Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Věra (Ne, 10. 1. 2021 - 17:01)

Už spolu nechodíme do školy. A nebyla jsem sama, kdo se smál, ale určitě jsme to nijak nepřeháněli a normálně jsme se s ní bavili.

Veronika (Út, 5. 1. 2021 - 21:01)

No moc nechapu jak se clovek muze nekomu posmivat nechtic, na tvem miste bych se ji asi omluvila, ale nekde o samote. Pokud jde o me ano kdysi se mi tohle stalo a dlouhe roky jsem se s tim nemohla vyrovnat, preju ti at se ti to povede napravit a znama tvou omluvu prijme

Věra (So, 2. 1. 2021 - 12:01)

Ač nechtěně, tak musím přiznat, že já jsem byla jedním z těch posměváčků a je mi to líto, určitě to nebylo jednoduché. Teď se dotyčná dostala do okruhu mých přátel a je vidět, že tohle visí mezi námi a to i po té době. Ráda bych to nějak napravila, protože jinak přijdu o jednoho ze svých nejlepších přátel. Samozřejmě netoužím po tom se pomočit, spíš jsem myslela, kdyby má omluva nestačila, že bych jí řekla o nějaké vymyšlené nehodě, aby se cítila lépe.

Honza (St, 23. 12. 2020 - 18:12)

Píše tu spoustu úchyláků, ale není pravda, že jsou to všichni. Mám zkušenost s přítelkyní, která by nešla se někam vyčůrat za keř, i kdyby se měla počůrat. Myslím, že spoustu žen příhody tají, že se jim to stává častěji než si myslíme. Na zdravotních diskuzích, nebo typicky ženských fórech si můžeme to přečíst. Např. e.ordinace (dotaz na urologa):
V poslední době mám náhlé potřeby močení, které vzniknou během 15-20 minut. Většinou není problém si odskočit, ale když dobíhám na WC stává se to nesnesitelné. Před měsícem jsem byla s kolegy z práce odpoledne na malé oslavě narozenin, vypila jsem asi tři deci vína, na což nejsem zrovna zvyklá a při příchodu domů jsem měla silné nucení, jenže při odemykání bytu jsem se pomočila. V životě se mi to nestalo. Sváděla jsem to na alkohol, ale minulý týden jsme měli nějaké firemní jednání, samozřejmě jsem pila jen kávu, po něm mi šéf nabídl odvoz domů, svolila jsem, bylo to dost vyčerpávající, ale při cestě jsem dostala silné nucení. Protože to bylo blízko naší firmy, řekla jsem mu, aby jel tam, že musím ještě něco zařídit. Vyhověl mi. Když jsem vystupovala z auta, bylo mi úplně špatně. Doběhla jsem k výtahu, ale než přijel, pomočila jsem se. Prostě jsem to vzdala, nešlo to udržet. Zjistila jsem, že klíče od kanceláře jsem nechala v autě. Byla jsem pěkně oblečená, šaty, silonky, lodičky, a teď celá mokrá. Šla jsem hodinu pěšky domů, nikdy na ten trapas nezapomenu, určitě si toho museli lidi odpoledne všimnout. Prosím vás může mi někdo říci, jestli je normální, aby se dospělý člověk pomočil? Mám se někde léčit, nebo může se to stát? A to 2x po sobě. Mám hrůzu, že to zase někde na mne přijde a dostanu se zase do strašné situace. Prosím poraďte mi někdo z ordinace.
nebo e.mimino:
Bojím se cestovat prostředky, kde není WC
Loni v létě jsme byli s přítelem na dovolené V Alpách. Jednou jsme si
udělali výlet kabinkovou lanovkou, vše bylo nádherné, ale cestou zpět se
lanovka najednou zastavila. Všichni jsme si mysleli, že se za chvíli
zase rozjede, ale ono nic. Nejhorší na tom bylo, že se mi chtělo čím dám
víc na malou.Po třech hodinách už jsem stála zkroucená jako paragaf a
polévalo mě horko. Bylo nás v kabince 6 a kromě mne jen chlapy.Po
dalších dvou hodinách mi bolestí a beznadějí tekly slzy. Tak strašně se
mi v životě nechtělo. Když už jsme tam trčeli asi 6 hodin, najednou to
prostě povolilo a já s hrůzou zjistila, že jsem se připočůrala. Nejhorší
bylo, že se mi ale chtělo pořád stejně. Pak se to ještě dvakrát
zopakovalo a nakonec jsem se počůrala úplně. Brečela jsem jako malá
holka. Nikdo si nedokáže představit, jak mi bylo, když jsem tam stála v
louži před cizíma lidma a potom šla od lanovky k autu v počůraných
kalhotech. Byli tam davy lidí a všichni na mě koukali. Dodnes z toho mám
psychické problémy, do lanovky už bych nevlezla, bojím se jet i
autobusem, když v něm není WC.
Stalo se vám někomu něco podobného a jak jste se s tím vyrovnaly?
A teď k té mé přítelkyni. Vloni na podzim jsme byli na výletě. Dali jsme si oběd, já kolu-řidič, přítelkině malé pivo. Pak jsme šli na prohlídku zámku a jí se hned na začátku chtělo čůrat. Prováděl mladší chlápek a prohlídka se mohla předpokládat dost dlouhá. Říkal jsem jí, ať si mu řekne, ať se vrátí. ne, styděla se. Po skoro hodině už sotva popocházela, určitě tam nějaká možnost byla, řekl jsem jí, že za ním zajdu, nechtěla. Těsně před koncem prohlídky se počůrala. Bulela, že si vždycky myslí že to udrží. Když jsem se jí zeptal, jestli se jí to už stalo neodpověděla. Radši ostuda jako hrom, i já si připadal trapně, ještě že ty lidi nikdy neuvidím.
Tak si myslíte že si to vymýšlím?

Obyč chlapek (Ne, 27. 12. 2020 - 12:12)

Take se mi zda, ze velke procento lidi, kteri se zde objevuji, jsou lide, kteri netrpi zadnymi uniky, ale ktere inkontinence vzrusuje.
Nerikam, ze se mi nelibi pohled na mokre kalhotky, na druhou stranu ale sam patrim mezi lidi, kterym se mokre nehody proste stavaji. Osobne trpim tim, ze i po vymoceni mi zustava cca 20ml v mechyri (udaj z urologie, z ultrazvuku). Tento zbytek ze mne velmi casto vytece a zpusobi tak vice ci mene viditelnou skvrnu. Jindy zase, treba po vykonani velke potreby se proste pripocuram.
Snazim se to tajit.

Martin (Po, 11. 1. 2021 - 08:01)

Nosíš nějaké vložky, nebo spoléháš, že to prádlo (slipy, trenky..) zvládnou?

Linda (Ne, 27. 12. 2020 - 15:12)

Nechtěné nehody nejsou opravdu nic příjemného. Sama jsem tohle a nejen tohle fórum dlouhodobě četla, protože se mi takové představy líbily. Jenže mě to trochu přešlo, když jsem měla několik malých nehod, které jsem přikládala nachlazení. Jenže už je to půl roku, nachlazená už dlouho nejsem a přesto se občas stane, že si ucvrnu. Asi bych to měla řešit, ale prostě se až moc stydím.

Martin (Pá, 18. 6. 2021 - 00:06)

Kup si plenky Pampers 8 a máš po problémů

Michal (Ne, 27. 12. 2020 - 15:12)

Pomalu se ten stud snaž překonat, zase nic tak strašného na tom není. Chápu, že se mi to krásně říká, ale zase to vypadá hezky a při sexu je učůrnutí prostě boží. Úchylné? Možná, ale co není?

Linda (Ne, 27. 12. 2020 - 16:12)

Možná v soukromí, ale na veřejnosti je to hrůza. A ani doma není moc povzbudivé jít si převléknout suché kalhoty.

Nora (Pá, 25. 12. 2020 - 14:12)

Těžko se to vysvětluje, ale někdy se opravdu víc stydíme říct si, že potřebujeme na WC až to skončí průšvihem. Ale tím se málokdo pochlubí. Zatímco chlapi si to mezi sebou řeknou jako veselou historku, ženy to mají horší a nechtějí, aby je ostatní ženské pomlouvaly.

Návštěvník (Pá, 25. 12. 2020 - 14:12)

Však se není za co stydět, prostě se stane.

Nora (Pá, 25. 12. 2020 - 14:12)

Člověk by logicky řekl, že se není zač stydět v případě dotazu na možnost odskočit si na WC a ne když už to teče do kalhot. Prostě někdy stydlivost vyhraje v nesprávném okamžiku.

Vašo (St, 23. 12. 2020 - 08:12)

https://mokrekratky.blogspot.com/2020/12/leiliny-pocuravaci-orgie-nesmyslena.html

pavel (St, 23. 12. 2020 - 22:12)

Dobrá stránka .

Libor (Ne, 20. 12. 2020 - 14:12)

kdokoliv se bude chtít o tom bavit napište na email. [email protected]

Martina (Ne, 20. 12. 2020 - 11:12)

Počůrala jsem se v posteli. Zdálo se mi že jsem na záchodě a nebyla jsem. Praštěný.

Taky mokrá (Po, 21. 12. 2020 - 15:12)

To se může stát každému. Taky s tím mám zkušenost.

Petr (So, 12. 12. 2020 - 22:12)

Tak jsem to skusil i s teplou vodou a řekl bych, že jsem měl mokré slipy rychleji. Šlo to samo za pár vteřin. Takže to skutečně funguje.

Verča (So, 12. 12. 2020 - 21:12)

Vyzkoušela jsem to a hned to šlo (čůrání).

Reklama

Přidat komentář