Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

John anonym (Ne, 22. 11. 2020 - 19:11)

V tom si dovolím odporovat. Čepice když se zhorší počasí promokne a zajímalo by mne jak musí být příjemné mít na hlavě nacucanou houbu. V tomto ohledu je lepší kapuce například byl jsem na horách a zničehonic se zhoršilo počasí a začalo sněžit a byla mlha. Nedovedu si predstavit jít v nacucane čepici, nandal jsem si kapucu zapnul arktickou klapku (takovou tu velkou na suchý zip) a utahl jsem kapuci a bylo mi příjemne. Byli mi vidět jenom oči. Mel jsem na sobě péřový kabát od parkasite a oteplovaky od parkasite.

Jedině kabáty. (Po, 23. 11. 2020 - 08:11)

Ale tady nejde o nějaké pocity a účelnost. Jde o to co je IN a co se má aktuálně nosit. Nejsme přece jako panáčci Michelin, ty tlusté a bachraté péřovky jsou děs a kapuce k tomu další hrůza. Kapuce se už konečně začínají omezovat, vždyť to je jako ve skateparku. Módní pánský kabát rovného stylu je skvělou volbou pro moderní, elegantní muže. Zapínání na tři knoflíky. K tomu koupit šálu, čepici, džíny dnes už volného střihu a je z toho skvělý outfit.

files erased (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

Myslím, že jediný děs jsi tu ty. Tak vytáhni svůj kabáteček, džínečky, dej si své sojové laté - správný to nápoj moderního unisexového hipstera s dřevorubeckým vousem vypadajíc jak Jules Verne - ve své hipsterské kavárně na rohu s wifi a LED lampami a opravdu nám to nemusíš sdělovat.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 17:11)

Tak aspoň nevypadám jako fetišista zabalený v pytli na odpadky.

MMSK (Ne, 22. 11. 2020 - 00:11)

praveze nie, najnovsia moda je chodit bosy a holy aj v zime tak smelo do toho

Návštěvník (Čt, 28. 7. 2022 - 07:07)

A pod kombinézu pouze spodní pradlo

Návštěvník (Čt, 28. 7. 2022 - 07:07)

praveze nie, najnovsia moda je chodit bosy a holy aj v zime tak smelo do toho

John anonym (Čt, 19. 11. 2020 - 10:11)

Take vubec nenosíte čepice a pouzivate pouze kapuci. Například mrholí kapuce, je zima kapuce, prší kapuce. Proto je nejlepší taková ta kapuce co ma mrazovou klapku která i překreje nos i ústa a jsou videt pouze oci

Pavel TNF (Čt, 19. 11. 2020 - 17:11)

Když jsem objednal tu Summit L3 Down od TNF, tak mi nějaký týpek volal, že už nejsou a jestli nechci náhradu. Skončilo to dohadováním, že kapuci nepotřebuju a mám si koupit čepici, to je teď IN. Skončilo to docela slušným hádáním a snažil se mě přesvědčit, že se kapuce už nenosí a nejsou moderní a překážejí a bla, bla, bla. Loni v jiném obchodě to samé. Nakonec jsem koupil jinde. Prostě když je hnusně, tak nahodím kapuci od mikiny a přes ní od bundy a pohoda a mohly by být i u vest, tam jsou málo. Studená hlava v mokré čepici nic moc a co zateče za krkem je taky skvělé. Takové blbnutí je spíš na léto a ne do chladna, pročpak asi mají bundy na severní a jižní pól asi tak kapuce?

MMSK (Pá, 20. 11. 2020 - 17:11)

no jo taky debili sa najdu ze je zo nepotrebne, ale tak kaslat na nich, inak sledujete aj videa na youtube? karina dhiny nejak uviazla a nic nedava velmi, asi si mysli ze musi za kazdym novu bundu dat, keby kombinovala vrstvila, inak zas som objavil novinky na youtube Domenica official, starryfall a Shiny freedom, hlavne starryfall moncler kabaty super

John anonym (Út, 17. 11. 2020 - 14:11)

Zdar co je podle vas lepsi a praktičtější na parkasite mají tyto druhy kabátů Veshov coat Vinland coat Arktera coat co je nejlepší. popřípadě s jakou kapucí jsou nejpraktičtější.

MMSK (St, 18. 11. 2020 - 17:11)

za mna Veshov coat, je z nich najlepsi ma prekryv zipsu pri vetre

Pavel TNF (Út, 17. 11. 2020 - 18:11)

U mě jasně výběr mezi prvním a druhým uvedeným, čtverce se mi nikdy nelíbili. Skvělé, že to má kapuce, mě štve že u Nuptse bund a vest nejsou. Nejvíc mě fascinují ty kecy, že jsou kapuce na nic, často jsem byl rád, že jsem ji měl.

MMSK (St, 18. 11. 2020 - 17:11)

jj bunda kabat cokolvek bez kapuce je nanic, proste treba ju aj ked snezi aj za unik tepla 50% z hlavy unika, dobre mat na zips aby sa pripadne ked je slnecno dala dat dole ale i tak lepsie ako sal a ciapka je kapucna

John anonym (So, 14. 11. 2020 - 10:11)

Podrobnější popis příběhu víkend v péřové kombineze
V pátek jsem měl v práci volno, tak jsem zajel za kamarádem který je přes péřové kombinézy na pokec a nabídl mi že by byla výzva v tom vydržet celý víkend aniž bych si to svliknul. Souhlasil jsem. Kámoš mi dal na výběr mezi glossout s se zadním zapínáním s kapucí normální a kapucí s otvory pro oči a pusu. Vybral jsem si tu s normální kapucí. Takovej skafandr. Když jsem dorazil domů tak jsem se připravil, došel jsem si na záchod, pro tyto případy má kombinéza pod zadkem zip pro náhle pripady. A potom jsem se svleknul pouze do spodního prádla q vyklouzl jsem do toho skafandru. Zamkl jsem na zámeček na zipech a odemkl jsem to pouze v akutních pripadech. A víkend začal první hodiny byly nepříjemné když bylo jaro asi 15 stupňů ale zvyknul jsem si. Bylo to pecka na konci víkendu když jsem ten skafandr odemkl a sundal šel jsem hned do sprchy složil kombinézu a jel jsem ji vrátit. Sám mám doma pouze oteplovaky péřovou bundu a kabát. Byl to nejlepší víkend uvězněn v tom skafandru s vědomím že se z něj následující dva dny nedostanu. Doporučuju

Alda (So, 14. 11. 2020 - 01:11)

Samozřejmě doma nechodil jsem ven, to je jasné však je nouzový stav.

John anonym (So, 14. 11. 2020 - 09:11)

A vydržel bys celý víkend oblečený v kombinéze v kuse? Já jsem to vydržel a je to mega pohodlné.

John anonym (Pá, 13. 11. 2020 - 20:11)

Samozřejmě doma nechodil jsem ven

John anonym (Pá, 13. 11. 2020 - 20:11)

Samozřejmě doma nechodil jsem ven

John anomyn (Pá, 13. 11. 2020 - 20:11)

A pod kombinézu pouze spodní pradlo

Reklama

Přidat komentář