Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Panty (Út, 4. 8. 2020 - 15:08)

Rano jsem se navlek do plenkovych kalhotek, silonek, bodycek, stahovacich kalhotek, uzke sukynky a kozacek a od te doby jsem se nekolikrat pochcal a posral, ted sedim v hospode, vsichni na me cumi, tak jsem se po pivu znova pochcal, to uz kalhotky neudrzely a chcanky mi tecou po silonkach do kozacek, jeste jsem roztah nohy aby mi bylo videt pod sukni, at se podivaji, bavi me to jak se vsichni divaji, ted jeste jednu davku poradne vonavych hoven aby mj taky tekly po silonkach.to me ale uz z hospody asi vyhodi, nevadi, uzil jsem si to a budu pokracovat venku a doma.

Rony (So, 8. 8. 2020 - 01:08)

Ahoj, tak si nejsem jistý zda to je realita, jinak by to byl super úlet....

Jitka (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

Na internetu se dají najít zajímavé články o ženách nosících pánské spodní prádlo a je tam i pár fotek. Proč by ne, sluší jím to taky a svobodná vůle i volba co kdo chce nosit a vyhovuje mu to

Kamil (Ne, 26. 7. 2020 - 09:07)

Tak to by musela být fakt náhoda, ale pochybuji. Tohle se událo v jednom městečku v náchodském okresu

Scatter (So, 25. 7. 2020 - 23:07)

Pomohlo by mi město té události, tuším kdo by to mohl být a rád bych si to ověřil :p

Scatter (So, 25. 7. 2020 - 18:07)

To byla má modla!

Kamila (So, 25. 7. 2020 - 19:07)

Opravdu?

Kamila (So, 25. 7. 2020 - 13:07)

Na zdejších stránkách je kupodivu dost lidí bez rozdílu, jenž měli nedobrovolnou nehodu v podobě plných kalhot. Také se mi té nemilé cti v životě několikráte podařilo. Ale, přidám jednu z nedávna i když se mně zrovna naštěstí netýkala. Se známou jsme byli ve městě a jelikož bylo dost teplo a dusno, tak jsme si šli pro zmrzku a usadili v nedalekém parčíku do stínu na lavičku. Po chvilce nás zaujala jedna mladá holka. Měla kratší šaty a šla tak nějak podivně. Jako by byla pod vlivem něčeho, nebo ji nebylo dobře. Po chvilce došla na naší úroveň a koukla na nás a že si sedne na sousední lavičku. My na to nic a jen jsme kývli a víc si ji nevšímali. Ona seděla a bylo cítit, že má upito. Po chvilce jsme se zvedli a odcházeli pryč. Když jsme byly o pár metrů dál, tak se zvedla i ona z lavičky a šla ve směru nás. Jestli se ta chůze dala tak nazvat vůbec. Najednou nás zaujalo, že se zastavila a již jsme slyšeli za hlasitého zvukového doprovodu jak se doslova pokálela. Stála tam jak socha a měla to i po nohách. Urychleně jsme se vytratili a ani se neotočili. Pohled na připitou holku a ještě podělanou, tak to fakt síla

Veronika (So, 25. 7. 2020 - 06:07)

Naprostý souhlas a myslím si to samé s tou volbou nošení prádla. Pánské slipy se mi také líbí a občas je nosím spolu s boxérkama. Je pravda, že to spodní prádlo se podobá dost tomu dámskému. Ty modré trenýrky dámské rovněž pamatuji a nosím je také. V dětství byly takovým univerzálním prádlem a dost kluků je nosilo třebas po starších sestrách a to i v létě venku. Můj bratr je nosil také po nás a slušeli mu. Byly praktické a něco vydrželi a v případě nechtěné nehody díky gumičkám v nohavičkách to nebylo všude. Několikrát jsem v nich měla od dětství naděláno a tak díky gumičkám jsem to měla pouze vše v trenýrkách

Vráťa (So, 25. 7. 2020 - 05:07)

Co kdo nosí, tak to je směsice názorů ať je to chlap nebo ženská. Já například krom pánské klasiky od trenclí a v menší míře slipů dodnes nosím od dětství osvědčené modré dívčí-dámské trenýrky s kapsičkou vzadu a s bílou výstelkou v rozkroku. Tak trochu připomínají slipy a současné pánské prádlo se tomu dámskému dost podobá. To samé u ženských, tam jsou i takové co nosí pánské spodní prádlo a dá se dohledat o tom i článek včetně fotek, kde pózují v pánském spodním prádle. S partnerkou máme v práci kolegyni a ta ráda nosí pánské boxerky i slipy značku Andrie a moc si je pochvaluje. Každý si svobodně sám vyzkouší a pak nosí co mu vyhovuje svobodně nejvíc nebo i kombinovaně. V tom je svoboda a je to každého věc a ať si nosí každý co chce tím pádem. Ty retro modré trenýrky ti můžeme vřele doporučit a vyzkoušet. Pokud víš oč jde jelikož se bohužel již nevýrábí

pavel (Ne, 19. 7. 2020 - 15:07)

Já jsem se posral do plen , je to asi půl hodiny .

Adolfen (Ne, 19. 7. 2020 - 14:07)

Já se posral na ulici

Martin (Ne, 1. 5. 2022 - 16:05)

Já se postavám v noci

? (So, 18. 7. 2020 - 22:07)

Ne, opravdu bez srandy.

Návštěvník (So, 18. 7. 2020 - 22:07)

Ahoj stalo se mi to v autě. Jel jsem du z Prahy. Po půl hodině cesty se mi začalo chtít trochu na velkou. Říkal jsem si že to vydržím. Ale nešlo to, chtěli se mi víc a víc já se držel za břicho a stlacoval půlky k sobě. Jenže cesta trvala ještě 1h a já prděl, smrděl a ruku jsem měl pod zadkem. Nakonec to vydržet nešlo a já už cejtil jak mi dlouhá šiška leze ze zadku ven a já se potil. Bylo mi jasný že to už nevydržím tak jsem se chytl za břicho a začal tlačit.

? (So, 18. 7. 2020 - 22:07)

Jak to skončilo?

Návštěvník (So, 15. 8. 2020 - 21:08)

Skončilo to tak že začala líst velká šiška a pak ještě průjem a ještě dvě hovinka a zbytek cesty jsem měl zkazenou

Anonym (So, 18. 7. 2020 - 22:07)

Asi plnýma gatěma.

Pavel c (Čt, 23. 7. 2020 - 02:07)

Co nosite?
Trenky boxerky nebo slipy

Václav (Pá, 17. 7. 2020 - 23:07)

Šel jsem po sídlišti a začalo se mně chtít srát. Nebylo kam jít tak jsem zašel do jednoho vchodu do paneláku a vysral jsem se ve výtahu. Potom jsem tam nechal nasráno a odešel jsem.

Reklama

Přidat komentář