Reklama

Proč lidem vadí nevěra jejich partnera?

Ignacius R. (So, 24. 11. 2007 - 13:11)

Co to? Šálí mě snad zrak? Nazýváš mnou založenou Stranu Božího nároku "sektou"? Nechal bych tě zbičovat do bezvědomí! Bohužel,nyní nemám patřičných pravomocí... :-(

Hm (So, 24. 11. 2007 - 12:11)

Ignacie! Ženeš prudit někam jinam?! Jestli Ti vaginismus nevoní, tak se dej na mužský ( jestli už se tak nestalo) a už to nemusíš řešit.Stejně mi zaváníš nějakou sektou....Dala bych rákoskou přes prsty tomu, kdo Tě připojil k internetu, a Tobě bych tou rákoskou dala po hubě za to, co tady bliješ za věci...HUŠ!

Ignacius R. (So, 24. 11. 2007 - 11:11)

Nejen zde,na Doktorka.cz,ale i v prakticky všech ostatních médiích na člověka všude křičí do očí bijící ženský vaginocentrismus, tedy omezení veškerého myšlení a soustředění na jediný subjekt, kterým je autorčina vagina. Neomalené považování vlastní vaginy za střed vesmíru a za jediné téma hodné diskuse je zároveň u žen příčinou jejich otupělosti postavené na směsi naprosté absence empatie spolu s bezohledností, egoistickou nezodpovědností a omezeným intelektem. Všimněme si, na jaká témata ženy píšou zpovědi: Samé hormon.antikoncepce, klitorisy,orgasmy,nevěry,či jiné,rozličné nestoudnosti. Zatímco muži píší na internet inteligentní příspěvky v rozsahu nepřeberného množství zajímavých témat (počínaje filosofií, přes morálku, zodpovědnost, zákony až po vědu a techniku), předmětem ženského zájmu je jen zcela výjimečně něco jiného než vlastní hladová vagina a její uspokojování.Lze se pak divit, že je ženám právem upírána rovnoprávnost? Lze poté odmítat prohlašování žen za pouhý nástroj k uspokojování sexuálních potřeb muže a plození dětí? Osobně se domnívám, že nikoliv - naopak, ženský vaginocentrismus je důkazem toho, že ženy ve skutečnosti ničím jiným být ani nemohou.Jímá mě podezření.že není naděje,že se vše obrátí k lepšímu... "IGNACIUS R.-meč pravdy. http://www.lide.cz/pracujici.mladenec

Návštěvník (So, 24. 11. 2007 - 08:11)

Nikdy jsem nezarlila, davala jsem partnerum volnost tak velkou, jakou jsem chtela i ja sama. Presto jsem v poslednim vztahu zacala strasne zarlit, najednou se to ve me objevilo, nedokazala jsem to prekonat. Zrejme jsem ho chtela prilis vlastnit. Uz spolu nejsme a ja jsem rada, protoze uz toho na me bylo moc, ale ten pocit, ze i ja dokazu k zblazneni zarlit, me naprosto ubiji...

pribina (So, 24. 11. 2007 - 08:11)

Tvůj příspěvek je zvláštní,ale je v něm hluboká pravda.

Hm (Pá, 23. 11. 2007 - 18:11)

Souhlasím s prvním příspěvkem "Naturala", moralisté ať si remcají...Nabídla jsem manželovi, ať si najde milenku, pokud se mu zdá, že se milujeme ne tak často, jak by si přál...mě to tak vyhovuje a jestli chce víc, ať si najde nějakou, která mu vyhoví. Žárlivost lásku zabije. Neexistuje žádná "zdravá" žárlivost. Čím delší pomyslné vodítko tomu druhému necháte, tím spíš nezatouží po nevěře...Už pár let mému říkám "najdi si ženskou"...i když se milujeme někdy dvakrát za měsíc, někdy dvakrát za 4 měsíce, říká, že jinou nechce....čím více budete kontrolovat a zakazovat, tím spíš vám ten druhý uteče k někomu jinému...

styl (Pá, 23. 11. 2007 - 13:11)

Pročetl jsem si pořádně diskusi. Nechci se do ní zapojit, jen řeknu stručně svůj názor - zážitek:Ve 20ti jsem miloval holku, šíleně, dozvěděl jsem se, že mi byla nevěrná, dopadlo to tak, že se u mě vyvinula snad až chorobná žárlivost, rozešli jsme se, pak jsem se postupně dozvídal, jak mi byla nevěrná i jindy a navíc jsem ji i sledoval dál (nemyslím doslova, ale vždy jsem se něco dozvěděl) jak si užívá. Ještě několik let mě to strašně zraňovalo. Pak jsem si řekl a dost, už nikdy žárlit nebudu (nebylo to tak jednoduché jak se zdá). Pak jsem si našel holku - ženu, se kterou mám dvě krásný děti. Zvláštní, ale žárlivost byla pryč a po několika letech manželství se to dokonce obrátilo až v kandaulistické představy (zatím nerealizované). Teď je mi 40 a myslím, že bych nežárlil (opakuji, nestalo se to, takže neříkám na 100% že bych nežárlil). Asi je to následek mé výchovy doma - vztah syn matka (velmi špatný dodnes) a právě ten zážitek s mou bejvalkou).Jo a bonbónek nakonec: bejvalka se přestěhovala kousek ode mě, vzala si chlapa o generaci staršího, bohatýho a prý je tlustá (já ji ještě neviděl a netoužím po tom). Co je průser, žárlí na ni ta moje.Opravdu to neberte jako komentář vaší diskuse, prostě mi celá ta storry při čtení vašich názoru naskočila.

Pete.Pite (Čt, 22. 11. 2007 - 12:11)

No jo no vydím, že si jedla chytrou kaši. Každý člověk je nějaký a je to každého věc jak si to zařídí, ale nechápu proč od žárlivců ruce pryč. Mě to příjde zcela normální když někoho miluju tak mi není jedno jestli se vyspí s někým jiným protože to je jeho touha? To je trochu ujeté a sobecké.

Jana (So, 31. 3. 2007 - 10:03)

Carrie, máš pravdu, žárlivost jde ruku v ruce s podezřením, že už nejsem JEHO JEDINÁ!!Kdyby nebyla příčina, nebyla by žárlivost.

Alík (So, 31. 3. 2007 - 09:03)

Žárlivost je rozsvícená lampička lásky. :-) Pokud doopravdy milujeme,tak je pochopitelné,že se o toho druhého bojíme a chceme být s ním,ale měla by to být žárlivost "zdravá". Jestliže to přeroste v hlídání,kontrolu pošty,sms a neopodstatnělé napadání,pak je to nemoc a s takovým člověkem se žít nedá.Ale to myslím není dané téma.Mně by nevěra vadila z obavy pohlavních chorob. Byla by to zklamaná důvěra.A možná bych hledala příčinu u sebe a uzavřela se.Nesnesla bych pomyšlení,že před chvílí slezl z jiné.Asi bych se ho štítila.

Návštěvník (So, 31. 3. 2007 - 02:03)

Plantáš nesmysly anonymko. Řiď se i instinktem a ne jen tím, co Ti poví Tvůj kluk. To je ještě horší ... Jinak zdravá žárlivost není nic zlého, ale možná spíš i přirozené jednání, ne sobectví. Přesto že nejsem vyloženě žárlivec a sobec, tak pro partnerku bych i tak zabil ...

Návštěvník (So, 31. 3. 2007 - 00:03)

Hm taky se pridam k prispevky prvniho cloveka v diskuzi. Ocividne jsi inteligentni clovek a mas to v hlave srovnane. Mas pravdu,vetsina lidi je jako deti a chtej si chranit partnera jako hracku nebo majetek. To ja bych nesnesla. Muj pritel mne naucil, ze zarlivost absolutne nema cenu. Ze jsem pro nej dulezita, jaka jsem, a ne moje ego. Ja bych si dneska se zarlivym klukem nikdy nezacala. Zarlivec je schopnej zabit, je to velkej sobec, a vse dela z lasky k sobe samozrejme, ne k partnerovi. Takze pozor, od zarlivcu pryc!

carrie (Pá, 30. 3. 2007 - 15:03)

Reaguju na zcela první příspěvek této diskuse...když se nad tím člověk zamyslí, je pravda, že žárlivost vlastně vychází jen z majetnickosti a podobně. Názor, že je důležité splnit to, po čem partner/ka touží a nezáleží na tom, zda je předmětem oné touhy např. nový kabát nebo sex s jiným člověkem je zajímavý a čistě rozumový. Ovšem já takto daleko nedospěju nikdy. Nejsem histerka, ale nevěra by mě velmi zasáhla...chci být prostě jeho jediná...

Rob (Pá, 30. 3. 2007 - 15:03)

Aleno, moralni pravidla nekdo stanovil - a jsou spravna? Rikas "prokrista" - ano, prokrista se uz napachala spousta svinstev, vcetne valek a vrazd - a zjevne to tem moralnim a etickym pravidlum nevadilo. Promin, radeji se budu ridit svym usudkem, nez takovymi pochybnymi moralnimi pravidly (ktere vzinkly prokrista nebo z nejakeho jineho smysleneho duvodu).

Alena (Pá, 30. 3. 2007 - 15:03)

Proc? Proc? pretoze este stale existuju urcite moralne a eticke pravidla.. Preco potom nezabijeme niekoho kto nas nastval, nevykradneme banku ked prave nemame peniaze, nezbijeme rodicov, pretoze s nami nesuhlasia...Ved sme ludia prekrista. kedysi niekto mudrz povedal "Clovek, to znie hrdo..." Ale ako citam tieto nazory a vlastne ako vidim kam sa ubera tento svet, clovek je najvacsie hovado na planete.

Alena (Pá, 30. 3. 2007 - 15:03)

Proc? Proc? pretoze este stale existuju urcite moralne a eticke pravidla.. Preco potom nezabijeme niekoho kto nas nastval, nevykradneme banku ked prave nemame peniaze, nezbijeme rodicov, pretoze s nami nesuhlasia...Ved sme ludia prekrista. kedysi niekto mudrz povedal "Clovek, to znie hrdo..." Ale ako citam tieto nazory a vlastne ako vidim kam sa ubera tento svet, clovek je najvacsie hovado na planete.

Alena (Pá, 30. 3. 2007 - 15:03)

Proc? Proc? pretoze este stale existuju urcite moralne a eticke pravidla.. Preco potom nezabijeme niekoho kto nas nastval, nevykradneme banku ked prave nemame peniaze, nezbijeme rodicov, pretoze s nami nesuhlasia...Ved sme ludia prekrista. kedysi niekto mudrz povedal "Clovek, to znie hrdo..." Ale ako citam tieto nazory a vlastne ako vidim kam sa ubera tento svet, clovek je najvacsie hovado na planete.

Návštěvník (Čt, 29. 3. 2007 - 23:03)

o lásce ano o důvěře taky

__utma=22592180 (Čt, 29. 3. 2007 - 23:03)

A o čem je život Patriku.O důvěře a lásce.Je mi tě líto.

Patrik (Čt, 29. 3. 2007 - 23:03)

...nevěra, co to je nevěra? Život přeci není o věrnosti, nebo o nevěře. Nevěra není neštěstí v životě.

Reklama

Přidat komentář