Reklama

Výprask před diváky

Patrik (Ne, 1. 10. 2006 - 21:10)

Ahoj xy, dik ze mne veris, protoze tohle je v nasem meste mezi kluky znama vec. Celkem jsem si za dva roky, co mne ten ucitel ucil, zlepsil znamku vypraskem 3x, nektery kamaradi i vickrat. Poprve jsem si pro nej sel sam, jednou nas bylo dokonce 5 a naposled jsme byli dva. Kluci, ktery si tim uz prosli mne rikali, ze to nic neni, ale pak jsem zjistil, ze uplna sranda to taky nebyla. Kluci taky rikali, ze ten ucitel dava bud 5 nebo 10 ran dlouhym pravitkem a ze u mne to vypada na 10. Doufal jsem, ze prihlidne k mymu vetsinou dobrymu prospechu a da mne jich jen 5, ale po kratkym kazani a domlouvani rekl "tak to bude 10". Musel jsem se postavit ke stolu, stahnout si kalhoty a trencle a rukama se o opirat o ten stul. Protoze mne ale kosile zakryvala zadek, tak jsem ji jednou rukou musel vyhrnout a drzet a o stul se opirat rukou druhou a to byl pak problem. Nikdy jsem nebyl bitej, tak jsem nevedel jaky to bude. Pak vzal to pravitko a kdyz dopadla prvni rana, tak jsem si rikal, ze kluci meli pravdu, ze to nic neni. Za chvilku jsem ale na zadku ucitil silny stipnuti a paleni, ktery se pak jakoby rozsirilo po celym tele, hlavne do krku. Jeste nez to preslo tak jsem dostal dalsi ranu a to uz bylo hodne neprijemny. Chtel jsem si rukama mnout zadek, ale to neslo, tak jsem se aspon chtel pevneji oprit o stul, ale to taky neslo, protoze jsme mel volnou jen jednu ruku, kdyz tou druhou jsem drzel vyhrnutou kosili. Po dalsich ranach uz jsem chtel utyct, nebo aspon kricet, ale z toho bych mel velky problemy. Nakonec jsem to teda vydrzel, ale rekl, jsem si, ze tohle uz nikdy. Za par mesicu jsem si ale zase vybral vyprask, akorat ze tentokrat pred tim stolem sedeli kluci, ktery si ho vybrali taky, takze jsem se pritom musel tvarit jak ze to nic neni, abych nevypadal jako zbabelec, takze to bylo jeste horsi.

Arpad (Po, 24. 2. 2020 - 15:02)

5 nebo 10, to opravdu nic není. Zejména pravítkem. Horší by to bylo nějakým pružným prutem, nebo bičem.

xy (Ne, 1. 10. 2006 - 18:10)

Ahoj Patriku,
mě to právě zajímá jak to proběhlo od toho učitele. Vím, že nepravděpodobná pravda je neuvěřitelnější než pravděpodobná lež. Vím také, že dost dětí dostane v dětsví výprask od cizích lidí. Proto vám věřím oboum. Zajímají mě podorbnosti.

Petr H. (St, 27. 9. 2006 - 18:09)

Popral jsem se s jejich synem u nich na zahradě. Dopadlo to tak, že mu tekla krev z nosu a on ječel. Přiběhl jejich otec a jeho sestra mu popsala co se stalo, ale v můj neprospěch. Já nedostal možnost se hájit. Jejich táta mě odvedl do domu do kuchyně, kde mě svlékl a nařezal na holou. Pak mě pustil a poslal mě domů.

Patrik (Po, 25. 9. 2006 - 19:09)

Petre, v jiny diskuzi na tema vyprask jsem psal o tom, jak nam jeden uchylnej, ale neskodnej, ucitel umoznoval si vybrat mezi vypraskem a spatnou znamkou. Nekolik spoluzaku a ja jsme si samozrejme vybirali vyprask. Ani jsem nepopisoval jak ty vyprasky probihaly, ale jedna zena stejne napsala, ze jde o mou fantazii. V jiny diskuzi jsem si precetl podobny reakce na tvuj zazitek, takze kdyz jde o vyprask, tak s tim asi moc lidi zkusenost nema, zvlast zeny, a podezrivaji fantazii. My dva ale vime, ze to zadna fantazie neni.

Jana (Po, 25. 9. 2006 - 12:09)

Petře, to je síla! A za co to bylo?

Josef (Po, 25. 3. 2019 - 22:03)

Já jsem dlouho dostal výprask na holej zadek vareckou.

Petr H. (Ne, 24. 9. 2006 - 09:09)

Jako dvanáctiletý kluk jsem dostal vařečkou na holou u sousedů před celou jejich rodinou. Vyplácel mě otec rodiny a přihlíželi moje stejně stará kamarádka a její bratr.V pozdějším věku při dospívání jsem z toho měl značně smíšené pocity. Zážitek z dětství byl děsný, ale začal mě vzrušovat. Vzrušení jsem pociťoval při vzpomínkách, kdy jsem si to přehrával v hlavě a prožíval znovu pocit hanby z toho, že se stejně stará holka a kluk dívali jak hlasitě křičím, brečím, prosím a přitom mi vařečka skáče po zadku až ho mám plný rudých obtisků. Navíc jsem byl ohnutý přes koleno zadkem k nim, takže mi bylo vidět úplně všechno. Tepláky a trenky mi stáhl jejich otec úplně (od pasu dolu nahý), takže jsem z počátku výprasku dost kopal a mával nohama. Když jsem se unavil, tak jsem už jen bezvládně a odevzdaně visel přehnutý předs koleno, držel a hlasitě brečel. Byl jsem tak ohnutý, že jsem dokonce viděl mezi svými stehny jak se mi smějou. Zatímco mě jejich táta vyplácel, tak máma klidně vařila. Výprask se odehrál v kuchyni před obědem. Fakt by mě zajímalo jestli se vůbec něco takového stalo také někomu jinému? Zatím jsem nikde na netu nečetl, že by byl bit někdo u cizích (myslím jen on před jejich dětmi nebo dítětem). Jen jednou v autobuse, kde se bavili dvě starší paní, říkala jedna druhé: "...a její maminka normálně nabila našemu Kájovi." Z toho jsem usoudil, že ten Kája zažil něco podobného před nějakou kamarádkou od její mamky. Má někdo podobný zážitek, ať už jako potrestaný, trestající nebo divák?

Reklama

Přidat komentář