Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Jitule (Ne, 23. 8. 2020 - 20:08)

Na dovolené a ještě kde je hodně lidí, tak to je naprostá katastrofa. Kdo to zažil, tak může jen potvrdit

Patrik (Ne, 23. 8. 2020 - 08:08)

Tak to ti nezávidím a nejsi v tom sama. Přítelkyně měla podobnou nehodu, ale na dovolené a navíc v bikinách

Patrik (Ne, 23. 8. 2020 - 08:08)

Tak to ti nezávidím a nejsi v tom sama. Přítelkyně měla podobnou nehodu, ale na dovolené a navíc v bikinách

Patrik (Ne, 23. 8. 2020 - 08:08)

Tak to ti nezávidím a nejsi v tom sama. Přítelkyně měla podobnou nehodu, ale na dovolené a navíc v bikinách

Erna (Ne, 23. 8. 2020 - 07:08)

Své zážitky mám v tomto duchu také a během života se mi to stalo již parkrát, ale nejhorší zážitek byl v době mého učení za minulé éry. Byla jsem již ve třetím ročníku na učilišti švadlena-krejčová a musela denně dojíždět do učňáku asi 10 km z místa bydliště. Měli jsme tam i stravování a to se mi jednou stalo osudné. Bylo to již cestou domu a asi 2 km od místa vystupování začalo škrundat a bolet v břiše. Ten den jsme měli tělovýchovu a tak jsem již z domova měla na sobě cvičební trenýrky. Bylo mi jasné, že mi něco z jídla nesedlo a teď se to naplno začalo naplňovat. Poslední úsek a minuty jízdy byly docela utrpení a já byla ráda, že autobus konečně zastavil a já mohla vystoupit také. Potíž byla, že jsem měla na sobě sukni, ale naštěstí delší, což byla výhoda neboť po výstupu a ujití z místa výstupu se mi vše navalilo do gatí. Lidi naštěstí v mém okruhu nešli a byla jsem již stranou od nejbližších obydlí a tak doufala jsem, že to stihnu někam do porostu a ulevím si tak, ale nevyšlo mi to a jen jsem cítila tíhu a jak se mi to všude maže jen. S námahou jsem došla domů jestli se to dalo nazvat chůzi a štěstím bylo, že nebyl nikdo doma, takže jsem se mohla dát do pořádku a sukni s trenýrkama vyprat a dát sušit. Po návratu do školy další den jsem se dozvěděla, že střevní potíže mělo více holek ze třídy, ale já byla jediná s nadílkou v gatích.

Karel (St, 19. 8. 2020 - 06:08)

Chtělo se mně hodně na velkou poblíž nádraží. Tak jsem tam zašel na veřejné záchody, ale platilo se tam a já jsem neměl peníze. Řekl jsem té paní které se platilo že se mně chce hodně, už to nemůžu vydržet a že nemám peníze, jestli bych mohl jít zadarmo. Paní řekla že zadarmo mně tam nepustí, že když to nemohu vydržet že to můžu pustit do kalhot. Tak jsem se tam před ní posral a odešel jsem.

Návštěvník (So, 15. 8. 2020 - 21:08)

Byl jsem s přítelkyní venku a ji se chtělo kakat. Nejdřív jsem ji řekl ať stlačí půlky a že budeme doma brzo ať to vydrží. Ale po 5 nebo 10 minutách mě prosila ať někde zastavíme že už to nevydrží a že má asi průjem. Já ji řekl že ať stlacuje půlky a že ať si dá ruce mezi půlky a ať myslí na něco jiného. Později ji tekly slzy z očí a zakricela: UZ TO LEZE!!! Já jí chytl a držel ji prdelku. Ale u výtahů to nezvládla a řekla: UŽ KADÍM!! Já jí sundal kraťasy, nastavil ruku a holt se mi vykadila do ruky.

Štěpán (So, 15. 8. 2020 - 21:08)

Posral jsem se v hospodě. Tak jsem tam zašel na záchod, sundal jsem si kalhoty, posraný slipy jsem hodil na zem za mísu a zase jsem si oblékl kalhoty. Byly taky trochu posraný ale ne moc. Pak jsem zaplatil útratu a šel jsem domů. Po cestě jsem se ještě pochcal. Manželka taky chlastá tak ji to nevadí.

Návštěvník (St, 12. 8. 2020 - 14:08)

https://pocuravanieapokakavanie.blogspot.com/
videa a poviedky na tuto temu. Rad podebatim, pripadne dam online pribeh so zenou. [email protected]

Lukáš (Po, 10. 8. 2020 - 10:08)

Jo a ještě těm chytrolínům ,co říkají že dospělému člověku se to stát nemůže.
Chtěl bych je vidět,co by dělali kdyby měli průjem a v nejbližší blízkosti nebylo WC . Já jsem s ním loni marodil a kdybych nebyl doma a neměl to na záchod pár kroků ,tak bych se určitě podělal.To bych je fakt chtěl vidět .

Lukáš (So, 8. 8. 2020 - 20:08)

Málem včera ,ale dopadlo to dobře.Proc to sem vůbec píšu ,že .

Martin (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

Také přispěji jedním reálným příspěvkem. Před pár lety, netuším, který rok. V autobuse jedna důchodkyně v nejmenovaném městě nemohla vydržet, tak raději vystoupila z autobusu. V plném autobuse jsme se drželi u druhých dveří. Kamarád, který stál vedle mě, mi psal nějakou tu zprávu, že tušil o co jde. Na to jsem mu odpověděl, že oni za to nemůžou, že se jim to stává. Sice ta "vůně" v autobuse byla, ale co už. Hůře spíše snáším u bezdomovců, co si kazí život krabicemi vín a nehledají řešení, jak si zase zlepšit život.

Návštěvník (Čt, 6. 8. 2020 - 22:08)

Tento příběh není můj ale mojí manželky. Byly jsme venku a ona musela na velkou. Já jsem ji řekl ať to ještě chvíli vydrží že najdeme wc. Ale po 10 minutách už to nemohla vydržet a wc nikde. Já ji vzal a nenápadně ji držel prdelku a řekl jsem ji ať netlačí a ať to zkouší držet. Ono už nemohla hovínko lezlo cim dal víc a ona už chtěla strašně kakat a vytlačit to ven. Ale já se jí snažil prekecat ale nakonec to nevydržela.

pavel (Pá, 7. 8. 2020 - 00:08)

Konečně , po dlouhý době docela dobrý příspěvek !!

Panty (Út, 4. 8. 2020 - 15:08)

Rano jsem se navlek do plenkovych kalhotek, silonek, bodycek, stahovacich kalhotek, uzke sukynky a kozacek a od te doby jsem se nekolikrat pochcal a posral, ted sedim v hospode, vsichni na me cumi, tak jsem se po pivu znova pochcal, to uz kalhotky neudrzely a chcanky mi tecou po silonkach do kozacek, jeste jsem roztah nohy aby mi bylo videt pod sukni, at se podivaji, bavi me to jak se vsichni divaji, ted jeste jednu davku poradne vonavych hoven aby mj taky tekly po silonkach.to me ale uz z hospody asi vyhodi, nevadi, uzil jsem si to a budu pokracovat venku a doma.

Rony (So, 8. 8. 2020 - 01:08)

Ahoj, tak si nejsem jistý zda to je realita, jinak by to byl super úlet....

Jitka (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

Na internetu se dají najít zajímavé články o ženách nosících pánské spodní prádlo a je tam i pár fotek. Proč by ne, sluší jím to taky a svobodná vůle i volba co kdo chce nosit a vyhovuje mu to

Kamil (Ne, 26. 7. 2020 - 09:07)

Tak to by musela být fakt náhoda, ale pochybuji. Tohle se událo v jednom městečku v náchodském okresu

Scatter (So, 25. 7. 2020 - 23:07)

Pomohlo by mi město té události, tuším kdo by to mohl být a rád bych si to ověřil :p

Scatter (So, 25. 7. 2020 - 18:07)

To byla má modla!

Reklama

Přidat komentář