Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěva (Ne, 15. 11. 2020 - 14:11)

No jasně jak nikdo píše dal bych jednorázové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče ty seženeš normálně v dětském oddělení a možná i plenky je dávat látkové když je doma a nikam nejde ale jestli synovi 10 let dává pleny z důvodu aby nestaval s postele je blbost je lepší mu dát pod postel nočník a nebo malý kýbl syn se vycura a vykadi a je po problému ono nejdříve dítě na pleny musí být zvyklé v 10 letech a když tomu tak je tak není problém mu nasadit plenky s punčocháči a s bodyckem či overalem tato zpráva je pro otce co psal 12 listopadu. Jmenuje se Lukáš.

Mik (Pá, 13. 11. 2020 - 18:11)

Já si to dovedu představit protože mýt ten problém s plenami ve 25 -26 letech.

Mik (So, 14. 11. 2020 - 02:11)

Já si to dovedu představit protože mít ten problém s plenami ve 25 -26 letech. Začínám je opravdu nosit.

kiki (Pá, 13. 11. 2020 - 03:11)

Kdo si chce o tom psát: dendakiki"centrum.cz

Pulec (Pá, 13. 11. 2020 - 17:11)
Lukáš (Čt, 12. 11. 2020 - 22:11)

Dobrý den.
Jsem otec 10ti letého syna z rozvedené rodiny, dnes jsem psal bývalé že si teď na víkend dojedu pro mladého, odepsala že si mám dojet ale že teď meel kašel a, horečky a teď že už to je dobrý ,ale ať si pro něj koupím overal a pleny a na noc mu to dám, když jsem jí napsal ať mi nějaké pošle , napsala něco v tom smyslu že jsem otec tak ať se starám "nechala mě se v tom vykoupat"
Tak prosím o radu jaké pleny a overal (do teď jsem ani nevěděl co to je) koupit . má 10, 140cm a 40kg .
Moc Děkuji za rady.

Petra (Pá, 13. 11. 2020 - 07:11)

Já v mu nedala nic, myslím si že tvá žena ho tak oblika aby si náhodou nehrál s perem, nedej bože honil. Pokud je fyzicky a psychicky zdravý, ví že se mu chce čůrat a zajde na záchod. I když má teplotu pokud nemá 39.6 ale to by ti ho těžko dávala.
Mám kluky 14 12 a od 10si je taky honí, a jsem s nimi taky sama, a do žádných overalu ani plen je nebalim
Patří to k tomuto věku tak to neřeším. Napiš jak jsi dopadl

Jana j (Pá, 13. 11. 2020 - 06:11)

To záleží jak moc se pomočuje noci. Overal koupíte na internetu zcela běžně. Taky se dá sehnat v některých obchodech v oddělení oblečení. Pleny kupte spíš jednorázové a to raději pro dospělé velikost X nebo XS. Přeji hodně štěstí a dejte vědět jak to dopadlo se synem.

Děcko (Čt, 12. 11. 2020 - 14:11)

Mne mamka dává pleny jak přes den a noc ale i ven na cestu a je mi 10 let ale se vším všudy co nosí malé děti látkové pleny a jednorázové pleny ale i punčocháče se svrchnimi kalhotky doma mám klasické látkové pleny a dupačky a nebo bodyčko a na ven mi dává jednorázové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče se zimní kombinézou a vůbec se nestydím že mne mamka prebaluje jak doma a nebo venku mne to vyhovuje že nemám mokré oblečení a doma mokrou postel a také oblečení a spím s dudlíkem a venku mám také dudlík pod rouškou a jsem úplně v pohodě a mám zatím i malou nohu 31 a půl a boty mám dětské prestige ty mi vyhovují co nejvíce ať si nikdo říká co chce že jsem mimino či batole že nosím plenky mamce to nevadí a dává mi plenky od 6 let. Pleny jsem přestal nosit ve 3 letech a začal zase nosit v 6 letech teď mi je už deset let a zatím je nosím úplně v klidu mamka mi říkala že až si řeknu sám že pleny nechci tak mi je přestane dávat pleny a jiné věci dětské a nejenom že mám dudlík ale občas mi dá i kojeneckou lahev buď čaj, mléko, Sunar, a nebo i kaši v kojenecké lahvi. Jsem prostě takové větší batole zatím.

Patricie (Po, 23. 11. 2020 - 17:11)

Kecáš, v 10 letech píšeš jako starší chlap

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 22:11)

Bodyčko a prestiže... neúnavný, nechutný honič a spisovatel. No vlastně sepsal jednu sračku, kterou plevelí všechna témata o plenkách.

Lékař (Čt, 12. 11. 2020 - 11:11)

Sem píšou jen úchylové a tady na tom vlákně je to divné. Nemocný ležící člověk, nebo člověk který ty pleny nosí ze zdravotního důvodu nebude to sem vypisovat.

Hnusimír (So, 14. 11. 2020 - 02:11)

Mudře kde si chodil do školy? Znám jednu zdrávku, je to tam samej cikán, v Uhříněvsi za oborou, je to škola budoucích kosmonautů. Samej blbec , absolventi napsali v čekárně slovo Pýča s tvrdým, půlka třídy kosmonauti, druhá půlka lékaři. Tedy se to říká. Já chodím ke kováři se zubama, ostatní nemoci léčím u šamana.

Návštěvník (Pá, 13. 11. 2020 - 18:11)

Praudu máš dochtore.

Víte (Čt, 12. 11. 2020 - 11:11)

No až onemocníte a budete plenky nebo kalhotky potřebovat , stále tak si sakriš vzpomenete. Jak jste si dělali srandu.

Vít (St, 11. 11. 2020 - 20:11)

No až onemocníte a budete plenky nebo kalhotky potřebovat , stále tak si sakriš vzpomenete. Jak jste si dělali srandu.

Pravý Počuraný (St, 11. 11. 2020 - 17:11)

Já stálepořád nosím plenky.

Janička (St, 11. 11. 2020 - 12:11)

Tak dcera už si zvikla na pleny přes den ale i noc a vždy na odpolední spaní už také teď jsem oba prebalili do čistých látkových plen a dostali po třech plenkách se svrchnimi kalhotky a místo punčocháču. Dupačky i s dudlíkem a už si dcera říká automaticky o čisté plenky já vím že to přes den nemá cenu dávat jim pleny ale už si zvikli jak syn a dcera 12 a dcera 14 let. A ven se dávají jednorázové pleny teď už s bavlněnymi punčocháču dcera má růžové a syn modré barvě s tepláky a venku je normálně prebalim úplně v pohodě.

Pulec (St, 11. 11. 2020 - 20:11)

to je krása

Z. (St, 11. 11. 2020 - 20:11)

Holka ty si zopákni jazyk český a to vybraná slova !

Reklama

Přidat komentář