Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Maťa (Út, 16. 6. 2020 - 19:06)

Milujem hanbu po nehode pred priateľkami a aj pred ségrou a mamou sa mi to páči, ale nemôžem to pred nimi preháňať, lebo nechcem, aby ma brali ako nejakú postihnutú a vlastne, potom by ma to už ani nebavilo, to by už nebola hanba, ktorá ma dokáže tak veeeľmi rozpáliť. No ja sa zvyknem potešiť aj počúraním v noci, lebo mama so ségrou to berú tak, že je to taký maličký pozostatok z detstva, a tak to môžem robiť trošku častejšie. Doma to robím 2 – 4 krát ročne, no to je málo, tak vystrájam na služobkách. Každú príležitosť na plné gaťky a mokré nohavice sa snažím využiť.

Maťa (Út, 16. 6. 2020 - 19:06)

V Košiciach? :-) Ja k vám chodievam často a už neraz som si spravila ostudu. Ale môžem ja za to? Keď tak rada sa hanbím, červenám a chvejem vzrušením.

Kikina (Út, 16. 6. 2020 - 19:06)

Vidím že už jsem tady s tím profláknuta :0) no v představách ta velká ostuda před hromadou lidí byla vzrušující a pak v reálu jsem se styděla jako nikdy v životě. Víc jsem si to užila třeba když jsem se pokakala jenom před jednou kamarádkou a měla ostudu jenom před ní. Jinak před klukem bych to taky nechtěla proto nikdy neplánuji žádnou nehodu před svým přítelem. On by to sice určitě vzal v pohodě ale já bych se zase styděla a moc bych si to neužila.

Maťa (Út, 16. 6. 2020 - 18:06)

Budúci týždeň idem služobne k vám do CZ. Už sa veľmi teším, lebo mám také tušenie, že niečo sa mi tam prihodí. Buď sa mi naplnia nohavičky, alebo premočia nohavice. A noc? To je v rukách osudu, no ak bude mokrá, tak sa budem stráááášne hanbiť.

Kikina (Út, 16. 6. 2020 - 19:06)

Já zase jednou pro změnu dělala ostudu u vás na Slovensku. Ale to bych tu raději nějak zevrubně nerozebírala :0)

Aneta (Út, 16. 6. 2020 - 17:06)

Já jsem se naposledy počůrala nějak 14dní zpátky, chtělo se mi celkem už hodně čůrat, ale byla jsem venku s kamarády a ty mě začali lechtat, už jsem jim říkala, ať toho opravdu nechají, jinak se počůrám, no ale oni mě ignorovali atak jsem to nemohla udržet a začala jsem čůrat, přestali a dívali se, jak se mi zmokřujou kraťasy a proud už tekl i ven, pak se mi omluvili, ale už jsem od nich odešla směrem domů, ale po cestě na mě lidi koukali furt divnými pohledy. Nemohla jsem takhle přijít domů, atak jsem si slikla spodek do naha před dveřmi a doufala, že vbehnu rychle do koupelny, no ale viděl mě bratr a začal se mě ptát, proč jsem nahá. Nechtěla jsem mu to říct, ale musela, jinak by to řekl mamce. Říkal, že to řekne mamce, že jsem se počůrala před kamarády, ale to jsem nechtěla atak jsem mu musela vyhovět, šel se mnou do koupelny a pohrál si s moji kundickou, ne že by se mi to nelíbilo, ale bratr..... Furt na ten den skoro myslím.... Už se nechci nikdy počůrat.

Martin (Pá, 2. 7. 2021 - 20:07)

Měla jsi si nechat na sobě kalhotky i když byli počurané a bylo by

Kikina (Út, 16. 6. 2020 - 18:06)

Pěkná pohádka :0)

Maťa (Po, 15. 6. 2020 - 10:06)

Neviem prečo to tak mám, ale ten pocit vzrušenia, to prežívanie celej tej nehody je pred ženou nejaký iný. Pred ženou sa dokážem ozaj príjemne hanbiť a je to skvelý, vzrušujúci pocit a pred mužom je to nejaká iná hanba. Ak ma vidí muž, tak si užívam skôr to, že mám plné nohavičky, alebo že som počúraná až v topánkach, ale tá hanba mi je skôr nepríjemná. Keď už idem po nehode k autu, tak mužov musím vytesniť z vnímania, aby som si aj ulicu užila. Mužov sa snažím nevnímať.

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 17:06)

OK.

Maťa (Ne, 14. 6. 2020 - 12:06)

Mne sa páči keď sa v noci pocikám trošku očakávane a zároveň trošku náhodne, keď sama mám ráno prekvapko. Keď sa zobudím a som pocikaná, to ma vie poriadne rozpáliť. A ten pocit, keď niekto vidí, alebo keď sa dozvie, že som mala nehodu a ja sa za to krásne hanbím je úžasne vzrušujúci. Milujem ten stav, keď mám husinu od hanby.

zan (Ne, 14. 6. 2020 - 14:06)

jo to věřím a co přítel na to říká? Stalo se ti to nekdy i přímo na ulici nebo někde před lidma ideálně mladšíma než si ty?

Maťa (Ne, 14. 6. 2020 - 15:06)

Už pár rokov som single a zatiaľ som takto spokojná. Jasne, že už som si užila aj ulicu. V podstate stále si užijem aj ulicu, lebo aj do auta sa musím nejak dostať. No radšej to mám, keď to urobím pred niekým v užšom kontakte a dokonale je to, keď v tom užšom kontakte musím chvíľu zostať, lebo to mi vyvoláva husinu a hanbu ktorá ma šialene vzrušuje. Keď mi život prihrá nejakú vhodnú situáciu, tak ju využijem. Dokonca schválne vyhľadávam takéto situácie a plánujem akcie ako a kde to spraviť. Milujem totiž, keď sa môžem pred niekým hanbiť, lebo sa mi stala nehoda a je mi jedno či sa pocikám, alebo pokakám. Pred chlapom som to ešte neurobila a ani po tom netúžim.

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 16:06)

Co máš proti chlapům? Taková žena by byla skvělá na soužití.

Maťa (Ne, 14. 6. 2020 - 17:06)

Nič nemám proti chlapom, ale pri nehodách som lesbická i keď nie som lesba. To pravé vzrúšo je mať nehodu pred ženou a aj nejakým spôsobom to riešiť so ženou. Pred dievčatami sa dokážem krásne hanbiť a užívam si to, pred chlapmi nie.

Kikina (Po, 15. 6. 2020 - 08:06)

Tomu rozumím. V tomhle směru to mám úplně stejně.

Iva2000 (Ne, 14. 6. 2020 - 11:06)

ahoj no co něco si vyrábím a nebo jsem s kamarádama

zan (Ne, 14. 6. 2020 - 14:06)

ahoj tak to jo a co je novýho u tebe a co nehody vyhráváš ty nebo nehody nad tebou?

Maťa (Čt, 11. 6. 2020 - 21:06)

Asi o hodinku si dám liečik, nalejem sa čajom, tak možno túto noc sa počúram a ráno sa budem nádherne hanbiť. Bude to krásne vzrušujúce.

Iva2000 (Pá, 12. 6. 2020 - 06:06)

ahoj není to nic příjemnýho probudit se počůraná

Reklama

Přidat komentář