Reklama

Nepříjemné zážitky z Psychiatrické léčebny

(Pá, 21. 4. 2017 - 20:04)

Nevím jak jinde, ale tam co...byla v Černovicích na uzavřeném odd. Pyžamo jsme mohly mít vlastní, stejně tak i spodní prádlo.

Pampeliška (Pá, 21. 4. 2017 - 20:04)

spodní prádlo mít...Nevím jak jinde, ale tam co jsem byla já (na návštěvě za někým) bylo spodní prádlo erární

pepa (Pá, 21. 4. 2017 - 20:04)

Byla jsem dnes na...spodní prádlo mít nemúžou , ale pyžamo jo, vložky jsou povolené, kouření záleží , na které sekci je

Sokol1k (Pá, 21. 4. 2017 - 10:04)

To je opravdu vedle. Píšeš...S duševní nemocí možná nemá každý zkušenost,ale s duševními poruchami ano,protože ty jsou jen otázkou míry a tolerance v dané společnosti nějaké vlastnosti,povahového rysu.
Co říkáš na to,nevím jestli si můžem na tomto foru tykat,že právě dar a schopnost myslet,ať už od Boha nebo od lidí,je příčinou toho,že si sami znepříjemňujeme život bolestí z myšlení??Samozřejmě s jistým zjednodušujícím nadhledem.
Tak se držme,ono žádné roční období v dnešní době dravosti a mládí není zrovna stresoidně depresoidně prosté.

tak (Pá, 21. 4. 2017 - 10:04)

Byla jsem dnes na...to je blbost, asi jsi trošku mimo.

21.4. (Pá, 21. 4. 2017 - 06:04)

Je možné, že mají...Někdy je to i škola pro život,když něco takového člověk zažije.

Pampeliška (Pá, 21. 4. 2017 - 06:04)

Je možné, že mají...To je opravdu vedle. Píšeš jen své domněnky a představy.
V PL se kouří běžně, ale chlast nebo drogy tam nesmí.
Platy personálu jsou víceméně daný tabulkově a jsou tristní.

Sokol1k (Čt, 20. 4. 2017 - 23:04)

Je možné, že mají povoleno kouřit ?Jedna spolužačka tam pracuje a neustále se tam prý chodí pro cigarety.Dost by jsem si myslel,že sirky do rukou nemocných nepatří,ale stejně asi jako na vojně funguje překupnictví a dodatečný finanční transakce zajistí cokoliv.Ty platy tam jsou asi výše než v LDN,ale jen o trochu a ošetřovatelé a sanitáři si rádi něco přividělají.
Prý na detoxu jeli i drogy.Zřejmě testy jsou drahé a zkušený feťák si dá třeba trávu,když je na detoxu od heráku a nikdo to třeba nepozná.

Nela (Čt, 20. 4. 2017 - 22:04)

Byla jsem dnes na návštěvě v cernovicich za svou kamarádkou.
Poprosila mě abych ji zjistila zda je normální že pacientům na noc berou pyžamo, spodní prádlo nesmí mít vůbec( kvůli bezpečnosti) to se dá ještě pochopit ale na noc i pyžamo? Chodí tam prý jedna sestra a ta jim ho na noc berou , když nesouhlasiš strčí tě na noc na samotku, prý je to taky z kvůli bezpečnosti ale podle spolubydlících je to spíš pro její klid aby holky v noci necourali. Výjimku nemají ani ty co mají krámy vložky jsou zakázány povolené mají (právě proto) jen tampony.tak se tedy ptám je to normální ?

absolventi VŠ (St, 18. 7. 2018 - 11:07)

Mily Mojmire, jsem lekarka,...např. VUT to mají horší
viz konkrétní pracovní nabídka (20.7. 2018) - projektant ve srojírenství, požadované vzdělání vysokoškolské, plat
15 000-20 000 Kč.
(zaměstnavatel určitě najde pádné důvody pro ohodnocení pro dolní hranici.

Agel jsou podvo (Út, 17. 7. 2018 - 22:07)

O Agelu psat slusne nelze. Vime kdo ho vlastni a jaka politika odmenovani lekaru je tam nastavena. Nicmene neznam lekare kdo by mel tak nizkou mesicni mzdu na plny uvazek 25 tis.hrubeho ! Ani veterinar by za to nepracoval ...

Paní Evo, (Út, 17. 7. 2018 - 17:07)

je to hodně smutný,jak se stát stará o lékaře,ta zodpovědnost není ohodnocená,celoživotní vzdělávání,nervy atd.Snad se to zlepší.Jsem dělníkem.

Karel (Pá, 14. 4. 2017 - 00:04)

Nebo naopak bulimička,která...Proto se pacienti poutaji k posteli, aby se jim nic nestalo a proto se zamykaji dveře , aby neutekli a někomu nic neudělali. Proto na. střežených oddělení pacienti nosí zvláštní pyžamo aby je ochranka rozeznala. Proto dostávají tlumící léky.

Karel (Pá, 14. 4. 2017 - 00:04)

Nebo naopak bulimička,která...Proto se pacienti poutaji k posteli, aby se jim nic nestalo a proto se zamykaji dveře , aby neutekli a někomu nic neudělali. Proto na. střežených oddělení pacienti nosí zvláštní pyžamo aby je ochranka rozeznala. Proto dostávají tlumící léky.

Hmm (Čt, 13. 4. 2017 - 23:04)

Nebo naopak bulimička,která se udusila v síťi,a letos v březnu mrtvý střelený člověk v Bohnicích,to jsou daně za nepozornost ošetřovatelů.

Karel (Čt, 13. 4. 2017 - 23:04)

Dveře se za každým opravdu zamykaji, není maalo případů že pacient chce utéct, je to taková pojistka,

pepa (Čt, 13. 4. 2017 - 18:04)

Ona třeba řekne že ji...zábava je , když panička lekaři řekne , že jí bolí břicho- ten napíše sledovat stolici kolik a jaká. pak ji večer vezmete na wc , na wc musí nahá a nemá to dveře , řeknete , že spěcháte - tlačí jak valec,

Hmm (Čt, 13. 4. 2017 - 18:04)

když te dovezou , lékař...Ona třeba řekne že ji něco bolí a vy už ji jdete udělat komplexní prohlídku.

pepa (Čt, 13. 4. 2017 - 18:04)

,to co tady popisuješ není...když te dovezou , lékař určí, kde budeš .jestli otevřené , nebo sekce . Když přijde někdo nový , do hodiny víme , co si mužem dovolit. a možná záleží i na lečebně

Pepo (Čt, 13. 4. 2017 - 18:04)

když se nudíš , vemeš ji...,to co tady popisuješ není pravda,o tom se ti snad zdálo,já mám za sebou na 18 hospitalizací,bývám na společném oddělení a nikdy se holkám i klukům nechovaly sestry i sanitáři,tak jak popisuješ,jsou nějaké práva i povinnosti pacientů,naše p.primářka by s tebou vyrazila dveře,každou stížnost by prověřila,samozřejmě musí na někoho být větší přísnost,ale vždycky to je pro pacienta výhodnější,vím,že pro mě dělaly to nejlepší,když jsem byl v atace,tak tady neplaš.

Reklama

Přidat komentář