Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Boze muj, (Ne, 8. 3. 2020 - 09:03)

uchylacci se zas vyrojili. Tak sup pro medikace a zpatky do ubikaci.

Martin Špaček (So, 7. 3. 2020 - 11:03)

Mě moje kulky serou protože když mi do něj někdo kopne tak to hrozně bolí hledám holku která by mě vykastrovala nejlépe ve škole někde na gauči a přímo ve vyučovací hodině že se mi líbí swingers. Strašně mě to vzrušuje. Nabídněte se

Aďo (Čt, 5. 3. 2020 - 02:03)

Ty sa miliš sam to vieš nie su všetke ženy hijeny .Miluje ma ja to viem a citim každy každy deň. Ty si neveriaca až veĺmi a neveriš ani sebe !

luci (Čt, 5. 3. 2020 - 08:03)

Pokud jsi takto spokojený , tak není co řešit , je to v pořádku . Co se té důvěry týká , tak lidé věří větším pitomostem . Tak si užívej lásky své ženy a hodně štěstí .

luci (Čt, 5. 3. 2020 - 08:03)

Pokud jsi takto spokojený , tak není co řešit , je to v pořádku . Co se té důvěry týká , tak lidé vě

Aďo (St, 4. 3. 2020 - 13:03)

Ni to nie je ozaj ma miluje to sa neda pochybovať vydim to každy deň a každu chvilku. Maznanie to teraz milujem a je to krasne.

luci (St, 4. 3. 2020 - 18:03)

Pokud manželku miluješ i když z tebe nechala udělat vepře , tak tě opravdu dobře zpracovala . Ale pokud ti vyhovuje tato modifikace , tak si to užívej . U nás bydlel takový trubka , který si to nechal udělat na dovolené . Když mu manželka po dvou letech otěhotněla , řekla mu , že mu to špatně udělali a ten trubka tomu uvěřil . Že je totálním paroháčem ho ani nenapadlo .

Aďo (Út, 3. 3. 2020 - 21:03)

Tak potom vobec nevieš ake ma pocity a dvovody moja manželka ktora veĺmi tužila aby som bol citlivejši milši a pritulnejši. Vobec jej nejde o striekanie neznaša to povedala mi. Ma rada vernosť !

luci (Út, 3. 3. 2020 - 21:03)

Možná je tvoje žena lesba , ty opravdu nesnášejí aby chlapy šli do nich a ještě je vykropily . Na veřejnosti se stydí to přiznat / i když některé jsou na to hrdé / a skrývá to manželstvím s tebou .

Aďo (Út, 3. 3. 2020 - 11:03)

A tebe sa pačia kastrovany chlapi ? Manželka tvrdi ,že je to to najlepšie čo može byť . Vraj že je krasne keď chlap je ako dievča a ma aj podobny orgazmus ako žena. A hlavne keď vydi a citi ako veĺmi tužim sa jej urobyť.

luci (Út, 3. 3. 2020 - 19:03)

Vůbec ne , já mám raději chlapy s koulemi kteří mne pořádně ošoustají a naplní . Klidně jich může při jedné aktivitě být víc .

Aďo (Po, 2. 3. 2020 - 10:03)

Neviem prečo honi mi ho každy deň a miluje sa so mnou / mazna/ . Vravy že je krasne keď sa urobym ako žena bes vystreku a aj keď mi veĺmi nestoji dava si ma k pipine a rosprava mi pekne veci.Som šťastny keď vidim ako ma miluje.

luci (Po, 2. 3. 2020 - 12:03)

Nechci ti brát tvoji iluzi o manželce . Ale žena která muže miluje ho nenechá vyřezat . To se dnes dělá jen ze zdravotních důvodů , nebo při změně pohlaví . Také u sexuálních zločinců , ale ti s tím musí souhlasit .

Aďo (Po, 2. 3. 2020 - 03:03)

Povedala mi že som bol stale nervozny drzy a nevedel som sa vobec milovať!

luci (Po, 2. 3. 2020 - 08:03)

Tak je to tedy a proto z tebe nechala udělat eunucha a ona si může najít samce který to umí . Ale to je obvyklé , že si ženy sexuálně neschopných mužů najdou milence . Do cizí paničky to každý rád dělá .

Aďo (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

Ona ma naopak miluje

luci (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

Alespoň to říká , že ? Ale ženská která muže miluje na něm nenechá vykonat takové praktiky které ho jako muže totálně degradují . Ale samozřejmě , věř si čemu chceš .

Aďo (Ne, 1. 3. 2020 - 11:03)

No potom prečo sa dokažem vzrušiť a pri manželke urobyť aj niekolko krat zasebou ? Keď vetšina tvrdia že euňuchovia to nevedia. No je pravda že malo kedy mi stvrdne luci. Je taky polomekky no orgazmus mam veĺmi silny no nič nestriekam. Len mam potrebu sa tuliť pritom a mojkať to je to čo veĺmi milujem . Manželka vravy že takto ma byť a tak to je to fajn. No pravdu neviem lebo neviem....

luci (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

Sexualita je v mozku , ne ve varlatech , proto se můžeš vzrušit . Pokud neejakuluješ , tak je nedostatečná , nebo žádná funkce prostaty . Pro manželku která nemá o tebe zájem jako o samce a má tě jen na vydělávání peněz , je to tak opravdu fajn . Nemůžeš ji oplodnit ani znečišťovat sekretem prostaty .

Aďo (Ne, 1. 3. 2020 - 07:03)

Rad by som zistil ,čo vlastne som sterilizovany či kastrovany. Všetko sa mi odvtedy postupne zmenilo . A dokonca sa neviem ani veĺmi rozčuliť ,čo predtym som sa znervoznil aj na maličkosti.Je to normalne?

Reklama

Přidat komentář