Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Petr (So, 26. 9. 2020 - 17:09)

Psal jsem tu o tom. Je to na straně 77.

Abe (Pá, 25. 9. 2020 - 01:09)

Vezmu to od konce. Bohužel jsou již oba "na pravdě boží", ale jinak to byli dobří lidé. Já se s matkou nikdy nelíbal a ani jiný fyzický kontakt jsem neměl povolen. Časem mi přiznala, že měla obavy, že se mi neubrání a dojde k incestu, proto tolik nucení k onanii, vždy když se mi postavil, a to bývalo hodně často. Na jednu stranu mě svou nahotou a erotickými aktivitami provokovala a na stranu druhou, mne trestala. To, co lze rozdýchat, nebo urvat, nebo ne, je dáno situací a předchozími zkušenostmi. Zpočátku náhodné přistižení a pak běžný kolorit. Když se velmi vnadná máma, před tebou od mala nestydí, není co řešit. Jinak mne neprodávala, ale když jsem začal chodit s perspektivníma holkama na vdávání, snažila se mne udržet "doma zkušenými, "neperspektivními", smluvenými bábami, které měly dokázat, že jde jen o ten špičkový sex, který ty holky nedokázaly. Bylo to zábavné, ale neperspektivní. V osmnácti jsem z tohoto nevolnictví unikl.

N. (Čt, 24. 9. 2020 - 22:09)

Tak v tom se neshodneme.

Jakub (Čt, 24. 9. 2020 - 22:09)

Tomu rozumím. Tyhle vztahy nejsou většinou násilnické. Líbí se to oběma. Proto to pokračuje a bez psychické újmy.

Jirka (Čt, 24. 9. 2020 - 22:09)

A nejčastější věk matek a synů? Páč pokud to jsou mladí kluci kolem 15 let tak to je asi něco jiného než třeba 30tník s 55 letou matkou

Abe (Pá, 25. 9. 2020 - 00:09)

Měl jsem souseda, který jako padesátník souložil se svou sedmdesátiletou matkou a nijak se tím netajili. Starý mládenec, od třinácti let, jak sám říkal, ženatý s mámou. A máma se omlouvala, že nás v noci budila svým křikem. "Když on Jarda je pořád moc dobrej" říkávala.

hela (Čt, 24. 9. 2020 - 22:09)

Klienti u nás byli do 18 let.

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 20:09)

V jaké poradně jsi dělala prosím?

hela (Čt, 24. 9. 2020 - 21:09)

v resocializačním ústavu , proč?

Jakub (Čt, 24. 9. 2020 - 21:09)

Také mě to zajímalo. Tohle téma je pořád velké tabu. Málokdo se k tomu přizná. Myslím si, že často nezůstane jenom u vzrušení a to co následuje potom je trestné. Pro mě osobně je překvapení, že je víc vztahů matka-syn než otec-dcera, ale ten poměr je o tom kdo se přízná a kdo to tají. Jak jsi napsala.

hela (Čt, 24. 9. 2020 - 21:09)

Vztah otec -dcera byl spíš brutální , řešil se trestnoprávně , ale vztah matka- syn většinou vyplaval na povrch jen sekundárně a jen málokdy se řešil.

Abe (Pá, 25. 9. 2020 - 00:09)

Jako hodně mladistvý jsem měl kontakt s rodinou, otec, matka, dva synové a dvě dcery. Totální incest. Nejstarší z dětí byl můj spolužák, 13 let. Nejmladší byla holčička, asi deset. Šukalo to tam všechno mezi sebou. Máma s klukama, táta s holkama, děti mezi sebou, Mě se nabídla máma, ale já z toho byl tak vyděšený, že jsem utekl, jak malej kluk, což jsem byl. I takové rodiny jsou. Nedělejte si iluze.

Jakub (Čt, 24. 9. 2020 - 21:09)

Jestli tomu dobře rozumím, tak jsi pracovala jako poradkyně. A když se ti povedlo dostat se s klienty "daleko" tak se svěřili s tím, že vztah matka-syn nebo v méně případech otec-dcera přesáhl mateřskou lásku. Ale bylo to dobrovolné a oba s tím souhlasili nebo spíš se jim to líbilo. Proč se s tím svěřovali?

hela (Čt, 24. 9. 2020 - 21:09)

Když je to násilné , dosstanete to v papírech , takže to víte od začátku . Vztah matka -syn ale většinou vyplul na povrch jen tak náhodou , když se řešilo něco jiného.

Jakub (Čt, 24. 9. 2020 - 21:09)

Zajímavé. Asi je takových vztahů víc než by si nezasvěcený člověk myslel. Zvlášť u vztahu matka-syn mě to překvapuje.

hela (Čt, 24. 9. 2020 - 21:09)

Spousta případů byla jednorázových , ale taky dost dlouhotrvajících.

Jakub (Čt, 24. 9. 2020 - 21:09)

Asi by nemělo, ale hodně mě to překvapuje.

Petr (Čt, 24. 9. 2020 - 21:09)

Tohle přesně jsem si myslel a musím říct, že o tom dost přemýšlím. Dost se totiž o tuto problematiku zajímám a je fakt, že většina medializovaných případů zneužívání se týká vztahu otec - dcera a naopak velmi málo případů matka, syn. Je to možná tím, že v prvním případě hraje hlavní roli spíš chtíč, nebo touha a otcové se díky tomu dopouštějí na dětech neskutečných zvěrstev, které pak vedou k velmi silným traumatům u dětí. Jednou jsem četl blog jedné holčiny, kterou od jejích čtyř let zneužíval otec a ona nakonec spáchala sebevraždu skokem pod metro. Ale pokud jsou případy matka, syn, tak si myslím, že k traumatu téměř nikdy nedochází. Přemýšlel jsem o tom a myslím si, že na rozdíl od prvního případu zde hraje hlavní roli mateřská láska a jak je známo, láska neubližuje. Ale třeba je to jinak. Kdo ví.

Kaja (Čt, 24. 9. 2020 - 20:09)

Myslím si, že by to tak mělo být, aby matka zaučila syna v době, kdy už začíná vnímat sex a vše kolem toho, znám, dcerku zase otec

hela (Čt, 24. 9. 2020 - 20:09)

Dělala jsem v poradně a vztah matka-syn byl poměrně častej, ale otec - dcera jen málo. Nevím, jestli se to tajilo , ale byl to jasný nepoměr.

Reklama

Přidat komentář