Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lucka (St, 30. 9. 2020 - 19:09)

..... a Olínek asi uhonil vyteklýho....

Mirek (St, 30. 9. 2020 - 14:09)

Dnes nějak diskuze chcípla. Holky,kde čůráte ,že nepíšete?

Lucka (St, 30. 9. 2020 - 16:09)

Aspoň si to tady nebudete honit.

Brácha (St, 30. 9. 2020 - 11:09)

Teď jsem ukecal ségru podruhé . Od rána nebyla,čůrala 32 sekund,vyčůrala 470 ml ,močení ihned a rychlý proud , ke konci slabý do kapiček a ještě krátce mírně větší.
Moč světlejší než ráno.

Holkočůr (St, 30. 9. 2020 - 11:09)

Tebe asi ségra tolik nevzrušuje, když je to ségra, ale já bych nemohl a měl bych hned "vyteklýho " jako tady " IQ kolega". Ta tvoje teda fakt vychčije dost . Asi,že je nemocná.

Matlák (St, 30. 9. 2020 - 10:09)

Já uhonil vyteklý jak moc brácha dala čuriníá ráno já byl čuriní měl vyteklý jako kluk mi

Brácha (St, 30. 9. 2020 - 08:09)

Ségra se ráno vychcala do nočníku. Doba 24sekund, nechala mně se na to dívat, množství 460 ml,stejně jako včera, moč ale tmavší žlutá. Močení ze začátku malý pramen,hned prudký a vytrvalý, pak rychlé ukončení čůrání a hotovo. Močení prý nebolelo nikde, ani močák, ségra má antibiotika Dalacid, teplotu má si měřila 37,8. Škoda že mám odpolední, ale ještě jedno chcaní stihneme, možná víc, ona teď chodí často, ale už i na záchod. Tohle ráno to udělala jen kvůli mně, včera byla dost špatná, tam čůrala do nočníku i vícekrát, ale nebyl čas to hlídat.

Klára (St, 30. 9. 2020 - 06:09)

Už jsme s Nikou vzhůru a vyčůraný a upravený a lehce posnídáme a frčíme do školy. Jak to bude s učením dál se neví, ale naše škola zatím jede a Nikolčina taky. Čůraly jsme jen na záchodě a Niki pospíchala rychle a jen si sedla už jsem slyšela, že má rychlý proud a já pak taky. Po ránu máme v pipinkách plno skoro vždycky a tak nám to čůrá vydatně.

Mike (St, 30. 9. 2020 - 08:09)

Dobré ráno, Klárko. I čůrání na WC je kouzelný, když se umí patřičně popsat...

Návštěvník (St, 30. 9. 2020 - 00:09)

Přesně, běž už si lehnout, ty spisovateli.

Šišmiš (Út, 29. 9. 2020 - 20:09)

Krásný čůráníčko pod viaduktem i večer. Děkuji moc!

Tykvýk (Út, 29. 9. 2020 - 21:09)

Kdybych ji viděl jak to svý čůrání někde pouští z ty svý lasturky co má mezi nohama, tak bych se musel vyhonit. Netroufl bych ji oslovit a osouložit.

Kluk (Út, 29. 9. 2020 - 21:09)

Já mám každý den mokrou lásku pro Klárku ze sebe. Já ji miluju a není nikdo jiný. Já ji miluju jako člověka. Jako nikoho na světě.

Karolína (Út, 29. 9. 2020 - 22:09)

Nechceš si psát se mnou? Mně se líbí jak jsi citlivý a hodný kluk. Já nejsem sice Klárka ale Karolína,ale jsem sedmnáct a ráda bych si s tebou psala. Proč jsi třeba tady,já tak trochu že zvědavosti a teď už dlouho kvůli Kláře jak se vyvíjí její život a jestli mi dáš šanci můžeme si spolu psát. Mám i fb ,ig css.

Kluk (Út, 29. 9. 2020 - 22:09)

Já bych moc rád, ale nejde to. Já mám Klárku.Ale moc rád bych si psal. Co mám dělat Karolínko?

Návštěvník (St, 30. 9. 2020 - 00:09)

Pustit ho a nepsát slátaniny

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 20:09)

Ashley Albrightová: „Panebože. Podívejte na tu hnusnou hromadu.”
David Pennington: „Ashley!”
Ashley Albrightová: „Vypadá to jako sloní exkrement.”
David Pennington: „Ashley... To je moje matka. Autorka.”

Emil (Út, 29. 9. 2020 - 20:09)

Má pravdu předsedo! Má pravdu!

Klára (Út, 29. 9. 2020 - 20:09)

Už jsme doma a autoškola proběhla v klidu a budu se také teorii učit doma a snad to nebude tak náročný. Až budou jízdy a ty by měly být už příští týden, tak toho se trochu obávám. Nikola mi skutečně přišla naproti a šly jsme domů už skoro za tmy a mně se chtělo čůrat tak poslední půl hodinu ve škole a tak jsem hned v prvním neosvětleném koutě na konci ulice stáhla kalhoty a kalhotky a čůrala. Niki hned vedle mně udělala to samý a čůraly jsme obě celkem hodně, prý si doma nedošla když mi šla naproti a tak to pak měla ve svý pipince taky plno vody na vyčůrání. Libor zůstává v Liberci a finišují s tou firmou a já půjdu brzy do pelíšku a budu na něj myslet a pak asi usnu, Niki je u sebe a mamča taky a je tady takový klid a každý se věnujeme svýmu. Mamča má televizi já počítač a píšu a Niki má puštěný u sebe nějaký film. Taková málo dynamická atmosféra,ale pohodová.

Mike (Út, 29. 9. 2020 - 20:09)

Lepší klid a pohoda než dusno. Klárko moc, opravdu moc hezký čůrání. Tak i dál klidnou dobrou noc.

Reklama

Přidat komentář