Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Tomas (Ne, 19. 1. 2020 - 21:01)

Ahoj. Kolik Ti Tvá paní pumpovala toho alkoholu do kulek a jak často? :-)
Tom

Eunuch pro Bohyni. (Pá, 24. 1. 2020 - 16:01)

Ahoj Tome Má PANÍ Me dávala ze začátku dvakrát týdně a pak už asi po měsíci třikrát týdně 2ml 90% lihu do každé koule spotrebovala za ten rok co me kastrovala 0.5 litru 90% lihu čurák se rapidně zmenšil a koule scvrkly teď si našla nového otroka kterého začíná kastrovat jako Me Má Bohyne ze Me delá poddajnou kurvu až si nato vydělám jako devka ca osmdesát tisíc tak Me nechá preoperovat na ženu v roce 2020 jsem přestal fungovat jako muž ale ničeho nelituji na silvestra jsem si se Svou MADAM naposled zašukal s viagrou se My postavil a dosáhl jsem touzebneho uspokojení Má překrásná Bohyně za to stojí a nesmírně ji miluju.

luci (Út, 7. 1. 2020 - 23:01)

Tak ať se kšefty hýbou , přeji hodně solventních klientů .

Abe (So, 28. 12. 2019 - 23:12)

Maminka mi často vyhrožovala, že když si na ní dovolím, (strčím do ní penis) že mne nechá vykastrovat. Nikdy k tomu nemohlo dojít. Potřebovala moje semeno. Ale dosáhla svého. Ke koitu došlo až po klimakteriu. A to jen jednou, ale pořádně.

Dávid (So, 28. 12. 2019 - 16:12)

Ahoj, koľko máš rokov?

Návštěvník (So, 28. 12. 2019 - 07:12)

A až se ho ta mrcha nabaží tak ho kopne do zadnice a najde si jiného,a kolotoč pojede od začátku.

Eunuch pro Bohyni. (So, 28. 12. 2019 - 17:12)

Má PANÍ Kličnice kterou zboznuji Me nekopne do prdele máme podepsanou otrockou smlouvu jsme spolu už patnáct let nového otroka už Má a brutálně ho trestá a nebude trvat dlouho a začne ho asi také chemicky kastrovat Me zbývá poslední dávka 90% lihu do Mých kouliček a jsem 100% eunuch pro Svou prekrásnou Bohyni.

luci (So, 28. 12. 2019 - 23:12)

Škoda lihu , už jsi vykastrovaný , ale asi ráda sex klinik . Má prostě tuto potřebu .

Lucka (Ne, 29. 12. 2019 - 12:12)

Luci můj děda byl vykastrovaný v době okupace v lágru,když dělaly pokusy a on spadl do skupiny židů protože byl od mala obřezaný.Když mi mamina řekla co mu tam s penisem a varlaty dělali tak jsem nechtěla uvěřit.

luci (Ne, 29. 12. 2019 - 23:12)

Kastrace podřadných nebyla žádným pokusem , ale běžnou praxí , kterou tam vykonávali vězňové lékaři .

Tony (Ne, 29. 12. 2019 - 13:12)

Že je tu na doktorce samý Andersen to vím už dávno. Ona se tu občas vyskytne i Němcová.

III (Pá, 27. 12. 2019 - 08:12)

ennnn

Sollla (Pá, 27. 12. 2019 - 08:12)

Samozrejme

Eunuch pro Bohyni. (Po, 16. 12. 2019 - 22:12)

Stává se he Me pomalu poddajná kurva už jsem obsloužil a podržel třem mužům za finanční odměnu Má překrásná Bohyně ze Me chce udělat ženu az vydělám korunky jako kurva tak My Má PANÍ říkala že Me nechá uříznout čuráka a nechá Me preoperovat na ženu tak nevím jak dlouho si budu muset takhle vydělávat ale co si Má překrásná MADAM umane tak to pro NÍ s láskou a oddanosti ke Své překrásné Bohyni splnim vím že už není cesty zpět a ze budu degradován na samé dno ale ničeho nelituji a pro Svou prekrásnou Bohyni bych to udělal znovu.

luci (Út, 17. 12. 2019 - 06:12)

Dominantní sadistka a masochista si mohou vyhovovat , ale muže tímto způsobem vykulčit a udělat z něho teploušskou děvku je opravdu silná káva .

Eunuch pro Bohyni. (Po, 23. 12. 2019 - 15:12)

LUCI začínám si připadat jako žena oblekám se jako žena přes víkend jsem obslouzil šest mužů Má překrásná Bohyně byla nad míru spokojená už si nepripadám jako muž čurák a koule jsou rapidně scvrklý co My MADAM podává nějaké hormonální prášky tak My začínají růst prsa stává se ze me poddajná kurva a docela se My to začíná zamlouvat a jsem velice šťastný že jsem to pro Svou prekrásnou PANÍ Kličnici podstoupil o víkendu Me MADAM vezme sebou do baru kam sní půjdu už jako žena a budu balit muže docela se těším.

luci (Po, 23. 12. 2019 - 23:12)

Při tom jak pokračujete se divím proč tě tak dlouho zbavovala mužství , když z tebe chtěla udělat děvku ? Mohla tě rovnou nechat vykleštit a provést změnu pohlaví .

Eunuch pro Bohyni. (Pá, 27. 12. 2019 - 19:12)

Luci Má překrásná PANÍ Kličnice asi chtěla abych pro Svou Bohyni co nejvíce trpěl pod Její ručkou a mohla si tak vychutnávat Mý ponížení až na samé dno teď začínám být vzrušený když Me šukaj jiní muži a polikám jejich semeno někdy i jejich piss vzrušený jen v uvozovkách protože Můj malej chcipák se topori jen tak napůl a někdy vůbec ne soulož je už pro Me zapovezená stim jsem se už smířil pro Svou prekrásnou Bohyni jsem ochoten udělat Vše nač si vzpomenete.

luci (Pá, 27. 12. 2019 - 23:12)

Pokud jsi jako samec skončil , začínáš jako teploušská děvka , tak hodně štěstí .

L (Pá, 27. 12. 2019 - 08:12)

mozno kvoli stupnovaniu vzrusenia ;-)

Reklama

Přidat komentář