Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Návštěvník (St, 25. 3. 2020 - 00:03)

Pokud je odstranění varlat nutné z důvodu nemoci nebo zranění tak se člověk dá politovat.Jinak se dá o tom říct že lidská blbost je neomezená,dobře jim tak.

Aďo (Út, 24. 3. 2020 - 22:03)

Mam dojem že každy si z nas kastrovanych roby iba srandu a sme napospech všetkym a preto sa držim stale v ustrani! Každy nas iba vysmeje!

luci (Út, 24. 3. 2020 - 23:03)

Srandu snad ne , jste spíš k politování .

Eunuch pro Bohyni. (St, 11. 3. 2020 - 16:03)

Ahojky Luci poté co Me Madam kastrovala chemicky 90% lihem a stal jsem se navždy jejím osobním eunuchem a udělala ze Me poddajnou kurvu pojidam hormony takže My začínají růst prsa chodím v dánském oblečení už pořád přijímám klienty na kouření a šukáni Me teď už nadržený prdele někdy i dva dene a jsem nesmírně šťastný a vděčný Své překrásné Bohyni ze jsem to proni podstoupil MADAM strádá penízky na me preoperováni na ženu nemohu se dočkat az My odstraní čuráka a budu mít vaginu a mezy nohama bude prázdno penízky zatím moc nepribývaj dost zá svou PANÍ utratime za oblečení botičky a šminky někdy Me milostivě dovolí si vihonit mého chcipáka nasadí My umeláka na pusu na něm se rajcuje a Já si honim scvrklouše který se ještě postaví ale po chemické kastraci se rapidně zmenšil orgasmus dosahnu ale semeno nestriká je to blažený pocit a jsem nesmírně šťastný ze jsem se stal eunuchem pro Svou prekrásnou Bohyni.

Boze muj, (Ne, 8. 3. 2020 - 09:03)

uchylacci se zas vyrojili. Tak sup pro medikace a zpatky do ubikaci.

Martin Špaček (So, 7. 3. 2020 - 11:03)

Mě moje kulky serou protože když mi do něj někdo kopne tak to hrozně bolí hledám holku která by mě vykastrovala nejlépe ve škole někde na gauči a přímo ve vyučovací hodině že se mi líbí swingers. Strašně mě to vzrušuje. Nabídněte se

Aďo (Čt, 5. 3. 2020 - 02:03)

Ty sa miliš sam to vieš nie su všetke ženy hijeny .Miluje ma ja to viem a citim každy každy deň. Ty si neveriaca až veĺmi a neveriš ani sebe !

luci (Čt, 5. 3. 2020 - 08:03)

Pokud jsi takto spokojený , tak není co řešit , je to v pořádku . Co se té důvěry týká , tak lidé věří větším pitomostem . Tak si užívej lásky své ženy a hodně štěstí .

luci (Čt, 5. 3. 2020 - 08:03)

Pokud jsi takto spokojený , tak není co řešit , je to v pořádku . Co se té důvěry týká , tak lidé vě

Aďo (St, 4. 3. 2020 - 13:03)

Ni to nie je ozaj ma miluje to sa neda pochybovať vydim to každy deň a každu chvilku. Maznanie to teraz milujem a je to krasne.

luci (St, 4. 3. 2020 - 18:03)

Pokud manželku miluješ i když z tebe nechala udělat vepře , tak tě opravdu dobře zpracovala . Ale pokud ti vyhovuje tato modifikace , tak si to užívej . U nás bydlel takový trubka , který si to nechal udělat na dovolené . Když mu manželka po dvou letech otěhotněla , řekla mu , že mu to špatně udělali a ten trubka tomu uvěřil . Že je totálním paroháčem ho ani nenapadlo .

Aďo (Út, 3. 3. 2020 - 21:03)

Tak potom vobec nevieš ake ma pocity a dvovody moja manželka ktora veĺmi tužila aby som bol citlivejši milši a pritulnejši. Vobec jej nejde o striekanie neznaša to povedala mi. Ma rada vernosť !

luci (Út, 3. 3. 2020 - 21:03)

Možná je tvoje žena lesba , ty opravdu nesnášejí aby chlapy šli do nich a ještě je vykropily . Na veřejnosti se stydí to přiznat / i když některé jsou na to hrdé / a skrývá to manželstvím s tebou .

Aďo (Út, 3. 3. 2020 - 11:03)

A tebe sa pačia kastrovany chlapi ? Manželka tvrdi ,že je to to najlepšie čo može byť . Vraj že je krasne keď chlap je ako dievča a ma aj podobny orgazmus ako žena. A hlavne keď vydi a citi ako veĺmi tužim sa jej urobyť.

luci (Út, 3. 3. 2020 - 19:03)

Vůbec ne , já mám raději chlapy s koulemi kteří mne pořádně ošoustají a naplní . Klidně jich může při jedné aktivitě být víc .

Aďo (Po, 2. 3. 2020 - 10:03)

Neviem prečo honi mi ho každy deň a miluje sa so mnou / mazna/ . Vravy že je krasne keď sa urobym ako žena bes vystreku a aj keď mi veĺmi nestoji dava si ma k pipine a rosprava mi pekne veci.Som šťastny keď vidim ako ma miluje.

luci (Po, 2. 3. 2020 - 12:03)

Nechci ti brát tvoji iluzi o manželce . Ale žena která muže miluje ho nenechá vyřezat . To se dnes dělá jen ze zdravotních důvodů , nebo při změně pohlaví . Také u sexuálních zločinců , ale ti s tím musí souhlasit .

Aďo (Po, 2. 3. 2020 - 03:03)

Povedala mi že som bol stale nervozny drzy a nevedel som sa vobec milovať!

luci (Po, 2. 3. 2020 - 08:03)

Tak je to tedy a proto z tebe nechala udělat eunucha a ona si může najít samce který to umí . Ale to je obvyklé , že si ženy sexuálně neschopných mužů najdou milence . Do cizí paničky to každý rád dělá .

Aďo (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

Ona ma naopak miluje

Reklama

Přidat komentář