Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jirka (So, 25. 4. 2020 - 18:04)

Multinicku Pablo sem chodí už spoustu let, je to Jehovista. Nemám v úmyslu se za někoho vydávat, jako to děláš ty, kor za SJ. Že tě baví takhle se veřejně shazovat. Jsi zoufalec.

tohle jsi psal (So, 25. 4. 2020 - 18:04)

"Jirka (anonym)
Mě by taky zajímala vražedkyně, kdyby byla nějak atraktivní podle mého vkusu. Ale asi bych si držel odstup. V rámci bezpečnosti bych s ní mohl udržovat tak maximálně platonický vztah a veškerou komunikaci tak telefonickou nebo korespondenční cestou.
10. Duben 2020 - 1:41 "

Jirka (So, 25. 4. 2020 - 18:04)

Ok, ale kde píšu, že bych na ní vlezl? Myslím, že všechno, co jsem napsal, pochopí každý heterosexuál. Ty jak vidno ne. Takže buďto jsi natvrdlej, nebo jsi homosexuál, anebo jsi žena.

máš potřebu (So, 25. 4. 2020 - 17:04)

Ovšem ty máš potřebu na takovou vražedkyni vlézt a přitahuje tě sexuálně, to jsi zde psal a to už je jiná :)

Jirka (So, 25. 4. 2020 - 17:04)

Nic podobného jsem nepsal, takže si opět vymýšlíš.

máš potřebu (So, 25. 4. 2020 - 17:04)

měnit nicky, JIrko, protože se děláš zajímavým. To samé naše milé Rakato

Jirka (So, 25. 4. 2020 - 17:04)

Právě tím vymýšlením se děláš zajímavým, protože asi jinak zajímavý nejsi. Můžeš mi nebo komukoliv klidně podsouvat svoje názory, každý pozná jak to je. Ty ale stálý nick mít nemůžeš, poněvadž se stydíš za svoje komentáře, ty metryksy.

Jirka (So, 25. 4. 2020 - 16:04)

Že ty budeš ten samej člověk, co tu nedávno otravoval jakou dobu s tím péčkem? Teď zase budeš obtěžovat s Rodriguezem. Jinak Pablo je Pablo a já jsem Jirka. Proč si myslíš, že by jiní lidi měli potřebu měnit nicky jako ty? Nesuď druhé podle sebe, nejsou stejní jako ty. Nemusejí se noname schovávat a měnit přezdívky. Nestydí se za to co píšou, jako ty.

Rodrigéz (So, 25. 4. 2020 - 15:04)

Tak vidíš a neotravuj, nemohu za to, že jsem tě opravil, že místo "mi" jsi měl napsat "my", to je hrubka, překlad jména podle výslovnosti hrubka není - napsat "mi" místo "my" je hrubka, Jirko, i když to napíšeš pod jiným jménem :) ahojky a zatím :))))) - běž si hrát s vražedkyněmi, ty "křesťane", tak ahojky, tady mě to nudí :)

Jirka (So, 25. 4. 2020 - 17:04)

Nevím co máš pořád s nějakými vražedkyněmi a proč dáváš křesťana v mém případě do uvozovek. Křesťan neodsuzuje nikoho, tedy ani takové lidi, kteří se dopustili vraždy, a je jedno jestli šlo o ženy nebo muže. Ani tebe neodsuzují křesťané za to, že píšeš jednu hloupost za druhou. A už vůbec ne za to, že nechápeš, co to křesťan vůbec znamená. Ale čeho jsem si všimnul, že bez internetu jsi jako bez hlavy, neumíš nic než papouškovat z vyhledaných článků na netu.

Rodrigéz (So, 25. 4. 2020 - 15:04)

Tak vidíš a neotravuj, nemohu za to, že jsem tě opravil, že místo "mi" jsi měl napsat "my", to je hrubka, překlad jména podle výslovnosti hrubka není - napsat "mi" místo "my" je hrubka, Jirko, i když to napíšeš pod jiným jménem :) ahojky a zatím :)))))

Rodrigéz (So, 25. 4. 2020 - 15:04)

Tak vidíš a neotravuje, nemohu za to, že jsem tě opravil, že místo "mi" jsi měl napsat "my", to je hrubka, překlad jména podle výslovnosti hrubka není

Rodrigéz (So, 25. 4. 2020 - 15:04)

Zeleny Rodrigéz - Restaurace – Bratislava
$$ - $$$, Evropská, Východoevropská, Středoevropská

Rodrigéz (So, 25. 4. 2020 - 15:04)

V ČR a SR se to tak dělává s jmény: viz. tato restaura: ht--tps://www.tripadvisor.cz/Restaurant_Review-g274924-d5567615-Reviews-Zeleny_Rodrigez-Bratislava_Bratislava_Region.html

Rodrigéz (So, 25. 4. 2020 - 15:04)

Ne, navíc proč bych tam dál to e- s čárkou? Já přeci vim, že španělé nemají stejnou výslovnost jako my. Takže Rodrigéz je jasně české.

Rakato (So, 25. 4. 2020 - 13:04)

S tím hasičem si mě nasral hajzle, mluvíš o mym bráchovi? Mluv ty kripe!

Rakato (So, 25. 4. 2020 - 12:04)

Bože ten Mulťák je ale vůl, tohle napsal na osacr, ani jeden bod není pravdivý: 1) Nejsem relativista nebo ne čistý, i když jsem agnostik, to k morálce…

2) Je zde více “svatých” textů a nevím jak si ověřit který je ten pravý (jestli vůbec nějaký), rozumově to nikdo nedokázal (o nikom tedy nevím co jsem se setkal a hledal jsem a hledám stále) a pocitově nic víc k jedné z těch mnoha knih necítím, byť lepší jsou ty knihy, které nehlásají tolik nenávisti. Z tohoto pohledu je z velkých náboženství nejhorší korán, pak bible a pak ostatní. Ale může to být matrix třebas. Ani částečně to nikdo nedokázal tak, aby to by bylo na úrovni dosti “exaktní”, byť stejně hodně nejisté, jako ostatní vědecké teorie. Takže ani subjektivně se nemam čeho chytit, o objektivitě raději ani nemluvím. Takže dávat za to tresty věčného mučení je hrůza.

3) Svou morálku odvozuji od rozumu (absolutní klasická logika či část z ní, která je absolutně dokazatelná) a pak od většinou nejisté empírie a jsou v tom i pocity a intuice, co bych lhal. Je v tom i ten absolutní prvek. Což u bible atd. postrádám v základu. Navíc nevím, proč by i bůh jako stvořitel člověka měl mít správnou morálku, logika funguje nezávisle na bohu, i kdyby nebyl, klasická logika je. I bez ohledu na možný matrix atd.

4) Věčně někoho trápit nemá smysl ani kdyby udělal sebehorší věc, když ho můžete uspat nebo něco, navíc není jasné, co je a není hřích, stačí když se bude člověk chovat podle bible dobře, ale nevěřit na Ježíše, i když o něm četl a četl bibli? I pak půjde do pekla? Proč dávat někomu věčný trest za omezené a časově krátké hříchy z pohledu věčnosti? Navíc když není jasné co je a není hřích, protože “svatých” knih je víc a viz. bod 2.

5) Také nechápu v čem byla ta “oběť boha”, když obětoval sám sebe a byl nesmrtelný. Navíc asi netrpěl víc než nevěřící hasič co zachránil vraha z hořícího domu a pak trpěl roky na popáleniny

Rakato (So, 25. 4. 2020 - 12:04)

Zase si tu hraju pod jménem Pohoda a Pravá pohoda na zajímavého, ale zajímavý nejsem

Rodrigéz (So, 25. 4. 2020 - 12:04)

Mohl jsem to myslet jak se to čte, ne píše...

Jirka (So, 25. 4. 2020 - 13:04)

To zrovna. Spíš jsi to napsal, protože nevíš jak se to píše. A vůbec, proč si myslíš, že se to čte právě takhle?

Reklama

Přidat komentář