Reklama

Agresivita dnešních důchodců

Al (Ne, 19. 4. 2020 - 13:04)

Děvčata (12) nasypali učitelce výtvarky o vyučování do kávy prášky, učitelka byla hospitalizována pro nevolnost a vyšlo to najevo, jen že se tím chlubili.
----------------------------------------------------------------------
Agresivita je celkově ve společnosti na vzestupu, nejen mezi dospívajícími, ale i mezi dospělými. „Lidé jsou k sobě velmi nepřátelští. Takovou míru agresivity, s jakou se setkávám nyní mimo oblast kriminality, např. ve sporech o děti, jsem dosud nezažil,“ říká Jelen.

Podle Jiřího Jelena jde o celkovou rozvolněnost, kde si může každý dělat, co chce. Navíc jsme, a to včetně dětí, zásobováni dennodenně agresí z internetu a televize. „Dnes i pohádkový hrdina bývá často tvrdý agresor. Děti, které žijí ve své fantazii, pak takové postavy nezřídka napodobují v realitě,“ objasňuje psycholog.

Návštěvník (Ne, 19. 4. 2020 - 13:04)

Důchodců?! To jsou staří komunisti, ti by neublížili sami ani mouše, leda dohromady, pokud by byli komunisti znovu u moci disidentům vězněním.

Tramp 640 (Ne, 19. 4. 2020 - 13:04)

V trolejbusu nastupovala tak 70letá babka s holemi.Paní vedle ní jí říká:Pojďte si sednout,tady máte místo.Bábu chytla agrese,začala sprostě křičet:jděte do pr....,nebudete mi říkat,kde mám sedět.Surově zmlatila cestující holemi..

Kabrhelová (Ne, 19. 4. 2020 - 14:04)

Za to může tramvaj, důchodce elktrizuje k nekalostem, chovají se pak jak jejich vzor špinavě, Zeman je nakazil svou špinavostí.

Tramp 640 (Ne, 19. 4. 2020 - 12:04)

V trolejbusu nastupovala tak 70letá babka s holemi.Paní vedle ní jí říká:Pojďte si sednout,tady máte místo.Bábu chytla agrese,začala sprostě křičet:jděte do pr....,nebudete mi říkat,kde mám sedět.Surově zmlatila cestující holemi..

Haptor (St, 19. 2. 2020 - 17:02)

Dělám v Kauflandu, takže o chování důchodců bych mohl napsat pomalu epos. To, co předvádí v posledních pár letech prostě nemá konkurenci. Pokud vás někdo pozdraví, máte kliku. Pokud poděkuje, je to pomalu na oslavu. A to jejich předbíhání a pokřikování na personál taky nepatří do učebnice společenského chování. A jak spousta z nich smrdí, to je téma na samostatnou diskuzi. Takže dál může starší generace nadávat na tu mladší, že může za všechny problémy světa, ale když slyším někoho takhle mluvit, vybaví se mi pár scén z obchoďáku již nereaguji.

Návštěvník (St, 19. 2. 2020 - 20:02)

Všimněte si, že čím elegantněj je senior oblečený, tím je k lidem slušňejší.

Haptor (Pá, 21. 2. 2020 - 10:02)

Je to tak. Sebeúcta je taky úcta. Proto píšu, že kdejaká smradlavá bába nejenže sama nepozdraví, ale ani na pozdrav nedokáže odpovědět. A jen čumí do toho regálu s tím pojebaným masem.

Návštěvník (Ne, 19. 4. 2020 - 12:04)

Brzy budeš ještě horší panenko

VP. (Po, 16. 12. 2019 - 14:12)

Jo důchodce má vždy přednost. Mě se stalo, že jsem čekal, až vyjede auto z parkovacího místa a že tam zaparkuji. Jenže auto vyjelo, já začal couvat a šedivý dědek tam vlítnul po předu. Po mé námitce, jestli není drzý se do mě pustil, že to ani nebudu publikovat. Kdyby tam nebyli lidi a kamery, tak to je snad na propíchání kol. A to se potom všichni diví po tom nástupu drzosti, co se děje, rvačky, vybržďování a pod.

Návštěvník (So, 26. 9. 2020 - 05:09)

Ale sobce , blbce a hulváty najdeš přece ve všech věkových kategoriích , nejen mezi důchodci . Balvan zůstane balvanem pařez pařezem , vůl volem /kráva krávou / a vůbec nezáleží na věku a dosaženém vzdělání .

luci (Čt, 20. 2. 2020 - 09:02)

Ale sobce , blbce a hulváty najdeš přece ve všech věkových kategoriích , nejen mezi důchodci . Balvan zůstane balvanem pařez pařezem , vůl volem /kráva krávou / a vůbec nezáleží na věku a dosaženém vzdělání .

V. (Út, 15. 9. 2020 - 04:09)

Luci, máš pravdu stačí se rozhlídnout kolem sebe, nebo vůbec tady na doktorce radu nenajdeš.

Jarka (Pá, 9. 11. 2018 - 12:11)

U nás na vsi naštěstí máme neagresivní usměvavé důchodce. Jsem na mateřské a důchodci jsou jediní, kdo má čas se se mnou zastavit a popovídat během dne. Jinak všichni samozřejmě stále někam chvátají a čas mají až o víkednu, kdy jdou pokecat při pivu, což já moc nemusim a ani teď nemůžu. Bez důchodců by mně asi teď na vsi hráblo.

Návštěvník (So, 26. 9. 2020 - 02:09)

Pracující lid je drzý. Odmítá ztrácet čas s nějakou maminou a jejím děckem. :D

Jana (Po, 16. 12. 2019 - 14:12)

Já mám též štěstí v sousedství na usměvavé, vtipné a upovídané důchodce. Přijde mi, že generace 40-55 je nejvíc uzavřená a nekomunikativní. Mně je třicet a kamarády mám mezi svými vrtevníky a pak mezi staroušky :D

Návštěvník (Po, 16. 12. 2019 - 14:12)

Tak mě je 55 a problémy s tím nemám, záleží ovšem na druhých.

Hanys (Pá, 18. 8. 2017 - 15:08)

Hanys ty jsi chytrej jako...Tys nevěděl, že se nesmí jezdit na kole po chodníku??? Ani po přechodu pro chodce?
Tak to jsi musel být z těch řečí policajta dost překvapený.
Já toto vím, ale než dědu nechat zajet autem, které pojede rychleji než my, tak to radši ať si jede pomaloučku na chodníku. Když už ztratil soudnost a na kolo vlezl...

Taky nedávno tady u nemocnice jeden důchodce jel na kole po přechodu pro chodce a když ho mladík v audině seřval, tak se dědys vrátil, opřel si kolo o kapotu toho bouráku a začal na mladýho řvát, že on jede na přechodu, tak má přednost. Že se to nevztahuje na kolo, o tom asi nic neslyšel.
Mladej si vystoupil, jednou rukou mrsknul kolo až za chodník do škarpy a druhou si dědu podržel a jednu mu střelil. My, i ostatní jsme mladýmu zatleskali a konečně mohli jet dál.

Pouč manželku, aby na kole na chodníku nejezdila a když, tak pomalu....vždyť tě mohlo klepnout...

, (Čt, 17. 8. 2017 - 17:08)

Hanys ty jsi chytrej jako botník, jak si mohl doporučit dědovi aby jel pochodníku na kole! zrovna dneska o tom mluvil policajt ráno ve studiu, na kole se po chodníku nejezdí, to jen hlupáci si to myslí.Stojím na zastávce koukám jinam a ze zadu proletí na kole okolo mne, lehce se otře píča na kole a myslí si že je chytrá, lek jsem se že bych ji nejraději rozbil dršku - slušně napsáno, že?

já ti to prodlo (Čt, 17. 8. 2017 - 08:08)

???pokud máš dlouhé vedení.
Ten chodec byl sražen na přechodu, tak to nesrovnávej s nějakým vanglujícím cyklistou.

Reklama

Přidat komentář