5916 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Eunuch pro Bohyni. (anonym)
V neděli Me Má PANÍ Kličnice aplikovala 90 dávku 90% lihu do Mých kuliček které už jsou chcipli a scvrklý ještě deset dávek a procedura skončí Má Bohyně země začíná dělat poddajnou kurvu v sobotu My oholila hlavu začínám nosit paruku učí Me oblekat se jako žena dává My nějaké hormonální prášky aby My prý narostla prsa a bude My schánet zákazníky a jím budu sloužit jako poddajná kurva a Má překrásná Bohyně bude inkasovat penízky a Já budu od NÍ degradován na samé dno velice Svou PANÍ nadevše miluji a jsem pro NÍ ochoten udělat Vše pro Její potěšení.
10. Prosinec 2019 - 9:23
Stává se he Me pomalu poddajná kurva už jsem obsloužil a podržel třem mužům za finanční odměnu Má překrásná Bohyně ze Me chce udělat ženu az vydělám korunky jako kurva tak My Má PANÍ říkala že Me nechá uříznout čuráka a nechá Me preoperovat na ženu tak nevím jak dlouho si budu muset takhle vydělávat ale co si Má překrásná MADAM umane tak to pro NÍ s láskou a oddanosti ke Své překrásné Bohyni splnim vím že už není cesty zpět a ze budu degradován na samé dno ale ničeho nelituji a pro Svou prekrásnou Bohyni bych to udělal znovu.
16. Prosinec 2019 - 22:55
luci (anonym)
Odpověď na Stává se he Me pomalu
Dominantní sadistka a masochista si mohou vyhovovat , ale muže tímto způsobem vykulčit a udělat z něho teploušskou děvku je opravdu silná káva .
17. Prosinec 2019 - 6:48
Odpověď na Dominantní sadistka a
LUCI začínám si připadat jako žena oblekám se jako žena přes víkend jsem obslouzil šest mužů Má překrásná Bohyně byla nad míru spokojená už si nepripadám jako muž čurák a koule jsou rapidně scvrklý co My MADAM podává nějaké hormonální prášky tak My začínají růst prsa stává se ze me poddajná kurva a docela se My to začíná zamlouvat a jsem velice šťastný že jsem to pro Svou prekrásnou PANÍ Kličnici podstoupil o víkendu Me MADAM vezme sebou do baru kam sní půjdu už jako žena a budu balit muže docela se těším.
23. Prosinec 2019 - 15:36
luci (anonym)
Odpověď na LUCI začínám si připadat jako
Při tom jak pokračujete se divím proč tě tak dlouho zbavovala mužství , když z tebe chtěla udělat děvku ? Mohla tě rovnou nechat vykleštit a provést změnu pohlaví .
23. Prosinec 2019 - 23:34
L (anonym)
Odpověď na Při tom jak pokračujete se
mozno kvoli stupnovaniu vzrusenia ;-)
27. Prosinec 2019 - 8:33
Sollla (anonym)
Samozrejme
27. Prosinec 2019 - 8:34
III (anonym)
ennnn
27. Prosinec 2019 - 8:36
Odpověď na Při tom jak pokračujete se
Luci Má překrásná PANÍ Kličnice asi chtěla abych pro Svou Bohyni co nejvíce trpěl pod Její ručkou a mohla si tak vychutnávat Mý ponížení až na samé dno teď začínám být vzrušený když Me šukaj jiní muži a polikám jejich semeno někdy i jejich piss vzrušený jen v uvozovkách protože Můj malej chcipák se topori jen tak napůl a někdy vůbec ne soulož je už pro Me zapovezená stim jsem se už smířil pro Svou prekrásnou Bohyni jsem ochoten udělat Vše nač si vzpomenete.
27. Prosinec 2019 - 19:12
luci (anonym)
Odpověď na Luci Má překrásná PANÍ
Pokud jsi jako samec skončil , začínáš jako teploušská děvka , tak hodně štěstí .
27. Prosinec 2019 - 23:14
Návštěvník (anonym)
A až se ho ta mrcha nabaží tak ho kopne do zadnice a najde si jiného,a kolotoč pojede od začátku.
28. Prosinec 2019 - 7:19
Dávid (anonym)
Odpověď na ani to nemohlo bát jiné.
Ahoj, koľko máš rokov?
28. Prosinec 2019 - 16:47
Odpověď na A až se ho ta mrcha nabaží
Má PANÍ Kličnice kterou zboznuji Me nekopne do prdele máme podepsanou otrockou smlouvu jsme spolu už patnáct let nového otroka už Má a brutálně ho trestá a nebude trvat dlouho a začne ho asi také chemicky kastrovat Me zbývá poslední dávka 90% lihu do Mých kouliček a jsem 100% eunuch pro Svou prekrásnou Bohyni.
28. Prosinec 2019 - 17:52
Abe (anonym)
Maminka mi často vyhrožovala, že když si na ní dovolím, (strčím do ní penis) že mne nechá vykastrovat. Nikdy k tomu nemohlo dojít. Potřebovala moje semeno. Ale dosáhla svého. Ke koitu došlo až po klimakteriu. A to jen jednou, ale pořádně.
28. Prosinec 2019 - 23:40
luci (anonym)
Odpověď na Má PANÍ Kličnice kterou
Škoda lihu , už jsi vykastrovaný , ale asi ráda sex klinik . Má prostě tuto potřebu .
28. Prosinec 2019 - 23:48
Lucka (anonym)
Odpověď na Škoda lihu , už jsi
Luci můj děda byl vykastrovaný v době okupace v lágru,když dělaly pokusy a on spadl do skupiny židů protože byl od mala obřezaný.Když mi mamina řekla co mu tam s penisem a varlaty dělali tak jsem nechtěla uvěřit.
29. Prosinec 2019 - 12:05
Tony (anonym)
Odpověď na Luci můj děda byl
Že je tu na doktorce samý Andersen to vím už dávno. Ona se tu občas vyskytne i Němcová.
29. Prosinec 2019 - 13:09
luci (anonym)
Odpověď na Luci můj děda byl
Kastrace podřadných nebyla žádným pokusem , ale běžnou praxí , kterou tam vykonávali vězňové lékaři .
29. Prosinec 2019 - 23:42
Odpověď na Kastrace podřadných nebyla
Luci vše nejlepší v novém roce hodně zdraví štěstí a spokojenosti přeje Eunuch dneska Me čeká překvapení od Mý zboznovaný Bohyně tak jsem velice zvědavý co MADAM na Me vymyslela.
31. Prosinec 2019 - 16:42
luci (anonym)
Odpověď na Luci vše nejlepší v novém
I já tobě to stejné přeji , hlavně aby ses vyrovnal s novou pozicí u tvé bohyně .
31. Prosinec 2019 - 19:28
Odpověď na I já tobě to stejné přeji ,
Luci Má překrásná Bohyně Mě na nový rok mile překvapila v šest večer Me vzala do ložnice jako muže měla nádherné erotické prádelko nailonky a botičky na podpadku podala Me viagru a řekla at si naposledy užiju sexu ať mám naco vzpomínat ze rok 2020 je poslední v mém životě kdy soulozim lizal jsem Ji její nádhernou kundičku pak My ho pusinkou postavila a nasedla si na mého pinďoura byl to nezapomenutelný zážitek trvalo to asi čtvrt hodiny než jsem dospěl k jakému si uspokojení v sedm večer přišla ještě kamarádka tak ji Má Bohyně řekla zá to mám dnes naposledy v životě tak My ho začala také kouřit a nastavila svoji kundičku už se My tolik nepostavil jako poprvé s MADAM ale chvíli jsem projížděl i její kundičku pak zvadnul byl to nádherný zážitek na který do smrti nezapomenu pak Me oblekly do dámského prádla a šatiček a o půl deváté Me vzali sebou do baru na silvestra byla to bujará noc skoro az do rána měl jsem tam několik ctitelu a pro Svou prekrásnou Bohyni od nového roku budu jen prodejnou křivou a vydělávat penízky pro MADAM a na Mý preoperovani pohlaví.
2. Leden 2020 - 19:55
Simon (anonym)
Odpověď na ani to nemohlo bát jiné.
Nechápu že ty ve svém komentáři který je mířen proti předsudkům používáš slovo buzík. Jsem gay máš problém?!
7. Leden 2020 - 23:04
luci (anonym)
Odpověď na Luci Má překrásná Bohyně Mě
Tak ať se kšefty hýbou , přeji hodně solventních klientů .
7. Leden 2020 - 23:11
Doporucuji (anonym)
mistnimu moderatorovi, ktery tu rozmlouva sam se sebou skrz smyslene postavy, aby urychlene navstivil psychiatra. Cim drive, tim lepe.
15. Leden 2020 - 8:05
Tomas (anonym)
Odpověď na Luci Má překrásná Bohyně Mě
Ahoj. Kolik Ti Tvá paní pumpovala toho alkoholu do kulek a jak často? :-) Tom
19. Leden 2020 - 21:46
Odpověď na Ahoj. Kolik Ti Tvá paní
Ahoj Tome Má PANÍ Me dávala ze začátku dvakrát týdně a pak už asi po měsíci třikrát týdně 2ml 90% lihu do každé koule spotrebovala za ten rok co me kastrovala 0.5 litru 90% lihu čurák se rapidně zmenšil a koule scvrkly teď si našla nového otroka kterého začíná kastrovat jako Me Má Bohyne ze Me delá poddajnou kurvu až si nato vydělám jako devka ca osmdesát tisíc tak Me nechá preoperovat na ženu v roce 2020 jsem přestal fungovat jako muž ale ničeho nelituji na silvestra jsem si se Svou MADAM naposled zašukal s viagrou se My postavil a dosáhl jsem touzebneho uspokojení Má překrásná Bohyně za to stojí a nesmírně ji miluju.
24. Leden 2020 - 16:14
Alan (anonym)
Ak by sa našla žena ktorá by chcela kastrovat tak nech sa ozval na cps-fan1@azet.sk
28. Leden 2020 - 17:14
Aďo (anonym)
Odpověď na Ahoj, jsem možná trochu..
Žasnem nad nietorimi čo tu pišu hluposti o kastracii aj keď niektory maju v niečom pravdu no malo. Som kastrovany a kulky mam. Kastraciu mi spravila lekarka v Thajsku a keď som nechcel no priatelka terajšia manželka potom veĺmi veĺmi tužila a strašne mi to krasne opisala a v slabej chvilke som podlahol aj asi mi dala pred tym aj nejake sedatyvum lebo citil som sa malatny no spokojny.Ale nič všetko prebehlo rychle a skoro to nebolelo lebo vam to umrtvia . Priatelka bola pritom a držala ma za ruku a chvalila ako krasne držim a ja som to vnimal rozmazane no keď povedala anglicky manželke lekarka že je to hotove a ukazala jej aj mne moje chamovody ktore boli v mištičke tak sa mi uĺavilo a dostal som pusu od priatelky a odviedli ma na izbu kde som si ĺahol spal som asi hoďinku a potom ma priatelka zobudila a odyšli sme do rezortu kde sme boli na dovolenke. Vajka a miešok trocha bolel asi štyri dni no potom to prestalo. Prvych par mesiacou nebola skoro žiadna zmena a pravdou je že priatelka ma hyčkala a bol som spokojny a myslel že to je tak aj to tak zostane a chvost sa mi aj stale postavil no pri orgazme som už nevystriekol. Moje sa to veĺmi pačilo a vravela že to pekne iba pride! Asi po tryštvrť roku som začal mať veĺku potrebu sa maznať laskať tuliť a chvost prestal ma počuvať a tak je to dodnes . Niekedy sa postavy a niekedy nie no orgazmi som začal mať intenzivnejšie no vetšinou keď bol scvrknuty .Teraz mi už len troška žaluď pri orgazme navrie no nepostavy sa. Tomu priatelka hovoryla krasa si iba moj a požiadala ma o ruku a ja som bol šťastny a tak sme manželia. Nie je pravdou že kastrovany nič neciti a že sa neuroby možno nie tak často no maznať sa s manželkou dokažeme celu noc a citim sa pritom krasne hlavne keď vidim aka je šťastna. Manželstvo klape sexualne rospravame sa stale . Jedno čo nedokažem je začať niečo Ja v sexe. Vobec to neviem. Tužim a čakam až niekedy trpim ako veĺmi tužim no nič neviem podniknuť a začať no ona to vidi na mne a prituli ma a začne rospravať hrať sa zomnou a vravieť mi čo a ako a vtedy sa citim nadherne a stale sa jej urobim ako poslušny chlapec , tak mi vravy a že ma aj preto miluje a nikdy nenecha . Hluposti čo tu pišu niektory su pre mňa divne no možno preto že som kastrovany a oni to citia inak no po vykastrovani sa vam to takto zda byť krasne ako to robyme mi teraz . Experimentovanie je však iba na manželke ja to iba vnimam že to čo ona chce a tuži je krasne pre ňu aj pre mňa!
30. Leden 2020 - 8:39
peter (anonym)
Odpověď na Žasnem nad nietorimi čo tu
Super, nema manzelka sestru? :-)
31. Leden 2020 - 10:06
Aďo (anonym)
Odpověď na Super, nema manzelka sestru?
Ja som si myslel že tu pišu ozaj buď vykastrovany chlapy alebo ozajstne ženy ktore vedia čo je to kastrovany chlap a takeho ho chcu ,tužia po ňom a miluju ho lebo je prenich všetkym čo prenich spravyl aby boli šťastne. No tu som zistil že sa s toho ĺudia iba dobre bavia a nič viac!
31. Leden 2020 - 11:50

Stránky

Přidat komentář