomu, koho to přitahuje. Chvíli jsme byly nejlepší kámošky, ale jak už to tak bývá, pohádaly jsme se a já se někde prořekla, že se ještě nepřestala pomočovat a zbytek základky měla celkem krušný. Nejhorší bylo, že já jí potají záviděla i tu ostudu. I když jsem se jí několikrát omluvila, už se to nedalo zachránit. Jak už jsem ale psala, samotnou mě plenky lákaly, ale nejdřív jsem k tomu neměla příležitost a pak zase dlouho odvahu. Až v dospělosti jsem se odvážila po složitém přemlouvání sebe sama, jít si do zdravotnických potřeb koupit plenky a když jsem tam celá rudá na sebe vysypala, že ty plenky jsou pro mě, protože mám v noci problémy, i když asi bylo zbytečné to zdůrazňovat, protože z mého vystupování to bylo asi jasné, po tom, co mi prodavačka pomáhala s výběrem, nikdy by mě nenapadlo, kdo vyjde zezadu ze skladu. Ano moje bývala spolužačka, která se tvářila víc než potěšeně, že jsme si ty role vyměnily. Musím říct, že když jsem ji tam viděla stát, málem jsem ty plíny opravdu potřebovala. Asi nemusím dodávat, že pak už jsem jí tu ostudu nezáviděla.

Brumla (Ne, 4. 10. 2020 - 21:10)

Je to poměrně ožehavé, souhlasím. Nicméně, ta představa tam pořád je, a je těžké se ji bez jakékoliv podobně trapné zkušenosti zbavit. Otázkou zůstává, zda-li vytvoření takové situace pomůže k “vystřízlivění”. Je to risk, zvláštně v dnešní telefonní době. Je to stejné, jako když se vám přihodí nehoda. Myslel jsem si, že mě jedna odradí od všeho, ale bohužel se tak nestalo.

Zitule (Po, 5. 10. 2020 - 17:10)

Takže ty máš s něčím podobným taky zkušenosti? Je pravda že bych nechtěla být u nějaké nehody zvěčněna na mobil a pak třeba kolovat po netu. Představa je to sice přitažlivá, ale ve skutečnosti to bude asi peklo.

Reklama

Přidat komentář