Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Z (St, 16. 9. 2020 - 08:09)

Z

Petra (So, 12. 9. 2020 - 09:09)

Kolik má?

Návštěvník (So, 12. 9. 2020 - 11:09)

70 a pořád láduje viagru úchyle!

Lucie (So, 12. 9. 2020 - 05:09)

Naše poradna žádnou volavkou není, fungujeme prostřednictvím mailu, neboť se nikdo nemusí stydět se zeptat na intimní věci. Lze navštívit poradnu i osobně, ale s ohledem na vytíženost, je jednodušší a rychlejší psát e-mailovou poštou. [email protected]

honza (St, 4. 1. 2023 - 21:01)

psal jsem vám ale nikdo mě neodpověděl

Xa (So, 12. 9. 2020 - 04:09)

Nepište někomu na zde uvedené e-mailové adresy! Jsou to volavky!

Klarka (Pá, 11. 9. 2020 - 07:09)

Asi je jenom nadrzeny,mozna by pomohlo si pomalicku honit a po vystriku to prejde.

Petr (Čt, 10. 9. 2020 - 16:09)

Tak jsem si včera konečně přečetl téměř všechny příspěvky v diskusi a musím říct, že některé na mě velmi zapůsobily. Asi nejvíc mě zaujal příběh paní Ester, která díky něžným a láskyplným hrátkám se svým manželem a dětmi spojila celou rodinu způsobem, jaký se vidí málokdy. Fakt totiž nevím, jestli znám nějakou spořádanou rodinu, která by byla založena na úctě a respektu k druhým a kde by její členové skutečně žili spolu a ne vedle sebe, jak se to v jiných rodinách bohužel často stává. A za toto poznání a za poznání, že propínací svetry nemusí být dobré jen jako oblečení, moc děkuji. Dále tu byla Maja, která si musela projít manželským peklem až našla pravou .lásku a porozumění v náručí vlastního syna. Pak ještě vzpomínám na příspěvky Klárky, nebo paní Gábiny a Diany, jejichž zážitky se syny byly také velmi krásné. Zkrátka děkuji všem ženám, které se nebály svěřit s tím, co je dnešní společností tvrdě odsuzováno a ve skutečnosti je to jedna z nejkrásnějších a nejsilnějších věcí, které může matka se svým dítětem prožít. Kéž by vaše příspěvky dodaly odvahu dalším matkám, aby se i ony svěřily s tím, co se svými dětmi prožívají.

Verča (Pá, 11. 9. 2020 - 00:09)

Kde bych se dočetla o paní Ester a jak jste psal o těch svetrech,jsiu to zajímavá témata.

Petr (Pá, 11. 9. 2020 - 00:09)

Je to strana 50 a 51. Možná, že i 52, ale nejsem si jist. Jinak to s těmi svetry je to velmi vzrušující čtení. Mám rád neobvyklosti a tohle je moc dobré.

Petr (Pá, 11. 9. 2020 - 00:09)

Tak pokračuje to do strany 55, nebo 56.

Verča (Pá, 11. 9. 2020 - 02:09)

Tak jsem si to přečetla, je to hodně emociální. A s těma svetrama to už jsem někde četla v jiné skupině. Je to opravdu neobvyklé a právě to je asi nejvzrušivější. Nedávno mi něco povídala kamarádka taky o svetrech, takže to není asi tak neobvyklá metoda na mastrubaci a sex,myslím že se tomu říká svetrová metoda,nebo tak nějak. Rozhodně to taky zkusím.

O_o (So, 12. 9. 2020 - 16:09)

Najde se to pod názvem sweater sex ale rozhodně jsou to klasičtější praktiky než popisuje Ester s propínacími svetry :-)

Verča (So, 12. 9. 2020 - 19:09)

Ahoj, to je tady někde na Doktorce

petra (So, 12. 9. 2020 - 20:09)

ano já

Petr (Pá, 11. 9. 2020 - 07:09)

Mě to právě taky hodně vzrušilo, když jsem to četl. Je to jedna z těch neobvyklostí, které miluju. Ale jejich bohatou studnicí jsou můj kamarád a jeho manželka. Podle mě není den, aby neudělali něco zvláštního. Oba milují se uspokojovat na manželčině oblečení. Ona sama svojí šťávou prý často zalévá i kytky, anebo s ní ochucuje kamarádovi jídlo, což on jí vrací tím, že se jí taky vycáká do jídla. A někdy si ta manželka nastrká trochu jídla za oblečení a v tom třeba vaří, nebo obědvá. Je to hodně vzrušující, když mi to kamarád popisuje. Anebo ona prý dělá i to, že když si koupí nějaké nové oblečení, tak se na něho udělá, a až potom si ho na sebe oblékne. A jaké neobvyklosti máte ráda Vy, jestli se mohu zeptat?

Verča (So, 12. 9. 2020 - 01:09)

Omylem jsem vám zadala mail zrušený. Pište na [email protected]

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 17:09)

To je opravdu zvláštní úchylka . Celý život se člověk učí a jak vidět stejně umře hloupý .

Xy (Pá, 11. 9. 2020 - 19:09)

Umřeš stejně ať jsi chytrý nebo hloupý. Každý má něco, určitě i ty. Neber to nějak zle.

:)))) (Pá, 11. 9. 2020 - 13:09)

:))))) ty jsi blb:)))))

Reklama

Přidat komentář