Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Dávid (So, 28. 12. 2019 - 16:12)

Ahoj, koľko máš rokov?

Návštěvník (So, 28. 12. 2019 - 07:12)

A až se ho ta mrcha nabaží tak ho kopne do zadnice a najde si jiného,a kolotoč pojede od začátku.

Eunuch pro Bohyni. (So, 28. 12. 2019 - 17:12)

Má PANÍ Kličnice kterou zboznuji Me nekopne do prdele máme podepsanou otrockou smlouvu jsme spolu už patnáct let nového otroka už Má a brutálně ho trestá a nebude trvat dlouho a začne ho asi také chemicky kastrovat Me zbývá poslední dávka 90% lihu do Mých kouliček a jsem 100% eunuch pro Svou prekrásnou Bohyni.

luci (So, 28. 12. 2019 - 23:12)

Škoda lihu , už jsi vykastrovaný , ale asi ráda sex klinik . Má prostě tuto potřebu .

Lucka (Ne, 29. 12. 2019 - 12:12)

Luci můj děda byl vykastrovaný v době okupace v lágru,když dělaly pokusy a on spadl do skupiny židů protože byl od mala obřezaný.Když mi mamina řekla co mu tam s penisem a varlaty dělali tak jsem nechtěla uvěřit.

luci (Ne, 29. 12. 2019 - 23:12)

Kastrace podřadných nebyla žádným pokusem , ale běžnou praxí , kterou tam vykonávali vězňové lékaři .

Tony (Ne, 29. 12. 2019 - 13:12)

Že je tu na doktorce samý Andersen to vím už dávno. Ona se tu občas vyskytne i Němcová.

III (Pá, 27. 12. 2019 - 08:12)

ennnn

Sollla (Pá, 27. 12. 2019 - 08:12)

Samozrejme

Eunuch pro Bohyni. (Po, 16. 12. 2019 - 22:12)

Stává se he Me pomalu poddajná kurva už jsem obsloužil a podržel třem mužům za finanční odměnu Má překrásná Bohyně ze Me chce udělat ženu az vydělám korunky jako kurva tak My Má PANÍ říkala že Me nechá uříznout čuráka a nechá Me preoperovat na ženu tak nevím jak dlouho si budu muset takhle vydělávat ale co si Má překrásná MADAM umane tak to pro NÍ s láskou a oddanosti ke Své překrásné Bohyni splnim vím že už není cesty zpět a ze budu degradován na samé dno ale ničeho nelituji a pro Svou prekrásnou Bohyni bych to udělal znovu.

luci (Út, 17. 12. 2019 - 06:12)

Dominantní sadistka a masochista si mohou vyhovovat , ale muže tímto způsobem vykulčit a udělat z něho teploušskou děvku je opravdu silná káva .

Eunuch pro Bohyni. (Po, 23. 12. 2019 - 15:12)

LUCI začínám si připadat jako žena oblekám se jako žena přes víkend jsem obslouzil šest mužů Má překrásná Bohyně byla nad míru spokojená už si nepripadám jako muž čurák a koule jsou rapidně scvrklý co My MADAM podává nějaké hormonální prášky tak My začínají růst prsa stává se ze me poddajná kurva a docela se My to začíná zamlouvat a jsem velice šťastný že jsem to pro Svou prekrásnou PANÍ Kličnici podstoupil o víkendu Me MADAM vezme sebou do baru kam sní půjdu už jako žena a budu balit muže docela se těším.

luci (Po, 23. 12. 2019 - 23:12)

Při tom jak pokračujete se divím proč tě tak dlouho zbavovala mužství , když z tebe chtěla udělat děvku ? Mohla tě rovnou nechat vykleštit a provést změnu pohlaví .

Eunuch pro Bohyni. (Pá, 27. 12. 2019 - 19:12)

Luci Má překrásná PANÍ Kličnice asi chtěla abych pro Svou Bohyni co nejvíce trpěl pod Její ručkou a mohla si tak vychutnávat Mý ponížení až na samé dno teď začínám být vzrušený když Me šukaj jiní muži a polikám jejich semeno někdy i jejich piss vzrušený jen v uvozovkách protože Můj malej chcipák se topori jen tak napůl a někdy vůbec ne soulož je už pro Me zapovezená stim jsem se už smířil pro Svou prekrásnou Bohyni jsem ochoten udělat Vše nač si vzpomenete.

luci (Pá, 27. 12. 2019 - 23:12)

Pokud jsi jako samec skončil , začínáš jako teploušská děvka , tak hodně štěstí .

L (Pá, 27. 12. 2019 - 08:12)

mozno kvoli stupnovaniu vzrusenia ;-)

Eunuch pro Bohyni. (Út, 10. 12. 2019 - 09:12)

V neděli Me Má PANÍ Kličnice aplikovala 90 dávku 90% lihu do Mých kuliček které už jsou chcipli a scvrklý ještě deset dávek a procedura skončí Má Bohyně země začíná dělat poddajnou kurvu v sobotu My oholila hlavu začínám nosit paruku učí Me oblekat se jako žena dává My nějaké hormonální prášky aby My prý narostla prsa a bude My schánet zákazníky a jím budu sloužit jako poddajná kurva a Má překrásná Bohyně bude inkasovat penízky a Já budu od NÍ degradován na samé dno velice Svou PANÍ nadevše miluji a jsem pro NÍ ochoten udělat Vše pro Její potěšení.

Otrok (Ne, 8. 12. 2019 - 08:12)

Moc toužím najít dominantní madam, které bych byl poslušným otrokem. Pokud jde o mne, jsem silně submisivní, svobodný, bez závazků, fajn pohledný muž 37/177/80 m 15/4. Jsem též silně masochisticky zaměřen, tedy možno mne modifikovat jak si budete přát včetně extrémních praktik. Rád se podvolím čemukoliv včetně cejchu či úpravy na eunucha a lízacího otroka. Když by jste mne chtěla blíže poznat, prosím napište mi na email: [email protected]

luci (Ne, 8. 12. 2019 - 12:12)

To , že se zcela podrobíš ženě , není až zas tak neobvyklé . Obsloužit dominantní ženu orálně kdykoliv si zamane je pro muže otroka samozřejmé , ale nechat se upravit na eunucha , tedy vykleštit ? To už je fakt silné kafe .

Eunuch pro Bohyni. (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

Včera Me Má PANÍ Kličnice aplikovala 85 dávku 90% lihu do kouliček přišla PANÍ kterou si Má překrásná Bohyně pozvala a do prostřed šourku My vpravila kruh jak si někteří dávají do ucha prý My na něj MADAM bude vešet závaží ještě Me čeká 15 aplikací lihu do kouliček a stanu se 100% eunuchem pro Svoji prekrásnou Bohyni.

Reklama

Přidat komentář