Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 17:09)

Klára se vyčůrá určitě a její sestra se přidá ikdyž bude třeba z domova vyčůraná. To holky dělají,že jedna potřebuje a druhá jde s ní,ale jak pak čůrá první, tak se ty druhý chce taky, ikdyž vyčůrá jen maličko. Asi nějaký podvědomý reflex v močáku nebo spíš v mozku na vykonání potřeby.

Martina (Út, 29. 9. 2020 - 17:09)

To je u holek normální. Vy to jako kluci nemáte? Když třeba jdu kamarádku doprovodit na malou, většinou venku když nemůžeme najít WC ,tak mně se i to maličko co mám v močáku začne tlačit ven a musím, kdybych před chvilicčkou ještě vůbec nepotřebovala

oliver (Út, 29. 9. 2020 - 15:09)

Vyčůrej se Klárko i večer a napiš v čem jsi byla oblečená a jestli na bobečku venku nebo na záchodě a jestli ve městě nebo za rohem sama. Moc jsem zvědavý.

Klára (Út, 29. 9. 2020 - 14:09)

Už jsem doma a jsme s mamčou i ségrou v pohodě. Vyčůrala jsem se od vlaku pod viaduktem a sama a hezky jsem z pipinky vypustila plný bříško do větší loužičky ani pomalu ani prudce,tak normálním čůracím pramínkem, ale potřebovala jsem dost. Na ty pomluvy o tom,že jsme nějaký ušmudlaný socky nebudu reagovat. Kdo nás zná tak ví pravdu. Asi budeme ze školy doma. Máme alternativní výukové osnovy,ale zítra ještě učíme a Niki taky. Libor je v Liberci a tu firmu skutečně předává za odstupné, říkal kole m 5 miliónů ,protože je to otcův kamarád ,ale to pro mně není zásadní. Dnes mám tu autoškolu a Niki mi přijde naproti před sedmou a půjdeme domů a asi budu cestou čůrat.

Brácha (Út, 29. 9. 2020 - 12:09)

Mám doma ségru, má angínu - ne Covid, byla na testu. Ale má horečku a tak jsem ji nabídl,když bude potřebovat, vyčůrání do nočníku, co jsem našel ještě z dřívějška v koupelně v regálu. Že prý jo,ale nechtěla,abych byl u toho,ale pak mi ukázala co udělala a dali jsme to do odměrky a měla 460 ml, skoro půl litru. To asi chcala hodně, jen jsem to slyšel jak to čůrání dost teče,ale nebyl jsem u ní,když se styděla a není ji dobře.

Holkočůr (Út, 29. 9. 2020 - 12:09)

Teda kdyby to nebyla ségra, tak bych se neudržel a musel bych se na to její chcaní koukat a pak bych ji ho tam fouk a udělal bych ji to.

Matlák (Út, 29. 9. 2020 - 09:09)

Holky dáte mi čuraní mám pnutí jako kdyby holka dala čuriníá čůrala moc já uhonil bych vyteklýho moc

Martina (Út, 29. 9. 2020 - 08:09)

Klárko taky přeji příjemný den, je chladno, nechceš se raději vyčůrat uvnitř ve škole? Abys nenastydla myslím, než půjdeš domů.

Mike (Út, 29. 9. 2020 - 07:09)

Klárko dobré ráno. Asi jsi nestihla zareagovat před školou, to nevadí. Jen myslím, že bys měla odpovědět tady na ty informace, že jste zaostalá rodina atd. Já to vím, že je to jinak,ale pro pořádek. Můžeš to tady těm tápajícím dovysvětlit. A ať ti pipinka hezky čůrá,třeba pod viaduktem a jinde. Moc se na to těším.

Fido (Út, 29. 9. 2020 - 01:09)

Mně se rozhodně nelíbil ten ostrý postup vůči Nikolce a většina těch schvalujících názorů, zvláště od kluků/mužů ("dát jí pár facek") - zajímavé byly jen postřehy Aleny (26.září v 9.16 a 10.53). Nikola je citlivá dušička a stačilo to probrat jen jednou. Ale tady se to roztahovalo doma, v hospodě, venku, zase doma, večer, nazítří ráno, před spaním, po snídani... Nás učili zásadu "K chybě se už nevracet". Akorát kdyby o tom dotyčná sama chtěla mluvit. Jinak bych se tomu zasmál a nechal to být.

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 08:09)

Tak Nikola nařkla Libora že s ní něco měl, pak tedy couvla a k citlivé dušičce se musí přistupovat po špičkách? Je jí 12. Ta ještě závidět lásku nemusí, bude jich dost mít časem. A Klára se tomu s Liborem mají zasmát? A kde je maminka. Ta by jí měla promluvit do duše. Prostě to ten chlap co to píše přestřelil.

Puluj (Út, 29. 9. 2020 - 09:09)

Nechtěl bych vás mít za své rodiče. Takové, co nedopouští a vládnou vynucovanou poslušností a strachem. Chudáci vaše děti.

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 09:09)

A jak by ses zachoval, kdyby tě nařkla dvanáctiletá holka ze sexu s ní. To by ses taky zasmál. Tomu nevěřím. A není to o vynucené poslušnosti a strachu ale o slušnosti a chování přiměřenému věku. Když má Kláru tak ráda, proč se chová jak se chová? V tomhle případě být Liborem s ní už nikdy nebudu sám.

Puluj (Út, 29. 9. 2020 - 10:09)

Nadhled a odpuštění je ctnost. Nikdo se nerodí jako zlý člověk. Libor by měl být opatrný ,to souhlasím.

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 12:09)

Tak kde se to v ní vzalo. Věděla, že Kláře a hlavně Liborovi ublíží. Odpustit podraz, tedy promiň.

Puluj (Út, 29. 9. 2020 - 13:09)

Odpustit se dá vše. I vražda. Je zapomenout ne.

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 13:09)

Ano, se dá. Ale když se nedá? No nic. Myslím že jsi dosáhl čeho jsi chtěl. Diskuze se rozeběhla. A teď zase Kláru.

Puluj (Út, 29. 9. 2020 - 14:09)

Myslím, že máte problém.

Pavel1 (Út, 29. 9. 2020 - 05:09)

A bude se to tady resit jeste pristi rok

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 21:09)

Klára, co máš z toho, když Libor do tebe vnikne a hned vyteče. Ze sexu nic nemáš.No máš.Plnú píču semene.

Reklama

Přidat komentář