Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Návštěvník (Ne, 21. 6. 2020 - 19:06)

Protože je velké ego a musí se zviditelnit za každou cenu,ikdyž je trapná jako vysloužilý chtíč staré štětky.

Martin (Ne, 21. 6. 2020 - 13:06)

Holčí pipina když čůrá,tak je to jemný,vzrušující,jak se jí chce močit a tu moč ze sebe vypuzuje proudem co nejrychleji,aby se jí ulevilo. Krásně to z ní teče pramínkem.

Tereza_732 (Ne, 21. 6. 2020 - 01:06)

Dotaz, proč to mého přítele tolik vzrušuje? Pomočila jsem se jednou v zácpě cestou z práce... a když jsem přišla domů pomočená, okamžitě ho to vrušilo a chtěl vědět detajly... proč?

Kamila (So, 20. 6. 2020 - 08:06)

Ja si to třeba před někým nedokážu představit, ale ja se jinak doma počůrávám často. Ale dělám to někdy i schválně, i venku třeba když jsem sama, tak se počůrám.

patas (Pá, 26. 6. 2020 - 05:06)

https://mokrekratky.blogspot.com/ pro všechny příznivce

Instalatér (So, 20. 6. 2020 - 00:06)

Zdravím, jsem instalatér. Pamatuju si že jsem stavěl zachod v létě na z v jednom domě. Paní bydlela v 12 patře. Když jsem se pustil na tu elektriku na záchodě, zeptal jsem se paní jestli nepotřebuje, a ona řekla že ne. Tak jsem starý záchod vyhodil. Když jsem to dělal, viděl jsem jak se paní kroutí a drží v rozkroku. Zeptal jsem se jí jestli potřebuje na záchod a ona že strašně moc, ale nebyla možnost... já jsem teda přestal dělat na zbytku, a začal jsem na záchodě ať to má co nejrychleji. Když jsem to skoro měl tak paní řekla že se jde vymočit ven. Já že to nemůže stihnout, protože schody byly spravované, a když paní vyšla na chodbu tak byl výtach obsazený firmou která něco stavěla... paní se vrátila do bytu a požádala mě ať si pohnu, že už si ucvrnkla. Já jsem dělal jak rychle můžu, nic... když to skoro bylo tak jsem jen potřeboval šroubovák od záchodového prkénka. Když jsem poprosil paní jestli by mi ho mohla vypůjčit (já jsem tento tip neměl) ona mi pro něho zašla do ložnice kde měla šuplík, ať si vyberu... já jsem vybíral a vybíral, než jsem si vzal, a když jsem to prkénko namontoval, paní byla v ložnici, brečela, byla kompletně pomočená, a pod ní louže... řekla že se jí větší trapas nikdy nestal. Ale toto nebyl jediný případ, protože když zapojuje člověk záchod v létě, kdy je vedro a člověk více pije, a nemůže si odskočit ven, zažil jsem 10 případů kdy se člověk pomočil. Jedna paní které se to stalo vyběhla do výtahu, a když se vrátila pomočená, řekla mi že ten vítah není dost rychlí, a že se po pár sekundáxh pomočila.... jo, stavá se to opravdu často..

Anet (So, 20. 6. 2020 - 00:06)

Právě teď, snažím se to zakrýt baťohem ale až výjdu z autobusu tak to půjde vidět :-(

Anet (So, 20. 6. 2020 - 00:06)

Pokud nepřemluvluvím řidiče autobusu ať zastaví, do 1 minuty... má někdo tip co mám dělat? Jsem strašně zoufalá

Spilka (So, 20. 6. 2020 - 13:06)

Pochcat se. Neřešila bych to.

Anet (Ne, 21. 6. 2020 - 00:06)

Ve finále my povolil svěrač, ale opravdu mi to přišlo jako velká ostuda. Je mi 27, neměla by jsem se pomočovat.... alspoň se řidič omluvil ale jsem si 100% jistá že ho to vzrušilo..

Jirka. (So, 20. 6. 2020 - 17:06)

Taky nechápu, proč z toho někdo dělá takové drama. Tak stalo se a co jako? S klidem dojdu domů. Proč se kvůli tomu stresovat a jestli se někdo posmívá a nebo kritizuje, tak je blb.

Klara (So, 20. 6. 2020 - 00:06)

To se mi stalo nedávno, někdy jsou to blbci a nezastaví. Mi jednou z kamarádkou musely, ale nezastavil. Wc nikde a já jsem to naštěstí vydržela, hned když jsme vystoupili bylo mi jedno kolik lidí se kouká, vyčúrala jsem se do prvního kanálu.. kamarádla se pomočila :-( vyšla ale nestihla si sundat kalhotky. Měla gymnastický dres, který jen tak nesundáš.

Scatter (Pá, 19. 6. 2020 - 05:06)

To je nádhera, miluju počůrané holky strašně moc!

Holka (St, 17. 6. 2020 - 13:06)

Nechci uvádět o sobě nic. Dnes jsem šla od zubaře s plným močákem a myslela jsem že dojdu ale nedošla. Před barákem to bylo kritický,do 9 poschodí výtahem jsem to neudržela ani rukou mezi nohama,pochcala jsem se ukrutně. Naštěstí v sukni jsem víc roztáhla nohy a odnesly to kalhotky. Tu obrovskou louži jsem po sobě rychle uklidila nikdo mně naštěstí neviděl.

nějaká holka (Pá, 19. 6. 2020 - 15:06)

Na takovou normální příhodu, že sem někdo napíše jsem čekala. Ne jak někdo čůrá schválně. Mě se to před barákem už stalo 2x. Naposled před asi dvěma týdny. Jdu domů, dost se mi chce, ale není to kritický. Pak začnu vyndavat klíče a už se kroutím. V zimě jsem to pustila před výtahem v džínách, měla jsem to až v botech, louže u výtahu, tak jsem utekla jako malý parchant po schodech domů. Naštěstí jsem nikoho nepotkala. A teďka jem měla sukni a silonky, klíče už v ruce jenže jak jsem je strkala do zámku, ůplně jsem se napružila jak luk a pak to povolilo. Blbec levou v rozkroku a flek na sukni, mokrý silonky, naštěstí páskový boty. Louže teď nebyla, protože jsem stála nad takovou železnou rohoží. Tentokrát si toho všiml přítel, jak jsem zalítla od dveří do koupelny a musela jsem s pravdou ven, že jsem se před barákem počůrala. Smál se, až se zajíkal. Dost trapas.

mik (Út, 30. 6. 2020 - 05:06)

Proc trapas ? A smat se tomu je ubohe ..pisu si dost dlouho s jednou holkou bohuzel je lesbicky orientovana ,ale uz chodila i s klukem nez poznala ze ji vic pritahuji holky
No a jednou chodil po meste ona uz dost potrebovala ale stydela se mu to rict tak to drzela a kdyz se pred domem loucili tak ji nejak vic stiskl a ona uz to nezvladala a pocurala se ..jenze ten blbec to o ni roztroubil ..jinak ono to nahodne je malokdy ,,nerikam pustit schvalne ale zadrzovani do takove krajnosti ze to pak samo pretece je schvalne Sice do posledni chvile nevis jestli to das nebo nedas ale trochu ten odhad tam uz je
V kazdem pripade je to vzrusujici

Admin (Pá, 19. 6. 2020 - 16:06)

Ty jsi kráva nejedná,trotle!

Maťa (Út, 16. 6. 2020 - 19:06)

Najradšej to mám keď to urobím pred babami okolo môjho veku. Už som to urobila aj pred trochu staršími ženami a boli na mňa celkom milé, no pred mladšími to mám radšej. Pred chlapmi a pred partnerom, by som to schválne neurobila.

Maťa (Út, 16. 6. 2020 - 19:06)

Milujem hanbu po nehode pred priateľkami a aj pred ségrou a mamou sa mi to páči, ale nemôžem to pred nimi preháňať, lebo nechcem, aby ma brali ako nejakú postihnutú a vlastne, potom by ma to už ani nebavilo, to by už nebola hanba, ktorá ma dokáže tak veeeľmi rozpáliť. No ja sa zvyknem potešiť aj počúraním v noci, lebo mama so ségrou to berú tak, že je to taký maličký pozostatok z detstva, a tak to môžem robiť trošku častejšie. Doma to robím 2 – 4 krát ročne, no to je málo, tak vystrájam na služobkách. Každú príležitosť na plné gaťky a mokré nohavice sa snažím využiť.

Maťa (Út, 16. 6. 2020 - 19:06)

V Košiciach? :-) Ja k vám chodievam často a už neraz som si spravila ostudu. Ale môžem ja za to? Keď tak rada sa hanbím, červenám a chvejem vzrušením.

Reklama

Přidat komentář