Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Petr (Pá, 11. 9. 2020 - 00:09)

Tak pokračuje to do strany 55, nebo 56.

Verča (Pá, 11. 9. 2020 - 02:09)

Tak jsem si to přečetla, je to hodně emociální. A s těma svetrama to už jsem někde četla v jiné skupině. Je to opravdu neobvyklé a právě to je asi nejvzrušivější. Nedávno mi něco povídala kamarádka taky o svetrech, takže to není asi tak neobvyklá metoda na mastrubaci a sex,myslím že se tomu říká svetrová metoda,nebo tak nějak. Rozhodně to taky zkusím.

O_o (So, 12. 9. 2020 - 16:09)

Najde se to pod názvem sweater sex ale rozhodně jsou to klasičtější praktiky než popisuje Ester s propínacími svetry :-)

Verča (So, 12. 9. 2020 - 19:09)

Ahoj, to je tady někde na Doktorce

petra (So, 12. 9. 2020 - 20:09)

ano já

Petr (Pá, 11. 9. 2020 - 07:09)

Mě to právě taky hodně vzrušilo, když jsem to četl. Je to jedna z těch neobvyklostí, které miluju. Ale jejich bohatou studnicí jsou můj kamarád a jeho manželka. Podle mě není den, aby neudělali něco zvláštního. Oba milují se uspokojovat na manželčině oblečení. Ona sama svojí šťávou prý často zalévá i kytky, anebo s ní ochucuje kamarádovi jídlo, což on jí vrací tím, že se jí taky vycáká do jídla. A někdy si ta manželka nastrká trochu jídla za oblečení a v tom třeba vaří, nebo obědvá. Je to hodně vzrušující, když mi to kamarád popisuje. Anebo ona prý dělá i to, že když si koupí nějaké nové oblečení, tak se na něho udělá, a až potom si ho na sebe oblékne. A jaké neobvyklosti máte ráda Vy, jestli se mohu zeptat?

Verča (So, 12. 9. 2020 - 01:09)

Omylem jsem vám zadala mail zrušený. Pište na [email protected]

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 17:09)

To je opravdu zvláštní úchylka . Celý život se člověk učí a jak vidět stejně umře hloupý .

Xy (Pá, 11. 9. 2020 - 19:09)

Umřeš stejně ať jsi chytrý nebo hloupý. Každý má něco, určitě i ty. Neber to nějak zle.

:)))) (Pá, 11. 9. 2020 - 13:09)

:))))) ty jsi blb:)))))

Verča (Pá, 11. 9. 2020 - 12:09)

Nerada bych to tady pitvala, napište mi na mail a až budu mít více času, tak vám hned odpovím.
[email protected]

Miluš (Čt, 10. 9. 2020 - 09:09)

Žijeme se synem samy je mu dvacet pět, nemá žádnou holku a ani nemá zájem si nějakou holku najít a snad je asi ještě pořád panicem. Vím že asi od jeho patnácti let se u něho začal projevovat vůči mě oidipovský komplex, ze začátku jsem si myslela že to syna postupem času jeho dospívání přejde ale zatím se tak nestalo. Už dlouhou dobu sbírám odvahu si se synem o tom všem promluvit a vysvětlit mu že takové věci nejsou možné, ale čím je syn starší tak je pro mě daleko obtížnější s takovým rozhovorem vůbec začít a stále více lituji toho že jsem si se synem o tom nepromluvila třeba v jeho sedmnácti letech kdy by pro mě nebyl takový rozhovor se synem na toto téma tak složitý jako dnes. Prosím nepište mi rady že bych měla syna v sexu zaučit, a podobné nesmysly, ale zkuste raději poradit jak tento problém vyřešit.

Jarek (Čt, 10. 9. 2020 - 14:09)

Ahoj Miluš. Co mu třeba zaplatit eskort. Vyber mu nějakou kočku, která ho do všeho zasvětí,aby se mu otevřely i jiné pohledy na ženy, než masturbační představy o sexu s matkou.

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 11:09)

Řešit to budeš muset , protože oidipovský komplex je deviace . Pokud si na to netroufáš , možná by bylo dobré navštívit psychologa . Rozhodně to moc neodkládej a problém řeš !

Tána (St, 9. 9. 2020 - 15:09)

U nás Ukrajina je takové množno mnoho kde syn zyje s samu matku a maje sex. Ona i on hodně piju vodka patom jim nevady jim to. Ja videla jako mala devocka u susedu syn z matku maje sex a i hodno jinako se deje tak.

Petr (Út, 8. 9. 2020 - 14:09)

Když přijde můj syn opilí z práce nebo z hospody,začne dělat všude bordel a nadávat. Pak se nají dá si pár lahváčú a usne v trenkach na gauči. Dívám se na něho jak spí a jsem vzrušený. Vím že až se vzbudí budu mu moci posloužit. Má po chlastu velice pevnou erekci . Někdy mu stojí už v trenkach když spí. Svleknu se do naha , promažu si anal , kleknu si vedle gauče a čekám. Když se vzbudí nejdříve otevřu pusu aby se mohl vychcat , pak se otocim , kleknu na zem a vyspulim zadek. Vrazí mi ho tam a mrdá dokud se neudělá. Takhle je to celý týden. Když je vše v pořádku a je spokojený dovolí mi v pátek večer abych se taky udělal.

Daniel (Út, 8. 9. 2020 - 13:09)

Mám s mámou od zhruba 12 ti let, tedy od doby kdy začal můj zájem o ženy, podobné touhy. I dnes je krásná padesátka s velkým poprsí.
Velice brzy si všimla mého zájmu o její nahé tělo, často než jsem se stihl osprchovat a utřít, stála nahá v koupelně čekající na volnou sprchu. Touto dobou mi bylo okolo 15 let. Tedy i já si začal všímat máminy pozornosti k mé nahotě. Naše střídání ve sprše jsem téměř vždy absolvoval s masivní erekcí a myšlenkou jak se ji udělám na prsa, nebo kamkoliv jinam. Takové okamžiky, momenty "vzplanutí" nás provázely pěknou řadu let. Ani jeden z nás neměl tu odvahu. Teprve až v dospělosti, když si vzpomenu na její vášnivé pohledy, jiskření v očích, a další signály pro mě předtím neznáme si uvědomuji onu velikost, vážnost, vytrvalost. Postupně šel život dál, jsou však chvilky, kdy přijedu na návštěvu a jsme sami dva. Vrátí se mi touha ji svádět, vzrušení vzrůstající při každém přiblížení, a výsledkem může být jak odmítnutí tak souhlas.
Už je to pěkných pár let zpátky...
Jak to vidíte vy maminky ?
Nechat plavat ?
Vyzkoušet ?

Lucie (St, 9. 9. 2020 - 03:09)

Pokud si chcete o tom promluvit a případně nějakou radu, napište na :
[email protected]

Petr (Út, 8. 9. 2020 - 14:09)

Tak to je to samé, jako u mě. Matka vysílala nejrůznější signály a já je nevnímal. No a když jsem se konečně chytil, tak jsem zase neměl odvahu. Je to už dlouho, ale pořád si říkám, proč jsem tehdy neudělal tohle, nebo neřekl tamto.

Návštěvník (St, 9. 9. 2020 - 09:09)

Pozdě bycha honiti !

Reklama

Přidat komentář