Reklama

Agresivita dnešních důchodců

Návštěvník (Út, 30. 3. 2021 - 12:03)

A proč tohle děláš starým lidem, kteří jsou již nemocní, rozhodně jim to neuvažuje tak dobře a rychle jako tobě? Nebojíš se, že ti to jednou ti mladí vrátí?

Trenér (Út, 30. 3. 2021 - 01:03)

Jsem již též důchodce. Ale mám několik příšerných vzpomínek na jiné, též důchodce. Jedu trénink s žáky. Visí za mnou v háku, podle velikosti. Poslední ten nejmenší. Na krajnici stojí dva důchodci a toho posledního, nejmenšího, mi stáhnou hůlkou do pangejtu. Mají z toho obrovskou radost. Nastoupím do prázdné tramvaje hned za vozovnou. Začtený do knížky si sednu omylem na sedadlo pro invalidy. Na další zastávce, pecka do hlavy, jiskry před očima. Invalidní důchodkyně svou holí řešila nekompromisně svá práva. Vrátím se k cyklistice. Zastávka na občerstvení. Venku spousta sezení, neobsazeno. Opřu si kolo o lavičku a najednou rachot. Důchodkyně mi stroj sráží k zemi a skáče do drátů. Důvod? Nelíbí se jí, že jsem já a moje kolo. Podobným způsobem se ve stáří změnili v nenávistné kreatury i moji rodiče. Snažím se, a není to tak složité, abych nebyl také takový.

Steve (Po, 29. 3. 2021 - 00:03)

Všude je to stejný s důchodcema ... Na markety jsou čilí a svěží jak opičky. A pak jdou hekat a fňukat k doktorovi. :o)

Petr (Ne, 28. 3. 2021 - 17:03)

Bydlím na dohled od Penny marketu. Každý čtvrtek zde mají novou letákovou akci. Otevřeno od sedmi ráno. Už po půl sedmé se tam tlačí penzisti u vchodu.Nějaké rozestupy? To by je přece někdo předběhl. Jak otevřou, nahrnou se dovnitř jak hejno kobylek. Od rána je tam plné parkoviště aut s nenažranými důchodci, kteří berou obchod útokem. Akorát místo bodáku mají leták. Hlavně to nakoupit první, dříve, než sousedi. Stačí je chvíli poslouchat, jak se mezi sebou baví, co už od rána udělali za nákupní centra. To je samé - "Už jste byli v Bille? Né, to my už ano, jste pozadu" Člověk nechápe. Pak mi bude někdo tvrdit, že to jsou chudáci, co nemají peníze.

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 20:03)

Trochu mimo téma. Ale dnes jsem četla hodně diskusí o letním času. Důchodci zastávají názor, že nepotřebujeme v létě mít dlouho slunce, že je potřeba středoevropský čas. Jít spát ve 21 hodin a ráno budeme vyspinkaný do růžova. Když lidi oponovali, že bude svítat a ptáci budou zpívat ve 3 ráno, pracující a děti budou nevyspalí, tak rada zněla, že můžou ráno jít pracovat na zahradu (každý má přeci zahradu :D) a pak jít do školy a do práce. Tím se asi myslí, že pak přejde nevyspalost. A že by se mělo pracovat od 5 nebo 6 hodin. Ta netolerance, nenávist, ta je přivede do hrobu. A právě na jedné takové diskusi padlo, že markety by měly mít otevřeno od 5 hodin ráno a zavřít v 18 večer. Některé důchodce nikdy nepochopím. A to už to mám za pár.

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 22:03)

Teď jestli by to těm lidem co vstávají v osum a jdou na devátou do práce do kanclu a bydlí v domku vyhovovalo, že jim tam důchodce od 3 od rána už za světla začne okopávat skleník a vozit trakaře.

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 19:03)

Možná, že je to tím, že starší lidé dřív vstávají, asi v dávných dobách bylo dobré, aby se střídali, někdo byl stále vzhůru a hlídal a jiní spali.

Tonda (Ne, 28. 3. 2021 - 19:03)

Tak se hezky koukej, až budeš v důchodu můžeš utíkat do Penny také. Já ti něco řeknu to co tady tvrdíš je malichernost, že se nějaká skupina lidí nějak baví mezi sebou. Když potkám nějaký hospodský blbouny z naší ulice, slyším stále to samé, jak se vožrali, jak přišli domů a stará řádila, co sežral a že to půjdou zapít, hádají se o blbosti. Mlaďasové si zase vyprávejí co kde ukradli, tamhle v tom krámu, jak se ožerou, to bych se musel posrat kdybych si to měl brát vážně. Ať si každý dělá své, ono na keždého dojde, to si pamatuj, nakonec budeš rád když se o tebe nějaká stará bába postará a bude ti utírat prdel. Vole!

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 20:03)

Co to má společného s diskusním tématem? Že v 6:45 tady stojí před Penny to je taky pravda. A že se jim lidi smějí, to je taky pravda.

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 22:03)

No tak stojí před Penny, to je přece jejich věc. Není to jedno? Kdo ví, kde budeme stát my.

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 23:03)

Je to směsný jak drží svůj vozík a zírají na dveře. Kolem jezdí MHD a lidi se nahlas chechtaj. I důchodci.

Důchodec (Út, 30. 3. 2021 - 11:03)

Taky budeš starý směšný a navíc kokot.

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 18:03)

Klasika, u nás je to samé. Ale jen počkej, až budeš v důchodu... :-)))

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 12:03)

Jednu teda nepříjemnou důchodkyni jsem měl tu čest zažít na vlastní kůži. Chtěl jsem ji trochu vytrestat, ale nakonec si mne celkem vychutnala. Šlo o to, že jsem si dobře stoupl na refíži a dveře se otevřeli krásně přede mnou a baba sprintovala a chtěla mne předběhnout, přitom já se ani nepohnul, prostě jsem dobře stál. Bežela na nízkoúrovňovou plošinu a asi myslela, že kvůli ní skočím pod auto a nechám ji vstoupit první. No šli sme do sebe, nepřátelství na první pohled. Baba měla i berle, ale běhala s nimi rychle jak pavouk, rychle se snažil mne přesprintovat k sedadlu. Ovšem předstíral jsem , že je chci zasednout, pak jsem na poslední chvíli zvolil vzdálenější poslední volné sedadlo. Ovšem baba to měla vymyšlené, potřebovala stihnout bus, který viděla předjíždět tramvaj a ten zastavil před tramvají na druhé zastávce, jenže já ji předstihl a na také jsem se rozhodl vystoupit na příští zastávce a vstal jsem stejněj co vstala baba. Baba se hrnula ke dvěřím, já rychlímy pár kroky, ale zcela bez kontaktu jsem se dostal před ní. Baba mohla puknotu vzteky, že jsem již po druhé před ní a nestojí první u dveří, když chce doběhnout o berlích ten autobus. A v tu zvedá baba berli a chce mně s ní fláknout. "Nemůžu za to, že jsem tu byl první, předcházím ponížení fláknutím berlí." Baba pěnila a prskala na všechny strany. Nakonec stihla svou zajímavou technikou používáním berlí jak běh koně i autobus a zmizala a zbyla po ní jen pára nad hrncem zlosti a vzteku.

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 20:03)

A to ti přijde vtipný? Stará paní, no nevim.

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 11:12)

35 usmrcených osob na 100000 řidičů ve věku 15 –17 let-----------------19 usmrcených osobna 100000 řidičů ve věku 18 –20 let---------------------15 usmrcených osob na 100000 řidičů ve věku 21 –24 let-----------------6 usmrcených osob na 100000 řidičů ve věku nad 65---------------(besip 2013)

info besip (Pá, 4. 12. 2020 - 11:12)

Druhou nejvyšší závažnost dopravních nehod (12,9 usmrcených osob na 1000 nehod) vykazují viníci ve věku 65 a více let

info besip (Pá, 4. 12. 2020 - 11:12)

35 usmrcených osob na 100000 řidičů ve věku15 –17 let(1. nejtragičtější kategorie)

info besip (Pá, 4. 12. 2020 - 11:12)

tato věková kategorie (15 –17 let) však vykazuje nejvyšší závažnost dopravních nehod –19,7 usmrcených osob na 1000 nehod!

BESIP (Čt, 3. 12. 2020 - 04:12)

"Nejvíce řidičů-viníků dopravních nehod je ve věku do 25 let, dále jejich počet klesá na minimum a po šedesátém roku věku opět stoupá. Podíl seniorů na počtu řidičů usmrcených při dopravních nehodách představuje 8-10 % z celkového počtu. To je vzhledem k přibližně stejnému počtu řidičů jako v kategorii „začátečníků", 18-20 let, poměrně vysoké číslo. "

Reklama

Přidat komentář