Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Z (Út, 29. 9. 2020 - 19:09)

To jsem opět nepsal já. :-D

Z (Út, 29. 9. 2020 - 19:09)

Kjaro - mohla bys ze mě vymítat ducha zákonictví, kterým trpím. A ženu jsem nikdy neměl, proto vidím všude homosexuály. Ty jsi žena, mohla bys mě zbavit toho panického strachu z žen, kterým trpím?

Z (Út, 29. 9. 2020 - 19:09)

To jsem opět nepsal já. :-D

Z (Út, 29. 9. 2020 - 19:09)

"Vlci občas doplní svou stravu i ovocem, například hroznovým vínem nebo jablky. V jídle jsou velmi přizpůsobiví"
https://cs.wikipedia.org/wiki/Vlk_obecn%C3%BD ---------------------------------

"Biologickým zařazením je pes masožravec. Tomu odpovídají i jeho zuby. I délka jeho střev je stejná jako u vlka."
https://vse-o-krmivech.cz/krmivo-pro-psy/pruvodce-krmenim/je-pes-masozravec-nebo-vsezravec -----------------------------------

"V trusu vlků byl identifikován i rostlinný materiál – tráva, ovoce (borůvky, jahody, maliny, jablka a další), bobule, ořechy."

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 19:09)

To jsem opět nepsal já. Teď jsem mu něco hodil, tak snad dá chvilku pokoj. :-D

Z (Út, 29. 9. 2020 - 19:09)

Ano, souhlasím, všichni jsou homosexuál. Já Z jsem největší homosexuál, už jen písmeno Z je symbol homosexuálů a preferované písmeno homosexuálů. To jsem si nevybral náhodně.

Z (Út, 29. 9. 2020 - 19:09)

Já sám jsem homosexuál. Proto jsem si vybral jako náboženství křesťanství. Skoro vůbec v něm nejsou ženy. Jen samí muži, a to mi vyhovuje. Ježíš taky neměl holku, ale měl 12 kluků, s kterými chodil. Nejmladší Jan mu lehával na hrudi. Pavel z Tarsu taky neměl ženu. Dokonce psal, že kdyby mohl lidem doporučit, tak by doporučil, aby zůstali jako on, tedy bez ženy. Křesťanské nebe - to jsou jen samí chlapi. Jehova otec, syn a duch sv. Tři chlapi v chalupě. Já sám jsem ženu nikdy neměl. Návštěvník ženu měl, já ne. Já se žen přímo bojím. Proto jsem pobožný.

Z (Út, 29. 9. 2020 - 19:09)

To jsem nepsal já. To psal ten homosexuál.

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 19:09)

Všichni jsou homosexuál. Všude jsou homosexuálové. Jsou schovaní i v mé ledničce. Ta je taky homosexuální. I můj počítač je homosexuál.

Pro jehov. blba (Út, 29. 9. 2020 - 18:09)

A vyšší inteligence, která se vyvinula u bílé (europoidní rasy) taky není pouze výhoda, ale nese to s sebou i nevýhody. Byli to bílí lidé, kteří vymysleli atomové zbraně. Kdyby tady na této planetě žili o 20 - 30b hloupější negroidi, tak by svět nikdy nebyl ohrožen nukleární válkou. Možná by byl svět i lepší. Takže nejde ani říct, že velikost mozku nebo vysoká inteligence je evoluční výhoda. V případě, že povede k sebezničení, je to spíše nevýhoda. Možná se se lidi zničí, pak se z primátů opět vyvine něco, ale už ne se schopností produkovat jaderné zbraně. Třebas inteligence neroste donekonečna, ale pak se snižuje, aby se zachoval život. Možností je spousta. Příroda má sebezáchovné mechanismy. Drtivou většinu historie této planety tady byli živočichové s nižší inteligencí, třebas veleještěři a příroda prosperovala. Nejde ani říct, že by člověk byl nějaký nejvyšší level života. Není. Želva žije 2 - 3 déle než člověk, orel vidí 10x lépe než člověk, gepard běhá 8x rychleji než člověk, slon je 80x silnější než člověk.

Pro jehov. blba (Út, 29. 9. 2020 - 18:09)

A že je pes pomalejší o něco než vlk nebo že má o něco menší mozek, není devoluce, jak tu psal ten jehovistický debil. Jeho mozek některé struktury už nepotřeboval, tak je vypustil. Naši předkové byli lovci. Původně se lidi živili lovem, tak jako domorodé kmeny dodnes. Naši předkové lépe běhali. Podobně jako černoši stále lépe běhají dodnes. Stačí se podívat na olympiádu nebo mistrovství světa v běhu, zejména sprintu. Na 7 černochů je jeden bílý. Jsou tam skoro samí negroidi. Proč? Protože bílá rasa se spíše věnovala zemědělství. Zemědělec už nepotřebuje tak rychle běhat, jako lovec. Ale to není devoluce, jak tu popisuje ten debil jehovista. To, že se některé schopnosti ztrácejí je taky přírodní proces. Nejde to zesměšňovat, jak to dělá on. Prostě příroda některé schopnosti vypouští, nebo snižuje, když už nejsou potřeba.

je to tak (Út, 29. 9. 2020 - 18:09)

Je vidět. že ty rozdíly mezi psem a vlkem jsou už dost patrné a nejde je popřít. Ale příroda nepracuje jako jukebox hned na objednávku, že vypadne okamžitě nový druh. Jak si představuje ten jehovistický hňup. Jde to pomalu a jsou to postupné změny. Krůček po krůčku, generace za generací. Organismy se mění, vyvíjejí pod adaptačním tlakem. Nemusíme tomu říkat evoluce. Mně je jedno, jak se tomu bude říkat. Klidně třebas přírodní změny. Příroda je plastická. To vidí každý normální člověk kromě toho jehovistického debila.

Pro jehov. blba (Út, 29. 9. 2020 - 18:09)

Obecné rozdíly
Vlci nosí ocas volně svěšený dolů, zatímco psi většinou nosí ocas zdvižený.
Psí ocas bývá často zakroucený.
Psi nemají ocasní pachovou žlázu.
Vlci se páří pouze jednou do roka, zatímco většina psů dvakrát.
Psi mají větší počet štěňat v jednom vrhu. U velkých plemen psů není 12 štěňat výjimkou.
Čenich většiny psů je kratší než čenich vlků.
Vlk má odlišnou tvář díky dlouhým chlupům pod ušima, které rostou směrem dolů a ven.
Pes má oproti stejně velkému vlku až o 30 % menší hmotnost mozku.
Vlk je pouze masožravec, jeho trávicí trakt je tudíž kratší než u psa, který je všežravcem.

Pohyb
Stopa vlka a psa
Obr. 1 - Stopa vlka a psa
Psa od vlka odlišíte již podle způsobu pohybu. Nejpatrnější je to při běhu - vlk ladně pluje vzduchem, zatímco pes se jím těžkopádně "prodírá".
Při chůzi vlk vždy klade zadní tlapu přesně do stopy tlapy přední. Všechny jeho stopy jsou v jedné linii - vlk čáruje (viz. obr. 1). Naproti tomu pes většinou klade zadní tlapy mezi stopy předních. Styl pohybu psa je však velmi závislý na jeho tělesné stavbě.
Vlk se snaží maximálně šetřit energií - jeho stopa je rovná s minimem zatáček, zatímco pes často odbíhá od přímého směru. Vlk také často chodí po vrstevnici.
Stopa vlka je delší a užší než stopa stejně velkého psa.

Lebka
Vlčí lebka - vnější úhel
Obr. 2 - Vlčí lebka: vnější úhel
Nejlepším způsobem jakým lze odlišit vlka a psa jsou charakteristiky lebky. Tyto rozdíly poprvé popsal N. A. Iljin, který studoval genetiku psů a vlků.
Jedním z nejvýraznějších rozdílů je velikost vnějšího úhlu, což je úhel mezi linií určenou horním a spodním okrajem očního důlku a linií určenou horním okrajem lebky (viz. obr. 2). U vlků je tento úhel velký 40 – 45 stupňů, zatímco u psů je to 53 – 60 stupňů.
Další rozdíl je ve velikosti a tvaru vydutých částí lebky ve kterých jsou umístěny sluchové orgány a které se nachází na spodině lebeční za jamkou čelistního kloubu. U vlků a kojotů je tento výstupek velký, vypouklý a téměř kulovitý, zatímco u psů je menší, stlačený a mírně zkroucený.

jehovista lže (Út, 29. 9. 2020 - 18:09)

"Vlk je pouze masožravec, jeho trávicí trakt je tudíž kratší než u psa, který je všežravcem.
Většina vlků má klešťový skus, zatímco většina plemen psů má skus nůžkový."
http://www.vlci.info/anatomie/rozdily-pes-vlk/

jehovista lže (Út, 29. 9. 2020 - 17:09)

Takže je jasné, že psí "kulometný štěkot" je produktem tisíce let trvající evoluce. To se nestane ze dne na den ta změna, jak si ten jehovistický blbeček myslí.

jehovista lže (Út, 29. 9. 2020 - 17:09)

Vlci mají také předpoklady začít štěkat víc, stačí k tomu imitace. Když polodivocí vlci byli umístěni do výběhu vedle výběhu psího a pozorovali, jak psi štěkají na kolemjdoucí lidi, začali se brzy chovat stejně. I tak zněl ale jejich štěkot trochu jinak, spíše jednotlivá zaštěknutí s přestávkami, nikoliv souvislá řada zvuků připomínající kulomet.
https://www.scienceworld.cz/biologie/evoluce-psiho-stekotu-6157/

lže jehovista (Út, 29. 9. 2020 - 17:09)

Jehovista lže. Cituji: "Vlci štěkají málokdy a většinou to bývá jen tiché "haf". Neštěkají tedy souvisle jako psi."
http://www.vlci.info/anatomie/komunikace/

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 17:09)

Darwinista = lhář a podvodník.

Kjara (Út, 29. 9. 2020 - 17:09)

Návštěvníku, odpovíš i mně ?!

Kjara (Út, 29. 9. 2020 - 17:09)

Návštěvníku, odvážíš se odpovědět i mně ?!

Napsala jsem toto:

Není zapotřebí nadávat na Bibli, ani na Krista ! Jsou tady je fanatičtí vykladači Bible, kteří budou zachráněni z toho, že to jediní vidí nejpřesněji a nejlíp. V tom má Bible pravdu taky, že pýcha předchází pád. Takže tihle pyšní vykladači nejsou schopní pochopit, že Bible není biologická kniha a že popis stvoření zvířat i člověka je napsán velmi obrysově. Evoluce opravdu nic nevytvořila, ani nevyvinula, existuje ale schopnost organismů se adaptovat, přizpůsobovat změnám a to někdy hodně vydatně. Takže svědku Jehovy, myslím že toto nemůžeš popřít ! Nikde v Bibli není napsáno, že Bůh tuto schopnost do živých organismů nevložil ! Když tak cituj Písmo !

Reklama

Přidat komentář